Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Tenis - Stosur zagra z Bouchard w finale w Osace
tenis - WTA - Osaka - Samantha Stosur - Eugenie Bouchard

Czytaj więcej w Money.pl
Możesz już zagrać w World of Warships [wideo]
Kolejna darmowa, wieloosobowa gra akcji od studia Wargaming weszła właśnie w fazę otwartej bety. Tym samym każdy posiadacz komputera PC może zasiąść za sterami historycznych okrętów bojowych i wziąć udział w dynamicznych bitwach morskich.
Polscy studenci w światowych finałach Imagine Cup 2015!
Studenci z Uniwersytetu Łódzkiego - zwycięzcy krajowych finałów Imagine Cup 2015 w kategorii ,,Gry" - zakwalifikowali się do ścisłego grona 33 drużyn, które zawalczą o miejsce na podium podczas światowych finałów konkursu w Seattle. Zespół Serious English Name będzie reprezentować Polskę z projektem Bandbarian, czyli grą, w której użytkownik śledzi losy wojownika i ćwiczy razem z nim przy wykorzystaniu opaski Fitbit. Studenci z Łodzi staną przed szansą wygrania nagród o łącznej wartości ponad 1 miliona dolarów oraz prywatnego spotkania z CEO Microsoft, Satyą Nadellą. Wyniki tegorocznej edycji poznamy już 31 lipca 2015 r.
Studenci Uniwersytetu Łódzkiego w światowym finale konkursu Imagine Cup
Czworo studentów Uniwersytetu Łódzkiego będzie reprezentować Polskę w światowym finale konkursu dla młodych innowatorów Imagine Cup, który odbędzie się w lipcu tego roku w Seattle w USA - poinformował w poniedziałek PAP rzecznik uczelni Tomasz Boruszczak.
Australijka Samantha Stosur i Kanadyjka Eugenie Bouchard zagrają w finale turnieju tenisowego w Osace (pula nagród 235 tysięcy dolarów).
Stosur w półfinale wygrała 6:1, 6:2 z Amerykanką Madison Keys, a Bouchard pokonała 6:2, 6:2 Japonkę Kurumi Narę.

Giełda na żywo

Naczelna Redakcja Sportowa PR / dm
IAR