Na skróty
W Złotowie (woj. wielkopolskie) kończy się 14. Euro Eco Meeting
2008-07-06 10:21

W Złotowie (woj. wielkopolskie) kończy się 14. Euro Eco Meeting


To cykl seminariów i warsztatów o ekologii, poświęcony w tym roku między innymi ograniczaniu zużycia wody i ochronie mokradeł.

Burmistrz Złotowa, Stanisław Wełniak powiedział Radiu Merkury, że doroczne spotkania ekologów zmobilizowały miasto do uporządkowania swoich problemów związanych z ochroną środowiska. Impreza świadczy o tym, że prawa ekologii są ważne dla miasta. Burmistrz podkreślił, że w Złotowie nie ma już problemów z ochroną środowiska, zorganizowany jest system oczyszczania ścieków, wysypiska śmieci oraz system ogrzewania mieszkań.

Spotkaniu ekologów w Złotowie towarzyszy wiele imprez rekreacyjnych i rozrywkowych. Tegoroczny Euro Eco Meeting zakończy o 20.30 koncert galowy w złotowskim amfiteatrze. Wystąpi między innymi Kasia Nosowskia oraz zespoł HEY.
(IAR)
Tagi:euro, system, wielkopolska, meeting, woj


Poprzednie wiadomości agencyjne IAR
Ksiądz Pawlukiewicz: człowiek został stworzony do nieustannego dialogu z Bogiem
Ksiądz Piotr Pawlukiewicz zaapelował do wiernych, by częściej kierowali się nie tylko rozumem, lecz również uczuciem. W homilii w warszawskim Kościele Świętego Krzyża duszpasterz polskich parlamentarzystów podkreślił, że człowiek został stworzony do nieustannego dialogu z Bogiem - na podobieństwo dziecka, pytającego mamę o wszystko, co widzi i odczuwa.
Z Poznania rusza piesza pielgrzymka do Częstochowy
Po mszy w katedrze plecaki i torby zostaną załadowane na samochody, a pątnicy ruszą w blisko 300 kilometrową drogę.
Najbogatsi martwią się wysokimi cenami
Szczyt G-8 jeszcze się nie rozpoczął, ale jego przeciwnicy są już aktywni.
Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Przejdź do kalulatorów Money.pl.
Drukuj ten artykuł.
Czytam Money.pl