Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Cameron chce przekonać Beatę Szydło, że Polska też skorzysta na planie obcięcia zasiłków

Cameron chce przekonać Beatę Szydło, że Polska też skorzysta na planie obcięcia zasiłków

Wyświetlaj:
sprawa / 84.184.218.* / 2016-02-05 18:17
Jak Polacy wrócą do kraju ( w co nie wierzę) to zacznie się problem z bezrobociem, chyba że P. premier zapewni im ustawowo pracę . (tak jak to było w PRL-u) za minimalne????
oldman141 / 176.123.61.* / 2016-02-05 16:01
Ciekawe czy imigranci wróca do siebie jak nie dostana kasy na dzieci
Nikt. / 31.174.11.* / 2016-02-05 15:19
I koło się znowu zamknie.Będzie jak teraz że Polak w Polsce nie dostanie pracy.Ci co wrócą z pieniędzmi zostaną puszczeni z torbami (jak było wcześniej) a żydzi dalej będą siedzieć po czterech na jednym stołku i zarabiać po 5-do 7-tysięcy.Tyle Polak skożystał na obaleniu komuny.
Ktoś ja / 87.207.106.* / 2016-02-05 15:44
... masz bardzo dobry NICK do swojej wypowiedzi - jak wszystkich żydów wypedzisz z intratnych stołków to nie będzie komu na nich siedzieć bo kązdy znas ma domieszkę krwi zydowskiej ty też Nikcierasisto
myslacyjakichmalo / 178.17.35.* / 2016-02-05 15:08
od kiedy euro w GB? - bzdura bdrure pogania
uk / 90.193.204.* / 2016-02-05 14:25
mam nadzieje ze propozycje Camerona nie przejda i to z prostgo powodu- UK wyjdzie w takim przypadku z Unii i bedzie z powrotem szansa na normalne zycie bez gromad imigranckich - referendum juz w tym roku i nie znam nikogo co bedzie glosowal za pozostaniem w strukturach Unii
boszlo / 85.115.52.* / 2016-02-05 14:22
Mieszkam w UK od lat. Mam nadzieje, ze Cameron wreszcie obetnie wszystkie zasilki dla nierobow. Zarabiam sporo wiec i place duzo na utrzymanie wszystkich tych pasozytow. Rozumiem dodatki na dziecko, zasilki dla bezrobotnych itd ale tu ten system jest zbyt rozwniety i wykorzystywany przez patologie, ktora zyje tu z robienia dzieci (glownie rdzenni anglicy i imigranci spoza UE). Mam dosc dzielenia sie moja kasa ze smierdzacymi leniami.
Boooom / 195.116.108.* / 2016-02-05 14:14
Cameron powinien się cieszyć, że Polacy chcą pracować na Wyspach. Jeśli Polacy wrócą do kraju, nie będzie kto miał u nich pracować. Zostaną u nich sami murzyni i muzułmanie,którzy zadowolą się mniejszymi zasiłkami a pracować i tak nie będą. Zwykli angole też zbyt chętni do pracy nie są. Kwalifikacje tubylców wyspiarskich nie przedstawiają tam niemal żadnej wartości. Ale fakt, Polak wracając do Polski z dobrą znajomością angielskiego i jakimiś tam kwalifikacjami już stanowi większą wartość w Polsce niż jakiś murzyn czy muzułmanin w Anglii
BroFist / 79.191.170.* / 2016-02-05 14:05
trochę wiem jak wygląda sprawa, tam na miejscu! Niestety jest wielu zwykłych oszustów którzy chcą żyć za darmo z zasiłków i kombinować. Jeśli Anglicy wyjdą z Unii zrobią co chcą a ucierpią również uczciwi. Jeśli mają zostać trzeba znaleźć jakiś kompromis!
IT guy / 86.28.131.* / 2016-02-05 14:05
od paru lat pracuje w branży it jako programista - czyli teoretycznie jestem specjalistą... polską średnią krajową zarabiam w uk w 2 dni i zupełnie nie rozumiem o jakich zasiłkach mowa bo ja na pewno żadnych nie dostanę nawet gdybym bardzo chciał... więc nie rozumiem w jaki sposób ich obcięcie ma mnie zachęcić do powrotu żeby robić to samo za 5x mniej... przecież to jakaś bzdura xd
gostek303 / 31.182.86.* / 2016-02-06 11:40
Dokladnie. Taka prawda. Politycy gadaja aby gadac.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
mt47 / 71.185.58.* / 2016-02-05 13:49
Smiac mi sie chce z arogancji Polakow.
Ledwo zajechali a juz rece wyciagaja po zasilki . Jak sie gdzies wyjezdza to po to aby zarobic , polepszyc sobie I swojej rodzinie byt dzieki wiekszym mozliwosciom zarobkowym. . Wstyd mi za Polakow ktorzy jada tylko po to aby ciagnac z socjalu I jeszcze krzycza ze im sie nalezy.

Sory ale nic im sie nie nalezy . Aby sie cokolwiek nalezalo to trzeba najpierw przez iles lat na to pracowac a nie na dzien dobry zapomoga .

PS. tyczy sie to kazdego imigranta niezaleznie skad pochodzi . Moje zdanie jest takie Chcesz przyjechac , wpadaj ale sam sie utrzymaj I zarob na siebie I rodzine . Tyczy sie to rowniez imigrantow przyjezdzajacych do Polski
fachowiec905 / 82.3.65.* / 2016-02-05 13:27
Specjalista wysokiej klasy lub wykwalifikowany pracownik jak poznał swoją wartość na rynku pracy nie wróci do Polski aby zarabiać 400-500 euro ale poszuka pracy w innym kraju,który mu zaoferuje płacę adekwatną do poprzedniej !!
prorok621 / 83.20.102.* / 2016-02-05 13:18
precz z kłamliwa i terrorystyczna rosja ,ropa musi byc tania zeby rosji nie bylo stac na broń i wojny gdzie rosja chce zabic miliony ludzi i zabrac wiele krajów.
monika668 / 164.127.235.* / 2016-02-05 12:22
Panie Cameron od kiedy to wykwalifikowana kadra bierze zasiłki w Anglii :), wykwalifikowani pracownicy czyli inżynierowie, pielęgniarki nie dostają żadnych zasiłków bo ich wynagrodzenie jest wyższe niż najniższa krajowa.
alik kot prezesa / 37.47.110.* / 2016-02-05 12:19
ciekaw jestem o co cała wojna?niech sobie tam pracują bez zasiłku na dzieci chowane w Polsce a po 4 czy 5 latach i tak je dostaną.Do tego czasu pani Szydło w czasie swojej kadencji niech wypłaca dla tych dzieci zasiłek rodzinny w wysokości polskich stawek tak jak otrzymują je rodzice pracujący lub nie w Polsce.I tak ci,którzy pracują w Anglii otrzymują wypłaty zdecydowanie wieksze niż w Kraju a więc per saldo im sie opłaci.Moi znajomi wyjechali do Anglii z dziećmi króte tam poszły do szkoły a wiec puki co maja opiekę bo pan Premier chyba nie zamiertza wyrzudzić tych dzieci ze szkoły albo za nią płacić? Swoja drogą nie tak sobie PiS wyobrażał dojście do władzy a już z pewnością wydawało sie niektórym ze to bułka z masłem a tylko pełowcy leniwi nic nie robili tylko kradli i lizali likszpary niemcom?Pan Prezydent nie będzie juz musoał zachecac polaków bedących w Anglii do powrotu a jeśli przyjadą bo tam zostana bez prtacy i socjalu,to zawsze pan prezydent może powiedzieć " ja was nie zachecałem Wasz wybór.!!?
Bobo435 / 94.254.145.* / 2016-02-05 12:11
Ja jestem za wywaleniem Polaków do Polski tam gdzie ich miejsce i nie dorabiać kieszeni angoli niech murzyny im robią
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy