Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Dla tego kraju złoża ropy okazały się przekleństwem

Dla tego kraju złoża ropy okazały się przekleństwem

Wyświetlaj:
Robert608 / 85.181.139.* / 2015-11-29 18:51
bardzo ciekawy artykuł , dziękuję
NIEDONEK / 87.205.94.* / 2015-11-28 21:59
Amerykanie i ich dolary wiedzą jak destabilizować kraje w imię demokracji aby następnie interweniować osobiscie albo dostarczając broń . To Ekson najbardziej bogaci się na nigeryjskiej ropie a nie rzadzacy postawieni przez kapitalistów czy inaczej nazywając Amerykanów. Tam gdzie pojawią się Amerykanie tam zaraz wojna. Kiedyś wierzyłem że to obrońca aż zrozumiałem że to tylko owcza skóra na wilku.
ananalityk / 77.253.150.* / 2015-11-28 19:07
Chamy korporacyjne zlecą się na szczyt klimatyczny i perdoliś będą o ekologi zielonym świecie popijając szampana przegryzanego kawiorem ,media głównego nurtu trąbić będą o ekologi A TYMCZASEM PRZY KAŻDYM SZYBIE NAFTOWYM W AFRYCE STOI 3m RURA ZIONĄCA OGNIEM SPALANEGO GAZU ZIEMNEGO !!Dlaczego pali się te pochodnie ?! BO w afryce nie ma przemysłu i gaz jest odpadem a w UE chce się narzucić podatek od CO2 !!!
ręka ciemności / 159.205.141.* / 2015-11-28 18:50
A Exxxxxxxon w Saudi bez problemu zasysa. Pytanie jeszcze mi się nasuwa, skąd czarnoocy rybacy wiedzą co statek wiezie. :))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy