Forum Polityka, aktualnościPolityka

Donald Tusk szefem Rady Europejskiej. Czy zadba o polskie interesy? Co dalej z rządem?

Donald Tusk szefem Rady Europejskiej. Czy zadba o polskie interesy? Co dalej z rządem?

Wyświetlaj:
@@@ / 89.70.212.* / 2014-08-31 16:27
Tusk zasłużył na pomnik. Puste cokoły stoją po armii radzieckiej. Nic tylko na nie wleźć i siedzieć przez następne 50 lat.
Interesy ale własne / 89.78.88.* / 2014-08-31 10:20
Głupi tytuł. Tusk przez 2 kadencje pokazał, że dba tyko o własny interes. Kolosalny wzrost zadłużenia i kolosalna korupcja (przetargi informatyczne 1,5 mld. misiaki, mira i zbychy, itd., itd. itd.......................................) To najgorsze rządy w historii Polski.
miguś / 31.61.138.* / 2014-08-31 08:32
Co za głupie podejście do stanowiska. Szef Rady Europy nie jest od tego, aby załatwiać partykularne
interesy swojego kraju. To tak jakby na forum rządu RP dbał tylko o interes Gdańska i Pomorza.
Więcej wyobraźni i wiedzy panie autorze tych wypocin.
1999 / 81.246.208.* / 2014-08-31 08:18
'
Wedlug mnie, skromnego obywatela, Tuska powinien zastapic dr Rafal Trzaskowski, obecny minister administracji.
.
LoloPindolo / 37.30.115.* / 2014-08-31 10:25
a PO co skromnie? Nowak na premiera, trza chłopaka wyciągnąć z kłopotów.
lkjhk / 37.209.149.* / 2014-08-31 08:17
padło pytanie, czy on zadba o polskie interesy... a powiedzcie mi. kiedy on od 2ch kadencji zadbał o polskie internesy - polskie - polaków, tych którzy tworzą polskę. kiedy? zabierając im pieniądze z konta? cwprowadzając niewolnictwo? wydłużając emerytury? kradnąc pracę?
Waniek / 2014-08-31 10:27 / Bywalec forum
Jak dla mnie to jest to źle zadane pytanie. Powinno ono brzmieć czy tusk robił coś dla poprawy i zaistnienia polskich interesów??? I tutaj napiszę że nie.
a)Górnictwo leży i kwiczy z gigantycznymi długami. A jedyny pomysł to spłata ich przez energetykę - czytaj obywateli.
b)Zdrowie leży pod gigantycznymi długami szpitali na rzecz zus i innych instytucji finansowych. Co powoduje że obywatel nie ma opieki służby zdrowia w polsce a jedyne zdrowie to te za które zapłacisz!!! c)Reforma administracji urzędniczej pomimo "wprowadzenia" możliwości rozliczeń elektronicznych i dostępu elektronicznego do weryfikacji - czyli to praktycznie ty odwalasz robotę urzędników zus to jednak zus nie został zamknięty. Nie ma reformy krus.
d) kasa z ofe zabrana zamiast zreformowana i co za różnica czy ukradnie ją zus czy oszuka cię ofe.
marooooo / 31.61.128.* / 2014-08-31 09:07
Ciezko Ci odpiwiedziec na to pytanie bo po twojej wypiwiedzi widac ze raczej jestea malo myslac czlowiekiem i lykasz to co mowi sie mediach jak mlody pelikan, wiec niewaznw jaka bedzie odpowiedz to i tak bedziesz mial "swoje" zdanie, ktore z logika i rzeczywistoscia ma niewiele wspolnego.

No ale tak juz jest na swiecie ze jakby bog stworzyl samych inteligentnych, ambitnych, ogarnietych ludzi to kazdy by byl prezesem, szefem, managerem i nie mial by kto dla nich pracowac i narzekac jakie to zycie jest ciezkie ale nie majac ambicji i ochoty zeby to zmienic.

Wiec narzekaj sobie dalej, zyj w zakłamaniu ze to Tuska odpowiada za wasze niepowodzenie a nie wy sami, czym wiecej takich jak ty, wiecej bede mial dostepnych ludzi na rynku pracy ktorzy beda sie zabijac za 1200zl. i uwierz mi to nie jest wina tuska. Ja otaczam sie ludzmi inteligentnymi pochodzacymi zarowno z srednio bogatych rodzin jak mocnej biedy. Nikt nie zarabia
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
SmokW / 62.141.202.* / 2014-08-31 10:25
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
SmokW / 62.141.202.* / 2014-08-31 10:27
Przepraszam ale zapomniałem podpisać, że to cytat z M.Twain'a.
maroooooo / 91.231.45.* / 2014-08-31 10:19
... nie zarabia mniej niż 3000, a średnio 4-30tys. Nike nie narzeka na rząd, na to że ktoś ich okradł bo sami są kowalami swojego losu i ciężko zapracowali na to co mają. Nikt im nic nie dał, wszyscy zaczynali od zera w takiej samej Polsce jak ty, w szkołach państwowych i różni ich tylko podejście.

Przestań obwiniać wszystkich za swoje nieopowodzenia, myśl, zacznij pracować, nie narzekaj, weź odpowiedzalnośc za swoje życi i działaj, a za kilka miesięcy/lat sam przestaniesz sie przejmować tym co uważasz że jest powodem całego zła i zaczniejszniesz widzieć prawdziwy obraz Polski, a nie tylko w czarnych barwach

Najnowsze wpisy