Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Drogie to nasze gadanie

Drogie to nasze gadanie

r / .* / 2004-09-20 09:25
Komentarze do wiadomości: Drogie to nasze gadanie.
Wyświetlaj:
Maruda / .* / 2004-10-02 21:39
Nie było, nie było => bo nie mieści się w normach, zajęliby 90 pozycję i co, co chcielibyście się wstydzić i za nich?
zomb6t@wp.pl / .* / 2004-10-01 12:39
Gdzie ten ranking panie autorze zeby można było porównać jakie są najtańsze rozmowy (pierwsze miejsca?) i na nim powinna być nieszczęsna idea.Prosze o link do raportu jeśli oczywiście można go upublicznić.
dasko / .* / 2004-09-27 09:33
Co z Idea?? Dlaczego nie było ani słowa o IDEI? Czyżby Szanowny Autor uważał, że w Polsce mamy tylko dwóch operatorów? Jak to się ma do rzetelności dziennikarskiej? Czy Szanowny Autor uważa mnie i innych czytelników za niespełna rozumu?? Ponieważ Szanowny Autor nie zająknął się słowem na temat Idei, pozwolę sobie dodać kilka informacji. Otóż kilka dni temu wymieniłem w Idei stary aparat (N6310) na nowy (N6230). Zapłaciłem 1,22 zl. Tak, złotówkę. Umowę podpisałem standardową, na 24 miesiące. Jestem "średnio" gadający, mam 60 min. w abonamencie. Za ten sam aparat w Plusie chcieli ponad 1000zl. W Erze wogóle nie maja tego modelu.
Piotr / .* / 2004-09-28 16:19
hehehe zartujesz sobie kolego ja place w idei rachunki w okolicy 100zł w idei optimie 30 i zaproponowali mi tylko nokie 3510 lub jakąś kiepską motorolę, i sagemai cyrograf na 2 latasmieszni są , najgorsza siec na rytnku polskimreszta nie lepsza, ale takie prawoa autor nie ujął idei bo nie było warto, to banda
p / .* / 2004-09-21 09:24
Proponuję TalkPro, stawka za połączenia na telefony stacjonarne w Polsce wynosi tylko 11gr/min brutto a naliczanie impulsów następuje co 6 sekund. Rozmowy np. do USA są w tej samej cenie. Masz niezależny od komputera telefon stacjonarny podłączony do internetu i własny numer telefonu, na który można dodzwonić się z zewnątrz. Więcej informacji na stronie www.talkpro.pl
JOHNWAYNE / .* / 2004-09-21 12:37
jest to jakiś pomysł żeby obejśc telekomune, ale trzeba kupić aparat (od 400 do 800 PLN) albo router. nie każdy ma taką kasężeby nic nie kupować a dzwonić - http://www.teleaikon.pl/ - ja korzystam i jest super
czytelnik / .* / 2004-09-21 08:14
mam wrażenie, że w money.pl artykuły pisane są na zamówienie firm, pomninięcie Idea'i. Coraz bardziej zniechęca mnie ten portal jako mało obiektywny
George / .* / 2004-09-21 06:55
Zawsze jak w sprawy gospodarcze mieszają się urzędnicy, płacić musi klient. Juz sama koncepcja powołania ciała urzędniczego, które zajęło się przydziałem częstotliwości wskazywała na niebezpieczeństwo skartelizowania rynku usług GSM. I tak się w istocie stało. Ale chyba o to w tym wszystkim chodziło.
kamyk / .* / 2004-09-21 08:23
Częstotliwości są dobrem rzadkim, nie ma możliwości korzystania z nich na zasadach ogólnorynkowych. Lekiem jest zwiększenie liczby podmiotów i egzekucja prawa antymonopolowego.
dubliner / .* / 2004-09-20 18:42
moze warto przypatrzec sie naszym operatorom nie pod katem konkurencji ale... powiazan, ktore dziwnie przypominaja te, ktore we Francji wprost zostaly nazwane "kartelowymi"?!
r / .* / 2004-09-20 09:25
dlaczego nie wspomiano w tym artykule o ideii dziwne troche

Najnowsze wpisy