Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Firma Cem-kolor stawia fabrykę w Katowicach. Będą produkować kostkę z odpadów hutniczych

Firma Cem-kolor stawia fabrykę w Katowicach. Będą produkować kostkę z odpadów hutniczych

Wyświetlaj:
Jowita121L / 93.154.149.* / 2015-02-20 01:23
W podtekście jest do wykorzystania 8,6 mld euro i tylko te cyferki rządzących , posłów i innych związanych z procedurą wykorzystania funduszy to interesuje. A po nas choćby potop. To jest obecna Polska właśnie. Gdzie ta solidarność, chyba była potrzebna do wykorzystania ludzi w tym właśnie celu, żadna inna sentencja nie przychodzi mi do głowy. Myślę, że trafiłam w dziesiątkę. Równoczesnie mam nadzieję na mądrość Polaków, że do władzy nie dojdą ci sami, a przepisy będa zmienione z korzyścią społeczną - wszak to nasz budżet wlaśnie.
Technoktata / 2.98.36.* / 2015-02-19 13:12
Nikt przy zdrowych zmyslach nie inicjuje nic w Polsce, bo jak sie nie podzielisz zyskami z wlasciwymi ludzmi to skonczysz jako bankrut albo jako prestepca w wiezieniu. Wielu takich juz siedzi bo prawo w Polsce moze dzialac wstecz.
Technokrata / 2.98.36.* / 2015-02-19 13:04
Kolejny pomysl ktory wykorzysta fundusze z Unii a pozniej padnie. Moj znajomy kupil kiedys haude. Nikt jej nie chcial, wiec kupil za grosze. Sytuacja sie zmienila gdy przywiozl z zachodu technologie na odzyskiwanie zlota srebra tytanu i innych drogich metali kolorowych. Gdy sie rzad o tym dowiedzial, wyszlo w trybie przyspieszonym prawo o surowcach strategicznych. Znajomego po prostu ujeebali ale zdazyl juz zrobic miliony. Teraz prowadzi taka sama firme w Kanadzie ale juz takiej zyly zlota jaka mial w Polsce nie znalazl. W Polsce wsystkie haudy zostaly natychmiast wykupione za grube pieniadze ale nikt nie mial tyle szczesia bo po ogloszeniu nowego prawa przestalo sie to oplacac.
Ale kino / 159.245.16.* / 2015-02-19 13:11
Dlatego w tym artykule taktownie nie wspomniano o metalach szlachetnych ani ziem rzadkich
Scietist I / 46.127.114.* / 2015-02-19 12:33
Czy wy wiecie ile star-up-ow bankrutuje?
radioaktywny / 93.105.115.* / 2015-02-19 12:22
"Cem-kolor jest start-upem technologicznym,"
Czym jest ? - porąbało was nowocześni jezykowo ! ! !
Radioakltywne kostki poprawią zdrowotność pieszych , bo takowa w małych ilościach jest ZDROWA ... oczywiście radioaktywność , a czy piesi- niewiadomo dziś i w przyszłości
Ale kino / 159.245.16.* / 2015-02-19 11:50
Kiedyś był siporex, który "świecił", teraz będzie radioaktywna kostka

Najnowsze wpisy