Forum Polityka, aktualnościKraj

Hejt w internecie można pokonać? Money.pl rozmawia z prezesem Agory

Hejt w internecie można pokonać? Money.pl rozmawia z prezesem Agory

Wyświetlaj:
cajan / 77.254.158.* / 2015-09-17 02:15
No cóż widzę powrót do komunistycznych rodzinnych korzeni nadredaktorów z GW...wszystko jasne- najlepszy zamordyzm...demokracja - to była tylko zasłona...
tapi / 77.112.98.* / 2015-09-17 01:55
Komedia. Inne gazety/portale nie musiały wyłączać komentarzy tylko wyborcza musiała. Rozumiem, że komentarze psuły skuteczność propagandowych bzdur?
jurek443 / 77.253.39.* / 2015-09-17 01:54
Cieszę się z tego kroku GW. Przed prawie pięcioma laty przestałem kupować papierową gazetę, a od czasu wprowadzenia opłat za korzystanie z GW w internecie nie korzystam również z tego źródła. Nie, nie dla oszczędności, jako wyborca, który towarzyszył GW w wyborach 1989, Mazowieckiego, a później UD i PO powiedziałem DOŚĆ! Ostatnie lata to pop prostu staczanie się Gazety do rynsztoka. Nie wiem komu ta gazeta służy, ale na pewno nie Polsce. Widzę odchodzenie od dziennikarstwa na stronę reklamy politycznej. Sprzedaliście prawdę. A ostatnie "zamrożenie" komentarzy pojawiających się w odpowiedzi na Waszą brutalną manipulację to gwóźdź do trumny tego pisemka. Czekam na zdjęcia z dzisiejszej rozróby wywołanej przez bandę imigrantów na Węgrzech. Może tak też były kobiety i dzieci??
Dziwnie podobne te obrazki do tego co dzieje się na przedmieściach francuskich miast. Droga GW - gińcie jako pisemko niskonakładowe. Płakać po Was będą tylko wasze głodne gęby.
qrx191 / 5.174.39.* / 2015-09-17 01:15
komentarze na forach są zdominowane przez kremlowskie trolle i im pochodne bojówki.. to po co takie fora i komu???
JJ849 / 83.24.19.* / 2015-09-17 01:03
To proste ( w miarę) . Sprytny programik pokaże nazwiska, IP komentatorów i inne wybrane dane z ich PC zaraz przy wpisie.
Cyd / 88.156.191.* / 2015-09-17 00:50
Ta lepiej jak zaczną wypowiadać swoje zdanie z koktajlem Mołotowa w ręku. Potem będą robić doktoraty na temat jak to się mogło stać. Nie można mieć w 4 literach poglądów większości ludzi, czy większej grupy. Nawet gdy wypowiadają się dosadnie wulgarnym językiem. Co do imigrantów proszę mi pokazać z którą religią islam nie ma problemów, wojują z buddyzmem, judaizmem, chrześcijaństwem. Z kim oni jeszcze nie zadarli UFO ?
MoimZdaniem / 31.185.142.* / 2015-09-17 01:45
Islam jest nie religia ale kultem I politycznym projektem totalitarnym.Wiekszosc ludzi I za emigrantami I przeciw ,nie ma pojecia czym jest Islam...Islam nawoluje do przemocy I zabijanIa niewiernych jako do dobrego uczynku.Mam pytanie: Czego my ludzie zachodu nie rozumiemy w slowie " zabijac"?To chyba bardzo zrozumiale...Fakt ze muzulmanow mieszkajacy w Europie sa na razie nieagresywni ,nie wynika z faktu ze Islam jest religia pkoju.Wrecz przeciwnie - to nakaz koranu do bezlitosnego zabijania niewiernych ,natomiast ci nieagresywni muzulmanie europejscy czekaja by wzmocnic sie liczebnie dopiero wtedy uderza.Ja uwazam ze ta " islamizacja" czyli nazucanje przez elity europejskie swoim narodom muzulmanow ,wbrew woli narodow europy jest celowe I sluzy do wywolania przez zydomasonerie konfliktu lub nawet 3 wojny sw.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
red167 / 83.28.130.* / 2015-09-17 00:50
manipulacje dziennikarzy trzeba ukrócić , zmieniają rzeczywistość tak jak im pasuje
dan522 / 46.227.105.* / 2015-09-17 00:43
gazeta wyborcza szmatławiec gorszy od super expresu
Mr. Nobody / 88.156.133.* / 2015-09-17 00:34
Nie tędy droga. Zamykanie ust autorom komentarzy "bezwartościowych" odbija się również na tych, którzy chcą dodać coś istotnego do dyskusji. Zawsze sądziłem, że to jest największa wartość naszej demokracji - prawo głosu dla mądrych i głupich, wysokich i niskich, mądrych i brzydkich... Czytając komentarze, każdy może wyrobić sobie własne zdanie na temat ich autora. Decyzja Gazety.pl bardziej przypomina działanie prasy w krajach totalitarnych jak Korea Płn. czy Białoruś. Widocznie czerpią ze sprawdzonych wzorców. Dobrze wiedzieć skąd im nogi wyrastają.
Kowi80 / 31.183.15.* / 2015-09-17 00:27
Agora to jeden wielki POwski Hejt. Pouczę Cię "demokrato" większość nie chce tych ludzi. Sami powodujecie tą sytuację. Wy i wasi kolesie z PO jesteście głusi na głos narodu więc naród zaczyna krzyczeć coraz bardziej radykalnie. I co takie reżimowe pseudo dziennikarzyki robią......blokują możliwość wypowiedzi. Jak to się dzieje że przy wypowiedziach anty imigranckich jest parę tysięcy na tak i kilka na nie. poparcie to też hejt?
Gdzie kończyłeś dziennikarstwo? w ZSSR czy w Korei północnej?
1234314 / 89.161.46.* / 2015-09-17 00:25
Posiadanie innego zdania niż usankcjonowane przez GW - z automatu oznacza hejtownie.
Ciekawie się robi ...
Hana / 5.71.152.* / 2015-09-17 00:14
Gazeta to kompletne dno. Jest juz gazetka partyjna PO,teraz postanowila jeszcze szerzyc islam. Skoro wszystkie wpisy byly jednoznaczne,to moze powinniscie przeniesc sie do swiata muzulmanskiego. Tyle ze musicie wiedziec jedno,oni tam raczej nie-muzulmanow nie toleruja,a za posiadanie bilbli grozi kara smierci np.w arabii saudyjskien. Ale Gazeta zdaje sie pochwala urowniez ulodlenie kobiet w islamie. Krotko mowiac,dla spoleczentwa jestescie idiotami.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
bodo / 89.70.28.* / 2015-09-17 00:11
Rasista brzmi dumnie.Jestem rasistą i jestem z tego bardzo dumny.
rolnick / 92.63.44.* / 2015-09-17 00:08
My Obywatele mamy prawo pisać co myślimy. Jeżeli jakaś tam Agora mówi inaczej, to znaczy że chce wywierać określony wpływ swoimi artykułami, a nasze komentarze jej w tym przeszkadzają.
Przestroga / 83.28.139.* / 2015-09-17 00:04
Szwedzi mieli deficyt ludzi - zobaczcie jak się załatwili. prawica.net/960 Jeśli teraz ich wpuścimy to możemy mieć bardzo nieprzyjemną przyszłość.
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy