Forum Forum pracyPraca za granicą - opinie

Holandia Marvel Personal Consulting

Holandia Marvel Personal Consulting

Ania876 / 185.28.248.* / 2014-07-02 21:46
Jedzie ktoś może w te wakacje do Holandii do pracy za pośrednictwem biura Marvel Personal Consulting? Lub może był ktoś z tym biurem w Hilandii? Jakie wrażenia?
daro540 / 217.99.226.* / 2016-12-19 18:45
Uwaga na pseudo pośredników z Polski typu Marvel Consulting Personel i na KLAVER -są to zwykli naganiacze dla AXIDUSA ,którzy mącą wam w głowach przed wyjazdem z Polski i podpisują z wami umowę z gwarancją godzin,żebyście nie byli podejrzliwi co do tego,co ma być,bo godzin nie będzie na 100%-a mianowicie.Przyjeżdżacie do firmy AXIDUS ,a właściwie na halę w której ustawione są krzesła i stoły (dla lepszego wizerunku poczęstunek kanapkami i napojami)a potem wszyscy razem i każdy z osobna podpisuje na siebie wyrok! Bo pani koordynatorka biega wkoło i pokazuje palcem gdzie podpisać-ludzie czytajcie co podpisujecie!!! ,bo póżniej przeczytacie,że podpisaliście też pełnomocnictwo dla AXIDUSA,że może brać pieniądze z waszej wypłaty netto przed wpłaceniem na wasze konto na różnego rodzaju ukryte koszty.Dalej jest tak,że przy 38 godzinach nie zarobicie więcej jak 160 euro,a w normalnych firmach jest to o 100 euro więcej!Jak ktoś chce ,to mogę wysłać solarisy-za 19 godzin wziąłem okopło 100 euro,a za 38 jak wyżej-gdzie tu logika? Jestem na Hotelu WESTLAND w MAASDIJK-10% to ludzie normalni,a reszta to patologia,która albo nie ma gdzie mieszkać w Polsce,albo ścigają ich sądy i komornicy.Następna sprawa nie wierzcie w obietnice-przyjechałem tu na ofertę świąteczną i czynsz za hotel 380 euro miał być oddany 02.01.2017.(poniedziałek)-następne kłamstwo,bo mówią ,że do 2 tygodni oddadzą.Wątpię w to,bo ludzie zjadą do Polski i nikt nic nie dostanie.ZŁODZIEJE I OSZUŚCI CI W POLSCE I CI W HOLANDII-TAK POLAK OKRADA POLAKA.

Najnowsze wpisy