Forum TechnologieZdrowie i medycyna

Homoseksualizm lepiej ujawnić. Bo...

Homoseksualizm lepiej ujawnić. Bo...

Money.pl / 2013-02-06 10:17
Komentarze do wiadomości: Homoseksualizm lepiej ujawnić. Bo....
Wyświetlaj:
KompasŚmierci / 213.241.122.* / 2015-08-08 02:27
Widzę że sami najmądrzejsi się znaleźć. Wymówki że to jest nienaturalne są bzdurami jakich mało. Skoro tacy obcykani w temacie jesteście to powinniście wiedzieć że homoseksualizm zresztą tak samo jak biseksualizm istnieje od kiedy istnieje człowiek , a przynajmniej od czasu kiedy zaczął czuć emocje. Więc nie ma w tym nic nienaturalnego.Ulgi i zniżki na co ??? Jesteśmy normalnymi ludźmi tylko kochamy inaczej czy to tak trudno zrozumieć?? Pewnie nie jeden hetero miał taką sytuację że nie mógł być z dziewczyną bo jej ojcowi się nie podobał: tutaj jest podobnie tylko na skalę masową i po głowie dostaje obojga partnerów.

Druga sprawa wygląda tak: nie wiem po co są te parady śluby etc. skoro do miłości nie potrzeba ślubu, a prawa człowieka chyba każdy zna i nie trzeba robić parad aby udowodnić że jest się równymi.Tylko jak niektórzy zasłaniają się kościołem lub argumentem ,,bo nie" bo tak wszyscy myślą to wybaczcie . Mamy prawo okazywać emocje również w miejscach publicznych: bo gdyby zwykła parka obściskiwała się za zakrętem to by nawet gwizdali , a jak ludzie o innej orientacji seksualnej to już obrzydzenie i poganianie .
Bxgbxgbzgbb / 31.182.153.* / 2013-02-06 12:20
Prawda.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
pajchiw / 2013-02-06 10:17 / Tysiącznik na forum
LOL Samoakceptacja obniża poziom stresu. A geje lesbijki i cala reszta tałatajstwa próbuje nam ta publikacją wcisnąć, że na 100 osób 46 to właśnie oni. Podsumowując całe to badanie - to jest manipulacja i tylko temu ma to służyć.
alvar / 89.70.14.* / 2013-02-09 10:18
Masz podstawowe pojęcie jak przeprowadza się badania z ślepą próbą, a co ważniejsze - umiesz czytać?
Dla celu badania przeprowadzano badania nad osobami homoseksualnymi, więc oczywiście, że 46 to geje!

Dla porównania - gdyby przeprowadzano np. badania nad częstością występowania jasnych włosów wśród niebieskookich, to przeprowadzano by je właśnie na 46 niebieskookich. Logiczne?
pajchiw / 2013-02-10 19:00 / Tysiącznik na forum
No właśnie mam. I mam trochę pojecie jak się otumania ciemnotę przez samą prezentację danych.
cytuję:
"Takie wnioski płyną z badania, które przeprowadzono wśród 87 zdrowych mieszkańców Montrealu - kobiet i mężczyzn - w wieku ok. 25 lat. Część z nich (41 osób) była heteroseksualna, a część (46 osób) - stanowili geje, lesbijki i biseksualiści."
I gdzie tu masz napisane, że przeprowadzono badania ślepą próbą? Mamy próbę 87 (ciekawe czemu akurat tylu) mieszkańców Montrealu około 25 lat. Finito. I po cholerę w ogóle przeprowadzać badania ślepą próbą jeśli już to podwójną - no ale wtedy nie ma się specjalnego wpływu na wyniki prawda?
zaakceptuj_mnie / 192.168.254.* / 2013-02-06 13:12
zaraz beda chcieli miec znizki ulgi i niewiadomo co. ZLe sie dzieje w panstwie. Powinni siedizec cicho i tyle. To nie jest normalne
Blob / 2013-02-06 13:37
Ja nadal uważam że jeżeli ktoś jest homoseksualny , to nie powinnien się tłamsić w sobie... ale jest podstawowa zasada... nie przekraczać pewnych zasad... a niestety teraz homoseksualiści z wielką chęcia ukazują swoje preferencje...
mamama462 / 217.230.40.* / 2013-02-06 18:23
uwazam ze jest to sprawa osobista jednak nie mozna powiedziec idzcie i rozmnazajcie sie i tu rodzi sie ale problem skad ma brac sie ten narybek to nie moze sie udac bo jest skrzywione nie naturalne jednoczesnie trudne slyszalam ze to zaburzenia psychiczne co prawda mowi sie ze nie ta matka co urodzi ale ta co wychowa wszystko jedno jakosc wielu ludzi nie akceptuje tych zwiazkow budza niesmak lepiej niech grzesza po cichu

Najnowsze wpisy