Forum Forum finansoweBanki

Infolinia Citybanku - Skandal !!

Infolinia Citybanku - Skandal !!

Piotr Kamiński / 217.153.171.* / 2008-07-24 17:27
51 dni, 11 telefonow - i nie mozna sie doprosic jednego durnego zaswiadczenia.
UNIKAJCIE CITIBANKU !!!

Zatruja Wam zycie bardziej niz ZUS.
Wyświetlaj:
akkk / 94.254.224.* / 2017-05-25 12:10
zgadzam sie z opinią że to NAJGORSZY BANK
mam pożyczkę gotówkową,w której mam odsetki za nieternimowa splate, zadzwonili po tygodniowym opóżnieniu , powiedziałam grzecznie - prosze naliczyć odsetki, rata bedzie zapłacona w przyszłym tygodniu ,a oni tak jakby nie przyjmowali tego do wiadomości tylkowydzwaniają na drugi dzień 5 razy dziennie, kolejny dzięń zbowy i kolejny znowu, szlak może czlowiek atrafić nie można proacować tylko odbierac telefony , NĘKANIE NĘKANIE NĘKANIE .....

KOSZMAR

WŁASNIE ZŁOŻYŁAM WNIOSKI DO INNNYCH BANKÓW ŻEBY SIE PRZENIEŚĆ

POZA TYM PO ANALIZIE ANALITYKA Z EKSPANDERA POZYCZKA JEST BARDZO !!!!!!!!!! NIEKORZYSTNA I NALEZY CZYM PREDZEJ JĄ ZMIENIĆ

KOSZMAR !!!
Wiktor Kozak / 95.40.235.* / 2011-03-14 17:58
skandal ja od miesiąca dzwonie co dnia prosząc o zaświadczenie o zamknięciu karty i bez rezultatów okłamują człowieka że wysłali lecą w kulki
pracownicy są nie douczeni aroganncy i chamscy to jest jeden wielki burdel.Naciągacze i oszuści mają klienta za śmiecia- wkońcu utrzymują sie z naszych pieniędzy. W końcu niech Nadzór Bankowy zajrzy im do d......
katowiczanka / 217.17.32.* / 2008-07-28 12:22
22 lipca zginęły wszystkie moje pieniądze z Citi - jednym przelewem - na konto również w Citi na konto osoby o grecko brzmiącym nazwisku. Zgłosiłam to w banku i na policji nazstępnego dnia. Nie zgubiłam karty, nie zapisuję nigdzie kodów. Bank nie uwzględnił reklamacji. Łącznie z debetem pojechałam na ok. 7 tysięcy złotych. Podobno nie było ataku hakerów. O ataku ukraińskich hakerów z 8 lipca w Stanach tez nie słyszeli. Niech ich szlag.
kAWKA1111 / 109.243.27.* / 2010-09-04 10:25
Citi to najgorszy z możliwych banków nastawiony na zysk nie na klienta Niczego się tam nie można doprosić głupie zaświadczenie że spłaciłam kredyt przychodzi pocztą nie wiadomo ile i jeszcze pobrali mi opłate że poprosiłam o takie zaświadczenie Wypić ostatnie soki z klienta to ich zadanie % LICHWIARSKIE jestem z budżetówki i zaproponowali mi 15.99 to ile dla zwykłego człowieczka jak mój mąż np. który pracuje w fabryce???ODRADZAM, NIE POLECAM
Roualda / 78.8.186.* / 2012-01-31 14:59
najlepszy bank na świecie, konto za darmo przelewy za darmo i z wszystkich bankomatów pobieram pieniądze za darmo, tylko Citi Handlowy POLECAM !!!!!!!!!!
Anna Mołocznik / 79.185.71.* / 2013-02-26 17:55
Nie wiem skąd ten zachwyt, to raczej normalność dla każdego banku (przynajmniej powinna być). Mnie natomiat citibank wprowadził opłatę 18 zł za konto Citione, dla którego zostały od sierpnia 2012 r. zmienione warunki. Ja o niczym nie wiedziałam. A okazało się, że wystarczyło zmienić konto na Citikonto aby tego haraczu uniknąć. Ale powiadomienie mnie o tej możliwości był nie warte zachodu dla banku, którego k;ientem jestem od 15 lat!!!
aleksandra 666 / 89.77.106.* / 2013-08-06 17:55
Infolinia to naprawde skandal kiedy wreszcie pani sie odezwala po 10minutowym oczekiwaniu przedstawilam sie i pani rozlaczyla sie a nastepnie po 35 minutowym oczekiwaniu ze niby linie zajete nastapil sygnal zajetej lini, od 7 rano do18 sytuacja sie powtarzala i nie mozna bylo dodzwonc sie. to faktycznie skandal takie podejscie do klienta.

Najnowsze wpisy

Konto osobiste - najlepsza oferta: