Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

International Brokers i HFT DM, ostrzezenie

International Brokers i HFT DM, ostrzezenie

David12 / 2015-07-17 15:30
Witam, jestem klientem domu maklerskiego International Brokers ( http://www.internationalbrokers.pl ). Następująca historia przydarzyła mi się 4 miesiące temu. Zadzwonili do mnie z firmy International Brokers. Ewidentnie człowiek, który zadzwonił do mnie, umiał kłamać, bowiem kłamstwo leciało za kłamstwem. Opowiadał mi, że jego klienci mają 50-60 % profitu na rok, zaprosił mnie na spotkanie, więc poszedłem. Miałem złe przeczucie jeszcze z samego początku. Biuro firmy znajduje się na Al. Jerozolimskie 94, 10 piętro w Warszawie. Na spotkaniu, młody człowiek w garniturze, opowiada mi bajki jak mogę zarobic 20-30 tysięcy złotych za pare tygodni poprzez inwestowanie w papiery wartościowe. Nie ukrywam że mam nie mało pieniędzy i postanowiłem zainwestować 20 tysięcy dolarów. Ludzie z firmy International Brokers, dzwonili do mnie minimum raz na dzień abym kupił lub sprzedał akcje. Ponieważ nie mam żadnego doświadczenia w tej sferze, uwierzyłem. Kupowałem i sprzedawałem, robiłem to co mi kazali... Po paru miesiącach, zapytałem się ile mam środków na swoim koncie. Powiedzieli, że sprawdzą i zadzwonią. Nikt nie zadzwonił dobre prawie 2 tygodnie, a kiedy ja dzwoniłem nikt nie odbierał. W końcu dowiedziałem się, że mam 1500 dolarów. Większość moich środków straciłem na prowizjach które płaciłem za każdy zakup i każdą sprzedaż.
Wyświetlaj:
Paweł766 / 31.175.51.* / 2017-11-20 14:36
Obecnie sytuacja przedstawia się tak, że Robert Walicki, Tomasz Rulka ani co za tym idzie podmioty HFT Brokers, V Capital, Black Diamond Fund oraz inne spółki zależne nie poczuwają się do obowiązku zwrotu pieniędzy inwestorom. Nie od dziś wiadomo, że w/w podmioty zwracają środki tylko wybranym osobom bądź cedują wierzytelności na inne spółki "wydmuszki" które nie posiadają majątków wystarczających na spłatę cedowanych zadłużeń finansowych. Współpracujemy z kancelarią prawną i adwokatem, który będzie reprezentował interesy pokrzywdzonych na każdym etapie postępowania karnego prowadzonego w sprawie powyższych osób i podmiotów. Szansa na odzyskanie zainwestowanych pieniędzy w postępowaniu cywilnym jest nikła, a co za tym idzie wszelkie pozwy zbiorowe to prosta droga, żeby "utopić" następne pieniądze w kosztach postępowań cywilnych i adwokatów przy postępowaniach, które zważywszy na profil działalności Walickiego i Rulki zakończą się ogromną kolejką wierzycieli wobec pustych kont spółek pozwanych. Osoby zainteresowane odzyskaniem swoich pieniędzy i reprezentacją w postępowaniu karnym, wraz z wywiadem gospodarczym zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem tel: 690 641 600
anioł / 46.76.203.* / 2016-10-12 20:11
Kto Ci dał te 20 tys dolarów jakiś wariat bo Ty jesteś nie spełna rozumu. Zgłoś sprawę do KNF i UOKKiK może nić nie osiągniesz ale za to pomożesz innym naiwnym takim jak TY :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy