Forum Forum dla firmZakładanie firmy

jak założyc żłobek?

jak założyc żłobek?

anadan / 2011-10-17 08:53
nosze sie z zamiarem zalozenia złobka, mam jednak pytanie jakie trzeba spelniac wymogi by otworzyc taki biznes? i wedlug jakis zasad mozna zalozyc złobek?
Wyświetlaj:
mój żłobek / 31.175.147.* / 2012-04-12 11:35
Jak założyć żłobek - Praktyczny kompleksowy kurs. Zaczynamy w maju 2012.

Projekt: Mój żłobek

Cel szkolenia:

zaznajomienie uczestników z tym, co to jest i jak działa żłobek, klub dziecięcy - podstawowe prawa i zasady,
wykazanie, że założenie własnego żłobka jest proste, choć wymaga pracy i zaangażowania
zaznajomienie uczestników z procedurą zakładania działalności gospodarczej
zapoznanie uczestników z wymaganiami lokalowymi i sanitarnymi, a także kompetencjami zatrudnianych pracowników.
Zdobycie wiedzy z zarządzania żłobkiem/klubem dziecięcym: praktyczne zagadnienia z marketingu i reklamy
Zdobycie wiedzy z zakresu urządzania przestrzeni dla małych dzieci i konstruowania programu dydaktyczno – wychowawczego
Uzyskanie indywidualnych konsultacji

Program szkolenia:

Formy wczesnej edukacji i opieki na dziećmi
Własna placówka w 10 krokach
Żłobek, klub dziecięcy - różnice
Zasady wpisu do rejestru żłobków i klubów dziecięcych
Kwalifikacje personelu
Wymagania lokalowe i sanitarne
Przepisy ogólne dotyczące budynków
Marketing i reklama – jak reklamować swój żłobek? Zapisy dzieci
Jak urządzić przestrzeń dla małych dzieci?
Wsparcie rozwoju małych dzieci: aspekty prawne, finansowania, jakość

Termin:

19 Maja 2012 Poznań

Osoba prowadząca:

Mgr Małgorzata Przymuszała – Dyrektor Guga Studio oferującego opiekę żłobkową. Od prawie trzech lat prowadzi i zarządza dwoma żłobkami w Poznaniu. Otwiera sieć profesjonalnych punktów opieki nad dziećmi do lat 3 działających na zasadach franszyzy.


Całkowity koszt to 350zł

Koszt szkolenia obejmuje dodatkowo: komplet materiałów szkoleniowych, napoje, poczęstunek, indywidualne konsultacje z wykładowcą, certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu.

Kontakt i zapisy: info[at]gugastudio.pl (zamiast "at" proszę wpisać @)

w temacie szkolenie i termin


Jesteś zainteresowana?

Napisz na info@gugastudio w temacie maila: Szkolenie + Miasto i pozostaw swoje dane kontaktowe.
MaurentynaZ / 2011-10-30 01:48
A jak go chcesz prowadzić skoro nie masz o tym pojęcia?

Najnowsze wpisy