Na skróty
Forum Polityka, aktualnościKrajKatastrofa samolotu pod Mirosławcem

Katastrofa samolotu pod Mirosławcem

skomentuj
Wyświetlaj:
Zenon Olejniczak / 37.7.57.* / 2014-01-08 23:38
Jak do tej pory Ani nikt z rządu ani naczelnej czy generalnej prokuratury,ani BBN nie podaje do wiadomości że najwyzsze władze tego kraju były zawiadamiane o tych katastrofach na sporo czasu przed ich nastaniem. Czas ich działania został mocno przeholowany.
Znów weszłem na ŚCIERZKĘ !!!!
bYŁEM W INNYM,ODDALONYM MIEJSCU I W INNYM CZASIE PÓŁ DNIA.PO POWROCIE MUSIAŁEM KILKA GODZIN DOCHODZIĆ DO FORMY.
TERAZ TAM,ZA JAKIŚ NIE ZA DŁUGI CZAS ZGINĄ TYSIĄCE LUDZI. A ZABIJE ICH BRAK RZADOWEGO DZIAŁANIA OD 4 LAT.
Z.H.O. 51122004337
Z.H.O.51122004337 / 77.115.170.* / 2010-12-31 14:00
Na katastrofie w Mirosławcu się zaczęło i nie skończyło na katastrofie w Smoleńsku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Z.H.O.51122004337 / 77.114.237.* / 2010-10-01 15:19
Nie dawno było coś co powinno dać do zrozumienia Polskim Władzom że czas do następnej tragedii się nie ubłaganie zbliża.
Katastrofa w Mirosławcu i Następna w SMOLEŃSKU nie dała im wiele do zrozumienia.
Trzeba ich zmusić domyślenia skoro nie potrafią myśleć.!!!!!!!!!!!!!!
Z.H.O.51122004337 / 77.112.3.* / 2010-09-11 18:15
Wczoraj wysłałem listem poleconym PROKURATOROWI GENERALNEMU ANDRZEJ SEREMET
OSTATNIE OSTRZEŻENIE PRZED TRZECIĄ ŻAŁOBĄ !!!! !!!! !!!!
NIC NIE ZROZUMIELI PO DWÓCH POPRZEDNICH,MIROSŁAWIEC I SMOLEŃSK.
PO TRZECIEJ MOŻE W KOŃCU COŚ ZROZUMIEJĄ !!!! !!!! !!!!

I JESZCZE JEDNO OSTRZEŻENIE !

NIE WOLNO KASOWAĆ ŻADNYCH MOICH KOMENTARZY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BO BĘDZIE WIĘCEJ TRAGICZNYCH WYDARZEŃ !!!!!!!!!!!!!!!!111
Z.H.O.51122004337 / 77.113.242.* / 2010-09-09 19:20
No i zdechło następne ludzkie ścierwo które w pewnym stopniu przyczyniło się do katastrofy w Mirosławcu i Smoleńsku
Z.H.O.51122004337 / 77.115.156.* / 2010-09-04 21:30
Wczoraj został rozwalony następny obiekt !!!!!!!!!!!!!!!!
W czasie przyszłym,oczywiście. I za jakiś czas dowiemy się jaki to był obiekt !!!!
Z.H.O.51122004337 / 77.114.204.* / 2010-08-25 22:26
I znów samolociki dają znać że czas ucieka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Z.H.O.51122004337 / 77.115.127.* / 2010-08-10 08:09
Coś się ruszyło w moich sprawach.Ale to dopiero kropla w MORZU.
Rząd już wie że będzie następna ŻAŁOBA .ale nic nie robi. Więc musi do niej dojść !!!!
Czas znów ucieka.
Wątpię aby zdążyli !!!!!!!!!!!!! zadziałać !!!!!!!!!!
A bez moich informacji nie są wstanie nic zrobić bo nie wiedzą co i gdzie i kiedy coś trzeba zrobić aby nie doszło do następnej WIELKIEJ ŻAŁOBY !!!!!!!!!!!!!!
A JA OSTRZEGAŁEM JUŻ DOŚĆ DAWNO ! SZANSE NA ZAPOBIEŻENIE NASTĘPNEJ ŻAŁOBYE MALEJĄ Z DNIA NA DZIEŃ !!!!!!!!!!!
Z.H.O.51122004337 / 77.115.60.* / 2010-06-25 13:00
W maju nie roztrzaskał się żaden Polski samolot ale czerwiec się jeszcze nie skończył .Zbliża się zaległa i bieżąca wypłata .Opuźnienie następuje z powodu innych tragicznych katastrof.W styczniu napisa;liśmy dwa listy w języku francuskim.Jeden do samego PREZESA FIRMY AIRBUS w TULUZIE. Informowałem go o nadchodzącej katastrofie Airbusa. Nie odpowiedział.Więc w maju 93 z 94 ludzi zginęło w katastrofie o której pisałem.Do tego doszedł jeszcze jeden samolocik.Zginęło około 150 ludzi.
W Polsce jeden lądował awaryjnie bomu Pękła szyba ,drugiemu wpadł ptak w silnik,trzeci trzepnoł brzuchem o pas startowy.
Jaki będzie czwarty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KTO WIE ???????????????
NIECH NAPISZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Z.H.O..51122004337 Sorento Wenannafer
zbyszek 18+ / 109.243.8.* / 2010-07-08 22:32
nie wiem co znaczą skróty Z.H.O. ,ale sądzac po cyfrach jest to pesel i myśle że jesteś dojżałą osobą, a piszesz cholerne brednie.
analizując ten potok słów zastanawiam się czy jesteś normalnym człowiekiem i co na to twoja rodzina w jednej z wypowiedzi piszesz że masz żonę i córkę- rozumiem że dorosłą.
CZY ONI TO AKCEPTUJą?
Z.H.O.51122004337 / 95.40.220.* / 2010-07-12 09:45
No cóż,rozumiem ciebie i twoje stanowisko.Ale wiedz że profesor PSYCHIATRII też był tego zdania lecz udowodniłem mu że jest nie dokształcony i pora to zrobić zanim wykończy następnych ludzi uważając ich za chorych.Zrozumiał i rozpoczoł studiowanie w internecie ';prekognicja,eksterioryzacja,i t.p.Wcześniej nie znał tych słów.
Tobie też radzę to zrobić.
zbyszek 18+ / 188.33.42.* / 2010-07-16 23:53
człowieku- nie pytam o psychiatrów, tylko o rodzinę.
rodzina to podstawa, a z twojego pisma wynika że unikasz odpowiedzi, a to oznacza twoje krętactwo.
niestety myśle że masz gdzieś tą rodzinę i obawiam się że się nie mylę.
nawiązując do pierwszych słów twojej odpowiedzi jestem pewien że jednak mnie nie zrozumiałeś, a usiłujesz mi coś radzić.
seksmisja / 62.148.70.* / 2010-07-01 07:34
ło matko człowieku jakie ty głupoty wypisujesz... I co czerwiec się skończył, żesz nie było żadnego wypadku, niema gderania. Na szczęście.
Ja to się zastanawiam nad jednym czy oby te zlepki słów (bo zdaniami mającymi sens ciężko to nazwać) nie są spowodowane jakimiś twoimi zaburzeniami i mysle, że nie myle się. Próbujesz przełożyć jakieś swoje niepowodzenia życiowe na innych ludzi, bo z tego co wyczytałem wszyscy są źli tylko ty jesteś skrzywdzony i taki biedny, a te wypadki pzedstawiasz jako twój sukces w zemście na tych ludziach. Ładny bełkot... Ja już dzisiaj nie będąc jasnowidzem, ani prorokiem mogę powiedzieć, że będzie wypadek samolotu i to nie jeden, pociągu, autobusu, statek może zatonie, powódź? czemu nie, są ku temu duże szanse, a w wakacje będzie upalnie i będą pożary, a i jeszcze może tama we włocławku runąć - bo już od dawna wiadomo, że jest w kiepskiej kondycji. To mi podpowiada zdrowy rozsądek i częstotliwość zdarzeń losowych, bo są to zdarzenia na które ni ty ni ja wływu nie mamy.
I tak na marginesie - piszesz o kochanej córeczce, a czy twoja córka cie kocha? Bo obawiam się, że jak słucha tego co tu piszesz to się ciebie wstydzi, co gorsza boi się i wcale bym się jej niezdziwił.

Więc przestań pisać po pracy i marnotrawić czas, tylko weź żone i idź na spacer.
Z.H.O.51122004337 / 77.115.161.* / 2010-07-02 17:53
Podaj swojego e-mejla to ci wyśle kopie dokumentów i wtedy pogadamy.
Panie SEXMISJO
seksmisja / 62.148.70.* / 2010-07-02 21:21
A więc zacznę od początku, nick taki wybrałem bo zainspirowały mnie do tego Twoje teksty, tak jak w filmie seksmisja, bujda, bujda i jeszcze raz ściema i bicie ludzi w ciemię.
Jeżeli chodzi o maila, to proszę bardzo: Viland30@gmail.com ale nie wiem czy dowiem się czegoś nowego i tak na marginesie, ja o jednym Ty o czym innym. Ja się dopatruje się powodów dla których tak się zachowujesz, a Ty dalej swoje. Naprawdę ja bym się wstydził gdyby mój ojciec takie rzeczy pisał, ciekaw jestem czy w życiu rodzinnym też takie rzeczy gadasz i jak się do tego odnosi rodzina/bliscy.

I jeszcze raz napiszę! Ja, osoba która nie posiada żadnych zdolności już teraz mogę powiedzieć, że będą różne wydarzenia, bo taka jest kolej rzeczy. Postęp technologiczny idzie do przodu co za tym idzie coraz to częściej technika może zawodzić człowieka w efekcie czego dojdzie do wypadków których nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Zmienia się klimat w efekcie czego mamy upały, śnieżne zimy, a po nich powodzie, bo przecież gdzieś ta woda musi zejść, a w Polsce stan regulacji rzek jest taki a nie inny. Sytuacja na świecie staje się coraz to bardziej napięta w niektórych regionach, a co za tym idzie wybuchają wojny itd itp. Łatwo jest krzyczeć - "Przewidziałem katastrofę..." bo i ja taką mogę przewidzieć bez wskazania konkretnego dnia, godziny, rejsu.

I zadam pytanie które już ktoś zadawał - czemu nie wygrasz 6 w totka i niewyjedziesz na Bahamy czy też na jakąś inną wyspę i poprostu nie zrelaksujesz się tylko pracujesz po 12h i wkurzasz się na świat, ludzi, wkurzając przy tym też innych? Sens? A tak - szósteczka i spokój do końca życia dla wszystkich. Chyba znam odpowiedź - poprostu nie potrafisz, ale tłumaczysz się, że nie jesteś materialistą - kolejna bujda...

Wg. mnie traktujesz te wszystkie wypadki jak Twoją osobistą zemstę i wmawiasz cobie, że zrobiłeś komuś krzywde za swoje krzywdy. Jeszcze raz proponuje - lato, ciepło - jeziorko i relaks, czerp życie póki masz czas, bo sądząc po peselu który podajesz już masz 60 na karku i wiele czasu nie zostało do przeżycia i tego czasu nie przybywa. Tik-tak, tik-tak...
Z.H.O.51122004337 / 77.113.224.* / 2010-07-05 17:19
Widzę że mało wiesz Sexmisjo.
Nie wszystko i nie zawsze można ! 6 w totolotka akurat nie można i nikomu się to jeszcze nie udało choć bardzo wielu próbowało.
Wyślę ci list do Prezydenta z przed dwóch lat.Adres który jest na tym liście jest od prawie dwóch lat nieaktualny.Wczoraj wyłożyłem te i inne dokumenty w Warszawie.Ludzie najpierw grupą czytali a potem ustawili się w kolejce do czytania.Podałem tam mój tel ale nikt nie zadzwonił.
Jeśli ci chodzi o mój materializm to pracowałem na niego ciężko i uczciwie pół wieku i ludzkie bydło go zniszczyło.
Zyj spokojnie bo ja już nie mogę!
Z.H.O.51122004337 / 77.112.4.* / 2010-06-07 10:07
Szykuje następną niespodziankĘ dla RZĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄDUUUUUUUUUUUUUUUU !!!! !!!!
LIST Z 01.07.2008R.WYSŁAŁEM WSZYSTKIM KOMU MOGŁEM.
CHCECIE GO TEŻ ??!!
MA GO GENERALNA PROKURATURA KRAJOWA I NACZELNA PROKURATURA WOJSKOWA,BIURO PREZYDENTA I PREMIERA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JEŚLI DOBRZE PRZECZYTALIŚCIE WSZYSTKIE MOJE KOMENTARZE TO DOWIEDZIELIŚCIE SIĘ Z NICH ŻE JUŻ DAWNO ZAPOWIADAŁEM POWODZIE I UPAŁY,SUSZE I POŻARY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MACIE JAKIEŚ ŻYCZENIE ZNISZCZENIA CZEGOŚ NA WAGĘ TUPOLEWA LUB JESZCZE CZEGOŚ WIĘKSZEGO I WAŻNIEJSZEGO!?!?!?!?
Z.H.O.51122004337 / 77.112.4.* / 2010-06-07 09:57
Hej !! Oszołomy i Bełkoty !!
Zaniemówiliście !!!
A ostrzegałem na różne sposoby !!!!
Ze w czwartym miesiącu dojdzie do czegoś ekstra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
01.lipca 2008r.wysłałem list do naszego Prezydenta Lecha Kaczyńskiego z ostżreżeniem żeby nie wsiadał do żadnego samolotu bo zginie !!!! Na[pisałem jemu że nigdy nie dowie się jaki to będzie samolot,jaki lot ,dokąd i kiedy!!!!!!!!!!!!!
I pomimo wielu ostrzeżeń wszystkich najważniejszych Polskich WŁADZ JAŚNIE WIELMOŻNY PAN PREZYDENT ZGINĄŁ WRAZ Z MAŁŻONKĄ I NAJWAŻNIEJSZYMI DOWÓDCAMI I MINISTRAMI !!!!
I INNYMI WAŻNYMI LUDŹMI !!!!
NAWET NAJSŁYNNIEJSZY POLSKI JASNOWIDZ KRZYSZTOF JACKOWSKI NIE PRZECZUWAŁ TRAGICZNEJ ŚMIERCI PREZYDENTA.
MOŻE TERAZ COŚ NAPISZECIE ZDROWI OSZOŁOMY I BEŁKOTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie jasnowidz / 194.181.22.* / 2010-06-19 22:37
Masz dar widzenia i dostrzegania zjawisk, które są niezrozumiałe dla innych, stąd u tych osób agresywne zachowanie w stosunku do twojej osoby. Nie dostrzegam jednak wpisu przez twoją wielką osobę wpisu dotyczącego powodzi, która przyniosła bardzo duże straty i ofiary wśród ludzi. Czyżby to też twoja wielka siła je spowodowała? Może dar jasnowidzenia i związaną moc mógłbyś wykorzystać w grach liczbowych np w Toto lotku, by wygrać nieograniczoną niczym dużą sumę pieniędzy a następnie przeznaczyć je na wynajęcie pisarza, dziennikarza, i wydanie książki, o której pisałeś. Byłby to światowy hit. Oczywiście książką tę rozdałbyś za darmo wszystkim zainteresowanym osobom i nie tylko w Polsce ale również w innych państwach po wcześniejszym ich przekładzie na dany język. Za darmo dlatego, że zdobycie pieniędzy, dla ciebie nie powinno stanowić problemu, tylko użyj swojej mocy, aż dziw bierze, że jeszcze pracujesz i to tak długo i ciężko. Skoncentruj się, jak nie na maksa to chociaż odrobinkę, i pokonaj tę maszynerię zwaną Toto lotkiem, intelektualnie, lub jak wolisz swojej magicznej siły, którą wykorzystywałeś do katastrof lotniczych. I jeszcze jedno, nie masturbuj się, bo to ci osłabi potencjał lub power, jak wolisz :-)
Z.H.O.51122004337 / 77.112.80.* / 2010-06-21 20:24
Jeszcze ci powiem że jedna ze znajomych zajmująca się wróżeniem powiedziała nie tak dawno żonie że wszystko opiszę w szczegółach i wydam .A co najciekawsze to to że ktoś mnie do tego zmobilizuje i mi w tym pomoże !
Może to TY właśnie? NIE JASNOWIDZU.
Z.H.O.51122004337 / 77.112.80.* / 2010-06-21 20:18
Posegregować około 2000 stron formatu A 4 w kratkę przeważnie i w każdej linijce pisanej i po obu stronach to już sporo roboty!
Kiedyś to zrobię bo na razie nie mam czasu ani warunków.choć obecnie nie pracuję.
Z.H.O.51122004337 / 77.112.80.* / 2010-06-21 20:08
Widzisz ,to jest celowo tak pisane żeby nie wzieli tego na poważnie i nie próbowali temu zaradzić !!! Dlatego nie piszę żadnych szczegółów bo by się domyślili o jaki samolot chodzi.Chociaż ważniejszego od PREZYDENCKIEGO nie było ani ważniejszych ludzi.
Może ty się masturbujesz bo ja nie muszę mam żonę i tonie byle jaką !!!!!!
ZWAŻ ŻE NIE ZAWSZE I NIE WSZYSTKO MOŻNA MATERIALISTO. SA,M SOBIE ZNAJDŹ 6 W TOTOLOTKA.WIDAĆ JAK BARDZO BY CI SIĘ PRZYDAŁA.
A MOŻE MASZ OCHOTĘ NAPISAĆ TE KSIĄŻKI.TYTLE ŻE NIE WIEM CZY BYŚ POTRAFIŁ .PRZECIEŻ SIĘ NA TYM NIE ZNASZ.
Z.H.O.51122004337 / 77.114.178.* / 2010-05-19 15:26
Witam arli
Przeczytak komentarz do swoich komentarzy i odpowiedz
Sorento
Z.H.O.51122004337 / 77.112.221.* / 2010-04-17 16:37
Dowody przesłałem Oranowi .teraz niech on je wam poprzesyła.
Z.H.O.51122004337 / 77.112.55.* / 2010-04-15 20:26
W pewnym sensie macie racje że to bełkot.
To dlatego że po 12 godzinach pracy jestem jak nieżywy.Po 8 latach gnębienia nazbierało się wiele.Już nie wiem jak dalej żyć.
Żeby to nie był bełkot to bym musiał na spokojnie wszystko po kolei ułożyć i napisać.Byłoby tego kilkaset stron,a może z dwa tysiące. Do tego ja nie jestem pisarzem.Nie pracuje w biurze.Nie mam czasu na odpoczynek.O 5 wstaje żeby na 6 być w pracy.kończę o 18 przeważnie.W domu jestem o 19 albo jeszcze później .Tylko czasami udaje mi się skończyć prace wcześniej.W zime był przestój.Trochę odpoczołem,niby .Bo tak naprawde to odrabiałem swoje zaległości.
Kiedyś znajdę kogoś kto to wszystko ułoży i opisze ze szczegółami.
Mi jak na razie to został jeden cel.Znacie go przecież.
dżinks / 46.238.231.* / 2012-12-29 20:19
na pewno byłes esbekiemtyczerwona gnido i teraz gryzie cięsumienie za tępieniei mordowanie ludzi ty bandyto wmózgu tobie się poprzestawiało nie jesteś żadnym jasnowidzem jestes oszołomem
Z.H.O.51122004337 / 77.112.74.* / 2010-04-14 22:19
Nie którzy porządnie obrzucili mnie błotem.Kiedyś spotka ich zasłużona kara tak jak już nie jednego drania!
To obrzucanie błotem i nie tylko to zmusiło mnie do zażądania od Rządu ujawnienia prawdy!
Mają mało czasu!
S.W.
do początku nowsze
1 2 3 4 5
skomentuj

Najnowsze wpisy