Forum TechnologieHi-Tech

kino domowe do 3k

kino domowe do 3k

edekk582 / 89.65.81.* / 2015-10-09 00:37
kupie cos w miare dobrego w tej cenie? chce sobie zrobic swoje kino domowe w gabinecie, nie znam sie na sprzecie, jak jakis znawca mi podpowie na co zwracac uwage itp. to dzieki!
Wyświetlaj:
www540 / 212.7.215.* / 2018-11-30 11:50
Uchwyty do projektorów czy telewizorów można w bardzo dobrej jakości dostać na stronie kraftmann.eu. Polecam firmę. Współpracuję z nimi już od ładnych paru lat. Prowadzę hotel z centrum konferencyjnym więc sprzętu AV używamy dużo i większość kupowaliśmy właśnie od nich.
dda192 / 212.7.215.* / 2018-11-14 11:02
Ja jestem w stu procentach zadowolony z obsługi ze strony panów z Kraftmann -kraftmann.eu. Wiedzą o co chodzi, krótko mówiąc. Wiedzą jak powinna wyglądać sala konferencyjna żeby zdawała egzamin na co dzień. Wysoka jakość ekranów i stojaków, porządne maskownice, sala jest wyposażona perfekcyjnie ale jednoczesnie na co dzień tych wszystkich systemów nie widać, są bardzo dobrze poukrywane.
adavvv / 94.254.146.* / 2018-04-26 12:19
Każdy rodzaj ekranów projekcyjnych, a to nie jest wcale takie oczywiste masz w tym katalogu http://www.uchwytyekranyprojektory.pl/ekrany-projekcyjne-c-5.html. Polecam ci rozwiązanie, bo akurat wprowadzam ekrany projekcyjne klientom na targach w całym kraju, głównie pod stoiska reklamowe. Często musiałem zamawiać oddzielnie, np. spersonalizowane płótna projekcyjne z dobrze wydzielonymi dziurkami na nietypowy montaż. No i w tym sklepie wszystko od ręki zrobione, jak chcesz i to naprawdę szybko.

Najnowsze wpisy