Forum

Komentarze użytkownika "szyg"

Komentarze użytkownika: szyg

Re: MONNARI

szyg / 2009-09-08 14:46 / Bywalec forum
Sprzedawać bo jest ostania szansa tak tanio sprzedać----- mówi się że ................. Pozdrawiam

Re: MONNARI

szyg / 2009-09-06 09:10 / Bywalec forum
Obecnie nastąpiła stabilizacja---coraz mniej jest chetnych do sprzedaży za marne 1,17zł. Tak naprawde po likwidacji byśmy mieli wycenę akcji 2---3zł.
Układ mamy w krótkim czasie ponieważ nie można tego przeciągać

Re: MONNARI

szyg / 2009-08-28 22:23 / Bywalec forum
Nastała CISZA --- pytanie co w poniedziałek-- ile wzrośniemy----ja myślę że w tygodniu lecimy na 3żł.

Re: DUDA

szyg / 2009-08-23 12:02 / Bywalec forum
DUDA obecnie nie da zarobić- MONNARI jest obecnie firmą , która będzie odbijać się od dna

Re: MONNARI

szyg / 2009-08-23 11:56 / Bywalec forum
Przy takim optymiżmie co do inwestowania --znajdzie się inwestor, który zapewne już posiada ładny pakiecik. Na koniec wrzesnia cena 6zł na bank. W dzisiejszych czasach nie jest sztuką wyprodukowanie lecz sprzedaż.
szyg / 2009-08-18 22:36 / Bywalec forum
Znasz adres strony notowań ORCOGRUP w Paryżu

Re: ORCOGROUP

szyg / 2009-08-18 22:06 / Bywalec forum
Jutro 50zł przekroczy
szyg / 2009-08-01 18:59 / Bywalec forum
GIEŁDA-SPÓŁKI-KOMUNIKAT-BEEFSAN-(PL)-1

BEEF-SAN SA ustanie stosunku dominacji

Raport bieżący 46/2009

Zarząd "Beef-San" Zakładów Mięsnych Spółka Akcyjna z siedzibą w Sanoku ("Emitent") podaje do
publicznej wiadomości, że na podstawie wypisu z rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru
Sądowego z dnia 21 lipca 2009 roku dla ABAKUS Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z
siedzibą w Mysłowicach ("ABAKUS") dowiedział się, iż nowym wspólnikiem w tej spółce został Pan
Ryszard Dors, który objął w niej 400 udziałów. Udziały te uprawniają do oddania 400 głosów na
zgromadzeniu wspólników, stanowiących 66% wszystkich udziałów. W ten sposób dotychczasowy
wspólnik, AJPI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Mysłowicach ("AJPI")
posiadający 199 udziałów uprawniających do oddania 199 głosów na zgromadzeniu wspólników
utracił pozycję podmiotu dominującego w tej spółce.
Podwyższenie kapitału zakładowego w ABAKUS-ie z dnia 1 kwietnia 2009 roku, mocą którego
Emitent objął 400 udziałów nie zostało do tej pory zarejestrowane.

ABAKUS jest udziałowcem w Zakładach Mięsnych Mysłowice-Mysław Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością ("MYSŁAW"), posiadającym 20000 udziałów uprzywilejowanych co do głosu w taki
sposób, że dają one prawo do oddania 60000 głosów na zgromadzeniu wspólników, co stanowi 52,17%
ogólnej liczby głosów.

Konsekwencją zmiany kontroli nad ABAKUS-em jest więc utrata przez Emitenta pozycji podmiotu
dominującego w ABAKUS i MYSŁAW, dla których Emitent intensywnie poszukiwał inwestorów
branżowych. Obecnie Emitent jest podmiotem dominującym wobec DUET Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością z siedzibą w Sanoku, CARPATIA-MEAT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z
siedzibą w Sanoku, Mysław Partner Spółka Akcyjna z siedzibą w Mysłowicach oraz AJPI, która
złożyła wniosek o ogłoszenie upadłości z możliwością zawarcia układu.

Emitent nie był informowany przez władze ABAKUS, mimo wielokrotnie ponawianego żądania, o
zmianach właścicielskich w tej Spółce. W tej sytuacji Zarząd Emitenta rozważy niezwłocznie
wszystkie prawne możliwości reakcji na zmiany dokonane z pominięciem go przy podejmowaniu
decyzji oraz pociągnięcia do odpowiedzialności osób zarządzających podmiotami zależnymi, które
je podejmowały. Emitent zwrócił się już 6 lipca 2009 roku do Zarządu AJPI z żądaniem zwołania
nadzwyczajnego zgromadzenia wspólników tej spółki na dzień 12 sierpnia 2009 roku w celu
dokonania zmian w składzie zarządu.

kom espi mra

Re: BEEFSAN

szyg / 2009-08-01 18:22 / Bywalec forum
Czy ktoś mający wiedze może mi wyjaśnić, które spółki są obecne w BEEFSANIE- czy Pan Lucjan bezpowrotnie oderwał od Beefsana spółkę, którą zarządza.

Re: DUDA

szyg / 2009-07-29 21:27 / Bywalec forum
Ktoś zbija żeby tani odkupić. Radzę nie kombinować na spadkach bo nie zdążycie teraz kupić po przyzwoitej cenie. Jak zrobią uderzenie to kilkadziesiąt +++ %
szyg / 2009-07-28 18:18 / Bywalec forum
Podkarpacki Bank Spółdzielczy w Sanoku kupił w wezwaniu 15.569.372 akcji Beef-Sanu, wskutek czego przekroczył 33 proc. ogólnej liczby głosów na walnym spółki.
Przed 24 lipca, kiedy dokonał nabycia akcji, miał 5.226.050 akcji, stanowiących 10 proc. kapitału i głosów na walnym. W wyniku transakcji posiada 20.795.422 akcji, stanowiących 39,79 proc. kapitału i głosów na walnym.

odp.
To znaczy że dla tych co sprzedali nie są dużo warte te akcje, --- jest to ucieczka głównego akcjonariusza ciąg dalszy.

Opuszczam BEEFSANA przechodzę na DUDĘ tam wszystko obecnie jest jasne.

Re: DUDA

szyg / 2009-07-27 22:10 / Bywalec forum
Czytam wypowiedzi Macieja -- nie wspomina o p.p. . Czy można coś dać i nie pamietać o tym. Przecież te prawa do seri H mamy na rachunku. Tą samą rzecz DUDA daje dwa razy, to tak jakby komuś sprzedał boczek a potem po kom..... z tego zrobił kiełbasę.

Re: DUDA

szyg / 2009-07-26 15:53 / Bywalec forum
O powodzeniu emisji seri H ma zadecydować Nowy Zarząd- z wypowiedzi Władz myśle że dojdzie do skutku i nieżle zarobimy, ponieważ od poniedziałku szybujemy na północ.
Rzeby przejąc kontrole nad firma każda akcja będzie się liczyć.

Re: BEEFSAN

szyg / 2009-07-26 14:02 / Bywalec forum
Dużo osób z poniższych wpisów zadeklarowało sprzedaż BEEFSANA i obserwacje Go. Obecnie jest bardzo ryzykowne kupno, poniewą nie dobrze się dzieje--jakieś odłączanie spółek córek. Ci co są za kupnem niech mi wyjaśnią czy dobre jest to dla fimy , jeśli w to zaangażowany jest dawny główny akcjonariusz który odrywa najlepsze walory. Mowa jest o wyjasnianiu, co w Polsce jest żmudne i czasochłonne.
Ja obecnie nie posiadam BEEFSNA , kupię jak będzie wszystko jasne.

Re: BEEFSAN

szyg / 2009-07-22 22:33 / Bywalec forum
Koledzy powiedżcie co ta władza w BEEFSANIE kombinuje. Ja sprzedałem swoje i nie wiem czy z powrotem kupować czy nie. Tak wielu zacięcie atakowli tego mam34 --czy słusznie.
Poniżej wciąż każą szybko kupować --skoro taka dobra spółka to już dawno , bez naszego udziału powinni ją kupić

Najnowsze wpisy