Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Forum Forum dla firmPorady ekspertów

motywowanie pracowników - pomysły

motywowanie pracowników - pomysły

skomentuj
Bartuś12 / 2013-03-01 13:59
Chciałbym jakoś zmotywować moich pracowników firmie do bardziej wydajnej pracy... nie chce straszyć ich zwolenieniami, bo to nic nie daje i często sprawdza się , ale na krótką metę... wolałbym ich zmotywować jakimiś bonusami, premiami itp. Powiedzie mi czy macie jakieś dorbe pomsyły na motywowanie pracowników ?
Wyświetlaj:
Andrzej Koc / 2013-03-01 15:01 / Bywalec forum
Tak jak napisąłeś najlepszym sposobem na zmotywowanie pracownika są właśnei premie, czy to jako dodatki do wypłaty, czy też jakieś bony za które pracownik może sobei coś kupić...
mylkres / 78.8.44.* / 2016-03-24 12:09
Zaproponuj im jakieś nagrody (bony na przeżycia, sami wybiorą, co im najbardziej odpowiada):

http://prezentokracja.pl/zestawy-prezentowe/kolekcja-przezyc-niezapomniane-chwile
cieciorka / 2013-03-01 15:10
nic nie dziala lepiej na pracownika jak premia gotowkowa :) pieniadze dzialaja bardzo motywacyjnie, zwlascza jak sa przyznawane extra za postepy w prace i na zwiekszenie morali i wydajnosci w pracy
Jowitalnie / 2015-04-14 21:29
Hmm ale czy mysi być to premia finansowa. Uważam, że warta uwagi jest grywalizacja. Mam tu na myśli zastosowanie gier różnego rodzaju wewnątrz firmy, jak piszą na http://www.businessway.pl/businessway/grywalizacja-czyli-w-co-gramy/ Poczucie osiągnięcia czegoś znaczącego, uznanie w oczach kolegów – to przecież powody dla których kochamy gry. Gramy przecież dla zastrzyku dopaminy przecież.
U mnie w firmie gramy w tej chwili o nowy rower, każdy kto sprzeda odpowiednią ilość naszych usług dostaje punkty, osoba z najwię ilością punktów na koniec kwartału zgarnia rower. Jest rywalizacja, taka zdrowa, ale chce nam się chcieć.
skomentuj

Najnowsze wpisy