Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Nadchodzi trudny czas na GPW. Czy już czas sprzedawać akcje?

Nadchodzi trudny czas na GPW. Czy już czas sprzedawać akcje?

Wyświetlaj:
pitrus24 / 109.95.203.* / 2015-05-06 14:31
Ja włożyłem dwa lata temu 23 tyś a teraz mam 21 tyś
maddd / 46.113.90.* / 2015-05-06 14:13
jak już o tym media piszą to znaczy że będzie na odwrót... ktos pamietał, jak o hossie rozmawiali emeryci w tramwajach??
Yoschi / 94.217.146.* / 2015-05-06 14:08
Ja włożyłem 50 tys a wyciągnięciem 32 po 7 latach.
Były to pewne fundusze długoterminowe.
W Polsce fundusze długoterminowe polegają na tym ze co roku będziesz więcej w plecy.
Zapłaciłem frycowe. Cwaniaki w krawacikach zrobili sobie za mnie urlop.
Zawsze wyglada to tak samo. Na wstepie daja zarobic i przez pierwszy rok jestes 20% na plusie ale wyplacic nie mozesz bo bez kosztow wyplacic mozesz dopiero po 5 latach a wtedy bedziesz juz 20-30% do tylu.
facet / 82.160.242.* / 2015-05-06 12:15
lichwa zydoska dziala szukajo naiwnych.
69daro / 66.249.81.* / 2015-05-06 11:51
Jest cos takiego jak bukmacher.Ale to jest sposob WYLACZNIE dla osob ktore w tym 'siedza' co najmniej kilka lat.A nawet potrzeba i kilkunastu,aby poznac wszystkie tajniki obstawiania meczy.Dysponujac wiedza, gracz majac do dyspozycji 100-200-300 PLN jest w stanie ,w ciagu TYGODNIA na spokojnie zarobic..... kilka tysiecy.Kupon/rozpis blokowy z meczami,z kilku dni.Bedacy w temacie wiedza o co chodzi......
df964 / 5.172.247.* / 2015-05-06 11:00
nagonka, szukaja kolejnych frajerow:) nikt za darmo nic wam nie da
piotr2 / 79.191.245.* / 2015-05-06 10:15
Gra na giełdzie, to rosyjska ruletka. Jak ktoś ma do stracenia duże pieniądze, to może go to podniecać. Dla przeciętnego zjadacza chleba lepsza i mniej kosztowna jest gra w Lotto.
EMERYT571 / 77.253.39.* / 2015-05-06 09:39
Ja włożyłem 20 a wyjąłem 15
lool949 / 79.190.253.* / 2015-05-06 09:25
to oznacza jedno, natychmiast trzeba sprzedawać, bo jutro będzie za późno ...
IGORDYMANY / 31.63.181.* / 2015-05-06 08:31
Wy z Tej ''Inki '' żal mi was ale nic nie zrobicie bo sądy też lubią kasiorę i wolą trzymać z bogatymi przestępcami niż z biednymi uczciwymi . Innych kontroli nie będzie bo nie będzie o co kopii kruszyć . Stoczyli Polskę na DNO !!! to taki DYMOkratyczny kraj . Na YouTube jest ''Barki demokracji '' trafnie ujęte
jarek 555 / 212.77.105.* / 2015-05-06 08:16
pożyczasz 1000 a PO miesiącu oddajesz 1100 .
trtrtrtrrtr / 88.199.162.* / 2015-05-06 08:15

Polacy coraz chętniej lokują oszczędności w funduszach akcji. Do tego nastroje na giełdach są świetne, a inwestorzy ignorują wszelkie złe informacje np. doniesienia na temat kryzysu w Grecji.

k...wa! ja i autor chyba żyjemy w równoległej rzeczywistości i na innym GPW ja inwestuję a o innej GPW autor pisze ale kosmos! - drogi autorze odstaw te leki po nie pomagają;)
Niepełnosprawny. / 88.156.50.* / 2015-05-06 06:56
Najlepsza lokata jest w Spółdzielni handlowo-usługowej INKA w Olsztynie. Tu wystarczy mieć układy żeby zostać członkiem rady nadzorczej żeby po roku otrzymać 1000% procent zysku okradając niepełnosprawnych pracowników. A skąd zysk ; Oszustwa Prezesa i Zarządu dotyczące Z.F.R.O.N., Okradanie pracowników za nie płacenie za godziny nocne i nadliczbowe, wykorzystywanie sprzątaczek które pracują na cały etat a umowa i wynagrodzenie za 0,5 etatu ,zmuszanie strażników ochrony do sprzątania i odśnieżania przy ul. nowowiejskiego i prostej 23.a nie płacąc i za te zyski kupili nieruchomość którą sprzedali zyskiem ,a zyskiem podzielili się sami a niepełnosprawnym pracownikom figa i straszenie ze jak się będzie domagał to go zwolnią.
Sprzątaczka Irena. / 88.156.50.* / 2015-05-06 08:13
Obecny Prezes Pan Czesław P. Spółdzielni INKA W Olsztynie jak pracowałam w charakterze sprzątaczki na Polmozbycie Olsztyn przy Michelin ,nagminnie woził mnie i inne sprzątaczki w godzinach pracy do sprzątania prywatnego mieszkania Prezesa Polmozbytu i jego przyjaciółki, gdzie byłam ponizana, wyzywana ,przez przyjaciółkę Prezesa Polmozbytu . zacytuję; Ty stara babo sprzątaj czyściej , ale śmierdzisz itp. Gdy mówiłam o tym Prezesowi Czesławowi P z INKI Olsztyn to Prezes i ten Andrzej R. się śmieli i mówili masz pracować nie dyskutować , co chcesz żeby Prezes Polmozbyt nam wymówił a co z ośmioma strażnikami chcesz żeby przez twoje ego straciły pracę . Kto ciebie stara babo zatrudni do roboty a nie narzekać !
RealLife / 94.254.145.* / 2015-05-06 07:22
Na szczęście żyjemy w Polsce i - jak na filmach z krajów gdzie żyje się "lepiej" - takie przyziemne sprawy możemy załatwić w sadzie powszechnym.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
cygan376 / 88.156.50.* / 2015-05-06 07:20
W tej spółdzielni INKA pracuje były magazynier magazynu Policyjnego Andrzej R który został zwolniony za to ze współpracował z Olsztyńskimi przestępcami ! Najpierw był strażnikiem a teraz awansował na członka rady Nadzorczej i przeszedł kurs technika BHP . Ale Andrzej jest potrzebny Prezesowi do zastraszania niepełnosprawnych pracowników którzy są walczyć o swoje prawa. Ma praktykę ponieważ współpracował z Olsztyńskimi przestępcami . Tak potrafi zastraszyć niepełnosprawnego pracownika ze pracownik już nic nie chce od firmy. Tu tylko jedna rzecz mnie dziwi prowadził magazyn policyjny razem z żoną ,na współpracy z Olsztyńskimi przestępcami dorobił się dwóch pięknych domów nad jeziorem został zwolniony żona nie została zwolniona o co tu chodzi i na dodatek ,szef policji załatwił dla Andrzeja orzeczenie o niepełnosprawności i pracę w ochronie INKA w Olsztynie i tu awans przekręty zastraszanie niepełnosprawnych pracowników . I znów okradanie Skarbu Państwa i niepełnosprawnych pracowników.
cygan376 / 88.156.50.* / 2015-05-06 07:19
W tej spółdzielni INKA pracuje były magazynier magazynu Policyjnego Andrzej R który został zwolniony za to ze współpracował z Olsztyńskimi przestępcami ! Najpierw był strażnikiem a teraz awansował na członka rady Nadzorczej i przeszedł kurs technika BHP . Ale Andrzej jest potrzebny Prezesowi do zastraszania niepełnosprawnych pracowników którzy są walczyć o swoje prawa. Ma praktykę ponieważ współpracował z Olsztyńskimi przestępcami . Tak potrafi zastraszyć niepełnosprawnego pracownika ze pracownik już nic nie chce od firmy. Tu tylko jedna rzecz mnie dziwi prowadził magazyn policyjny razem z żoną ,na współpracy z Olsztyńskimi przestępcami dorobił się dwóch pięknych domów nad jeziorem został zwolniony żona nie została zwolniona o co tu chodzi i na dodatek ,szef policji załatwił dla Andrzeja orzeczenie o niepełnosprawności i pracę w ochronie INKA w Olsztynie i tu awans przekręty zastraszanie niepełnosprawnych pracowników . I znów okradanie Skarbu Państwa i niepełnosprawnych pracowników.
cygan376 / 88.156.50.* / 2015-05-06 07:18
W tej spółdzielni INKA pracuje były magazynier magazynu Policyjnego Andrzej R który został zwolniony za to ze współpracował z Olsztyńskimi przestępcami ! Najpierw był strażnikiem a teraz awansował na członka rady Nadzorczej i przeszedł kurs technika BHP . Ale Andrzej jest potrzebny Prezesowi do zastraszania niepełnosprawnych pracowników którzy są walczyć o swoje prawa. Ma praktykę ponieważ współpracował z Olsztyńskimi przestępcami . Tak potrafi zastraszyć niepełnosprawnego pracownika ze pracownik już nic nie chce od firmy. Tu tylko jedna rzecz mnie dziwi prowadził magazyn policyjny razem z żoną ,na współpracy z Olsztyńskimi przestępcami dorobił się dwóch pięknych domów nad jeziorem został zwolniony żona nie została zwolniona o co tu chodzi i na dodatek ,szef policji załatwił dla Andrzeja orzeczenie o niepełnosprawności i pracę w ochronie INKA w Olsztynie i tu awans przekręty zastraszanie niepełnosprawnych pracowników . I znów okradanie Skarbu Państwa i niepełnosprawnych pracowników.
RJ / 83.23.137.* / 2015-05-06 06:14
Dlaczego 99 procent analitykow nie inwestuje na gieldzie ?
analityk666 / 89.69.53.* / 2015-05-06 23:10
Ponieważ to obliczył i przewidział na podstawie analizy danych historycznych, że to się nie opłaci :)
RealLife / 94.254.145.* / 2015-05-06 07:26
Z tego samego powodu, dla którego trener nie biega za piłką podczas meczu. Jeżeli chcesz żyć w normalnym kraju zajmij się dobrze swoją robotą, a nie kombinuj komu mógłbyś jeszcze chleb odebrać.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Dawid11111 / 156.17.170.* / 2015-05-06 08:19
Bzdury pierniczysz. To proste. Dobry analityk zarabia na tyle dobrze, że nie musi ryzykować. Zwłaszcza że pierniczenie o tym co już się wydarzyło to prosta robota.
Posaiadacz birokracji / 77.255.35.* / 2015-05-06 05:08
odwoje Domu Maklerskiego We Warszawie raz na zawsze i to bardzo dobrze ! !
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy