Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Poczta Polska na dobrym kursie. Minister chwali

Poczta Polska na dobrym kursie. Minister chwali

Wyświetlaj:
jędza / 62.69.254.* / 2015-08-27 19:11
Wazne zeby swoj bylna czele tego komunistycznegomolocha i dawal kase kolegom, kolegow!
POZDRO / 95.49.210.* / 2015-07-12 16:58
Najbardziej to mi sie "podoba" ten nowy pedalski znaczek POCZTY - miodzio - ciekawe który krewniak prezesa zarobił
miodzio222 / 95.49.210.* / 2015-07-12 17:01
hahahahah za samo to to pan mynister powinnien tego tz prezesiunia na zbity pysk wyl;ać - ufff
dfgjyh / 212.109.166.* / 2015-07-12 12:30
eeee... myslałem że patałachy zakończą działalnośc i wycofaja się z rynku bo wielka kupa a nie firma z nich
klm148 / 91.189.136.* / 2015-07-12 06:04
Dla mnie Poczta Polska nie istnieje odkąd zabrała się za ściąganie haraczu abonentowego
aga33333 / 217.170.175.* / 2015-07-11 13:27
Kto tak tą Pocztę dofinansowuje chyba MY z PODATKÓW nowe kolory za miliony a usługa jak była tak jest. PO niech powie ile dołożyła do Poczty.
listek / 188.33.123.* / 2015-07-10 18:10
urzędnicy Poczty Polskiej razem z listonoszami liczą metromierzem / kółko z liczydłem/ po ulicach trasy jakie przemierzają listonosze !!!! PO licha ??? czy ktoś wie z branży pocztowej?????
bibibu / 176.111.19.* / 2015-07-10 16:34
Panie Fidelis bzdury pan mówi wczoraj mieliśmy spotkanie w Nowym Sączu z dyrekorem z krakowa i mówił że cuk się sypie grupa intewecyjna do rozwalenia monitoring poczt też naczelnicy chcą schodzić z ochrony urzędów podwyżek zero i tak ma być dobrze a po nowym roku zwolnienia grupowe. Zamiast szukać innych rozwiązań np pozyskiwanie obiektów to najlepiej coś zlikwidować i ludzi zwolnić .
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
bolo644 / 91.226.7.* / 2015-07-10 16:19
Właśnie od 1 lipca Poczta Polska wprowadziła opłaty za dokonywane opłaty w ramach kąta po 2,9zł od każdego zlecenia a dotychczas było to darmowe.Wystarczy że Platforma za coś się weźmie tak z góry wiadomo że zaczną od podwyżek.
Mała Mi / 83.21.235.* / 2015-07-10 14:21
Ta firma to jest żenada, dziwię się że związki zawodowe pozwoliły na to żeby ludzi tak zrobić w bambuko.Listonosze pracują jak akwizytorzy wciskając ludziom p*******, bo naczelnicy mają jazdę o plany wzięte z kapelusza,bank pocztowy tworzą pracownicy tworząc konta dla ciotków pociotków( w tym wypadku liczy się ilość a nie jakość, nieważne że na tych kontach nie ma ani złotówki) biedne kobity na okienkach muszą wciskać ludziom mentosy za chorą cenę( obok jest sklep i tylko idiota by kupił za taką cenę ( tzw towary na okienkach to jest porażka,(jak to wpływa na wizerunek firmy, to jest urząd a nie stragan do cholery, wieczne szarpanie się o wiecznie nie działające miesiącami drukarki ( jedna na urzędzie i panienki latają jak z pęcherzem po faktury na zaplecze) , kontrole czy się przystawiło datowania z lewej albo z prawej strony,nie dopracowany system do obsługi ,i wiele pmysłów z tzw. czapy, za które ktoś zgarnął premię za swoje "genialne rozwiązania",
jednym słowem burdel na kółkach, proponuję się od nas odpier...... I pozwolić po prostu pracować, a nie szczuć i wiecznie cisnąć, bo tym miesiącu nie udało się sprzedać jaja z niespodzianką, wymagania owszem ale warunków do pracy i godziwej płacy dla bądż co bądź frontmenów firmy nie ma, prpoonuję zwolnić parę tzw. Szkoleniowców którzy nie maja pojęcia o pracy na poczcie tylko dup.....zawracają po godzinach i nie wiedzą do końca o czym gadają, parę stołków dyrektorskich teraz trzeba by wymienić, niektórzy za bardzo się do nich przykleili,pań kadrowych co najmniej połowa jest niepotrzeba, i na tym sie oszczędza a nie na ryzach papieru np.
Ewa858 / 83.254.243.* / 2015-07-10 11:50
Bylam w Polsce w ub. roku latem, chcialam wyslac POczta Polska ksiazki i gazety do Szwecji - lecialam samolotem wiec mialam ograniczona mozliwosc aby to wszystko zabrac. Pani w okienku pocztowym zaproponowala mi jakas przesylke specjalnie dla pray i ksiazek, dostalam worek jutowy, zapakowalam to wszystko. Przesylka wazyla 13 kg, zaplacilam cos ponad 80 zlotych, nie dostalam zadnego pokwitowania wplaty ani potwierdzenia wysylki. Mila pani z poczty polskiej poinformowala mnie ze jest to przesylka ekonomiczna i nie wydaja zadnych potwierdzen. Minal juz rok a ja paczki nie dosyalam, nawet nie mam mozliwosci reklamowac bo nie mam zadnego potwierdzenia. Interesuje mnie gdzie podzialy sie moje pieniadze za przesylke i gdzie jest moja paczka. Czyzby sie utopila w Baltyku?
Poczta Polska S.A. / 194.99.117.* / 2015-07-10 12:57
Proszę o informację w przedmiotowej sprawie z pełnym opisem i datami oraz nazwą i siedzibą Urzędu Pocztowego. Dane proszę wysłać na adres: skargi@centrala.poczta-polska.pl. Sprawę wyjaśnimy niezwłocznie.
Ja a co / 178.43.224.* / 2015-07-10 20:42
Jasne. Jak ja złożyłam taka informację to ja przeslaliscie na ogólnodostępnego maila na mojej poczcie i od 4 lat jestem gnebiona przez listonosza psychopate a świeżo po tym jak sobie przeczytali moja informacje bo skarga tego nazwać nie można to odebrałam telefony z wrzaskami że powinnam ich przeprosić!!! A tfu takiego wała przeprosze... Listy giną zwłaszcza te z kasą z niemieć, przesyłki giną, obsługa niemiła, powiem tak: opłaty od tamtej pory robie w banku.listy wysyłam tylko te które muszę ( czyli te urzędowe) paczki sporadycznie i to tylko dlatego ze mieszkam na wsi.wasza firma to dno!!! Zatrudniajcie normalnych ludzi a nie bimbrownikow i wariatów!!! Oby ta firma padła jak najszybciej!!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ZnawcaRP / 194.99.117.* / 2015-07-10 11:11
Chwała ze są jeszcze Polskie firmy, jak Poczta Polska - która płaci podatki w Polsce. Nie to Cypryjski Inpost który ma zerową jakość usług i żeruje na wyzysku...
ada44 / 83.30.137.* / 2015-07-10 10:49
Tak, Poczta Polska to jeden z bastionów PRL-u, nic się nie zmieniło od tych czasów , dalej Bareja.
Bardzo niezadowolony / 217.99.154.* / 2015-07-10 10:10
Nigdy więcej usług InPost. Ta firma jest nieodpowiedzialna, a ludzie tam zatrudnieni są bezmyślni i bez wyobraźni. Doręczyciel z InPost zwykłe listy wrzuca na początku ulicy do pierwszej lepszej skrzynki. Przesyłkę poleconą (zawsze ktoś jest w domu) zamiast dostarczyć zostawia niekoniecznie we właściwej skrzynce zawiadomienie ,że jest do odbioru na drugim końcu miasta. Jak tylko mam możliwość zawsze proszę ,żeby nie wysyłać inpostem. Na Allegro omijam sprzedawców którzy wysyłają tą firmą. Tfu z taką firmą
kasia325 / 83.9.158.* / 2015-07-10 07:51
Kolesie z PO robili wszystko, żeby Narodowy doręczyciel jakim jest Poczta Polska upadł. W myśl zasady, że wszystko co Polskie należy zniszczyć.
kasia325 / 83.9.158.* / 2015-07-10 07:49
Poczta Polska jak jeden z symboli Polski powinna istnieć bez dyskusji. W przypadku problemów Państwo powinno jej pomóc.
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy