Forum Polityka, aktualnościKraj

Policja w Polsce. Donald Tusk zdecydowanie: macie wsparcie państwa

Policja w Polsce. Donald Tusk zdecydowanie: macie wsparcie państwa

Wyświetlaj:
Kręcimy lody zawodowo / 94.154.99.* / 2014-07-26 21:39
A już myślałem, że napisał o swoich nagranych kolegach. Ci jednak będą bezkarni jak znam Donalda
J1512 / 178.42.180.* / 2014-07-26 19:57
ALBO SIĘ MYLĘ ! a może czegoś nie umie pojąć!
TAKIE WSPARCIE!? to nic innego jak zmierzanie do PAŃSTWA policyjnego!
Czy przywileje, spore zarobki to za mało? A może chodzi o coś innego,by byli na każde zawołanie gdy ludzie uznają ze" zielona wyspa" to" KIT"!!! i zaczną masowo wychodzić na ulice TAK DLA JAJ z "dobrobytu"!!
Czyżby taka "świta" i wsparcie jest konieczna do obrony własnej "DYNI"!!
To strach przed własnym NARODEM pcha TEGO "JEGOMOŚCIA" do takich decyzji, ale tak to już jest jak z POLSKI robi się kpiny to teraz trzeba dać COŚ BY NASTĘPNIE móc wołać na pomoc umundurowanych!
Tak się nie bawcie "PANY" to widać i takie działania CHWAŁY !!WAM nie przyniosą, raczej WSTYD I HAŃBĘ!!
kljl / 78.30.105.* / 2014-07-26 19:16
czyli tusk chce by go do p****** wsadzili? nie mam nic przeciw :)
rywert / 83.30.248.* / 2014-07-26 19:07
"Szef MSW Bartłomiej Sienkiewicz zwrócił się do policjantek i policjantów słowami:
Jesteście solą tego państwa i jego kręgosłupem."
Czy to oznacza ze jestesmy teoretycznym panstwem policyjnym
ad1970 / 83.12.84.* / 2014-07-26 17:58
Szef MSW Bartłomiej Sienkiewicz zwrócił się do policjantek i policjantów słowami: Jesteście solą tego państwa i jego kręgosłupem.

Co jest zgodne z definicją socjologiczną określającą państwo jako aparat przymusu...

"Państwo jest przymusową organizacją, wyposażoną w atrybuty władzy zwierzchniej po to, by ochraniać przed zagrożeniami zewnętrznymi i wewnętrznymi ład, zapewniający zasiedlającej jego terytorium społeczności, składającej się ze współzależnych grup o zróżnicowanych interesach, warunki egzystencji korzystne odpowiednio do siły ich ekonomicznej pozycji i politycznych wpływów", czyli dla tych u żłobu...

Dodajmy jeszcze Św. Tomasza z Akwinu "Jeżeli rządy nie prowadzą do dobra wspólnego, ale do prywatnego dobra rządzącego lub partii stojącej u władzy, są to rządy niesprawiedliwe i przewrotne"
ech,999 / 159.205.137.* / 2014-07-26 17:48
Ja policję popieram, ale- dwa ruchy pałeczką czarodziejską milicjanta i delikwent by leżał bez strzelania.O wytycznych z Unii o kolejności awansu nie wspomniał zaś wóc przez skromność wrodzoną.
adsenior / 2014-07-26 17:26
Państwo, to ja, tak Tusk, i to państwo wspiera psychopatów, którzy rozbijają patriotyczne demonstracje a uczestników demonstracji, traktują "z fleka"!
Brak ppdziałow / 217.99.171.* / 2016-10-01 00:29
Jaka policja teraz o czym w piszecie nie mogę nic
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy