Forum W wolnym czasieImprezy

Primatour kielce - oszuści ?

Primatour kielce - oszuści ?

Alicja Bęcc / 67.159.44.* / 2009-08-31 18:09
wysłałam córkę na kolonię z tym biurem. Biuro oferowało pokoje 2 osobowe, a po przyjeździe do Włoch wszyscy musieli się tłoczyć w 5 osobowych, bo ... innych w hotelu nie było. Naturalnie biuro nie zrobiło nic aby zapobiec sytuacji, pomimo zgłoszeń. Córka mówiła, że pilot wycieczki nie znał praktycznie Włoch (być może jechał po raz pierwszy, tego nie wiem). Nie dość że płacisz pieniądze to tłocz sie jeszcze w 5 osobowym pokoju ze starymi łóżkami. Moim zdaniem to skandal. A na przyszłość - odradzam każdemu to biuro
Wyświetlaj:
okia8 / 178.42.9.* / 2019-04-23 20:40
ja polecam z całego serca kolonie z www.centrumar.pl
noname725 / 178.214.30.* / 2015-11-08 13:03
Jeździłam 4 lata z rzędu na obozy zagraniczne z biurem Primatour i z żadnego biura nie byłam aż tak zadowolona. To że wasze rozpieszczone dzieciaki nie miały telewizora, czy pokoju z standardzie 5*, to już tylko i wyłącznie wasza wina, że nie wydaliście 10000 zł na luksusowe wakacje, bo dzieci na obozy jeżdżą by się bawić i korzystać z wakacyjnych walorów, a nie siedzieć w hotelowym pokoju z telefonem przy uchu i łzami w oczach, że nie mają kablówki i internetu. Tyle mam do powiedzenia na ten temat, bo skoro primatour to taka tragedia to weźcie dzieci i jedźcie sobie sami z TUI czy z innym biurem podróży. Dziękuję.
RZESZOWIANKA / 178.183.137.* / 2014-07-17 15:05
Primatour odradzam każdemu korzystania z usług tego biura po ostatnim pobycie na obozie młodzieżowym w RIMINI katastrofa daleko do morza słaby hotel.jedzenie fatalna opieka wychowawców plus pani pilotki w czasie powrotu do Polski na następne obóz już z PRIMATOUR nie pojadę
Lalutka / 185.103.152.* / 2015-10-01 14:08
Wykupiłam wycieczkę do Rimini (07.09.2015), podczas podróży dowiedziałam się,że miejsce docelowe to San Mauro Mare.Sam pobyt ok, ale zmiana miejscowości bez uprzedzenia to przekręt. Hotel 3 gwiazdki, chyba z nieba bo to nie ten standard.
rodzic / 88.220.43.* / 2015-07-16 02:28
Wiadomość dla tych,którzy chcą w tym roku wysłać dzieci i młodzież na obóz do Rimini.Dobrze się zastanówcie nim wyślecie swoje latorośle w tamte rejony z tym biurem podrózy,kilka dni przed wyjazdem zmieniono hotel warunki okropne,nie zgadzają się z propozycją i ze zdjęciami jakie zamieszczono na stronie,kadra pedagogiczna wychodzi z założenia,że dzieci i ryby głosu nie mają i najlepiej żeby w ogóle się nie odzywały ..... Uważam,że szkoda dzieci i pieniędzy,które wydaliśmy na ich wyjazd,po to,żeby mogły odpocząć,poznać ludzi,zwiedzić inny kraj,tak więc kochani rodzice nigdy z tym biurem nie wysyłajcie dzieci na obozy zagraniczne.Życzliwi rodzice
TURYSTKA / 178.183.138.* / 2014-07-15 18:03
Nie polecam tej firmy to wielka ściema odradzam korzystanie z jej usług piloci śpiochy niemowy najgorszy sort który nie łapie się na prace w innych biurach podróży trafia do primatour przykład pani MAŁGORZATA którą zniechęca do prima tour robiąc anty reklamę tej firmie
Ariminia / 46.171.78.* / 2013-06-24 11:40
No nie wiem , jak to z nimi jest XD . Ja byłam 3 razy i jadę 4 . Nigdy nie spotkałam się z innymi pokojami niż w ofercie , jakimś niedopuszczalnym kierowcom czy "czymś nie tak " , pomijając fakt , że była popsuta klimatyzacja ale udało się naprawić . Więc nie wiem w czym problem !!! A i jeszcze jedno jeśli wypisujecie kłamstwa to wiedzcie , że straszycie niektórych ludzi XD
katstrofa / 77.254.183.* / 2018-07-11 22:21
ja niestety miałam przyjemność, w autokrze z dziećmi jadącymi 11 godz nad morze nie było sprawnej toalety, a kierowca stwierdział, że nie będzie się zatrzymywał na karzde siku a kierownik stwierdział, że dzieci mogą sikać do butelek
KENAD / 83.17.36.* / 2013-05-07 09:16
PRIMA DZIADY - NIE TOUR. PODSTAWILI AUTOKAR Z KIEROWCĄ, KTÓREGO POLICJA NIE DOPUŚCIŁA DO JAZDY BO NIE POSIADAŁ UPRAWNIEŃ. MIEŁ PRZEWOŹIĆ DZIECI ! DLA PARU ZŁOTÓWEK NARAŻAJĄ NAWET ŻYCIE DZIECI. 07.05.2013 NIE POLECAM ICH
ii / 83.15.57.* / 2011-05-10 15:37
wy to żale i oszuści mam 3 dzieci siedemnastolatka tomka,dwunastolatke julie i 7 latka szymka.Pracuje w miejscu gdzie co roku z biura wysylamy oferty naszym pracowniko alby brali udzial w tym ich dzieci.Tomek jeżdzi od 9 lat z tym biurem i za każdym razem jest ekstra zadowolony.
zosienkab / 93.105.130.* / 2012-02-22 14:23
BO TOMEK to pewnie rodzina szefowej biura :) hehhehe
sefako / 82.160.218.* / 2010-10-05 11:24
W niedzielę 3 października wróciliśmy z wycieczki z Zakopanego, które zorganizowało Biuro Prima Tour ,śmiało możemy powiedzieć, że to była z lepszych wycieczek w jakich braliśmy udział.Organizacja w porządku, bardzo ciekawy program i wspaniała pilotka- Pani Jadwiga która opowiadała tak ciekawie ,że można jej było słuchać bez końca.Polecamy owe biuro do organizowania imprez integracyjnych.
uimyt / 85.89.170.* / 2010-09-11 01:26
"UNITAP-2" PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE IMPORT-EXPORT
UL. KSIĘŻYCOWA 26 w łodzi

Jak długo żyję jeszcze nie spotkałem się z takim oszukaństwem jak w przypadku tej firmy, która sprowadza samochody. Jak ktoś chce skorzystać z usług tego cwaniaka niech się 10 razy dobrze zastanowi co robi. Szczyt nieuczciwości na każdym kroku.
Przestrzegam nieświadomych.
Rodzic / 91.195.57.* / 2010-07-17 21:36
Mamy takie samo zdanie o biurze Prima Tour. Nasze dziecko właśnie wróciło z kolonii z Darłówka . Dzieci zostały zakwaterowane w gorszych pokojach niż było podane w ofercie. Miały być telewizory ale otrzymali je tylko wychowawcy. Łazienka z prysznicem okazała się łazienką w ,której znajdowała się tylko rączka prysznicowa podłączona do zlewu. Nie było natomiast brodzika-woda lała się po całej podłodze. W ofercie było zaznaczone ,że do dyspozycji gości jest kort tenisowy bez ograniczeń. Ten faktycznie się znajdował ale był uszkodzony( ziemia porośnięta trawą posypana w niektórych miejscach mączką ceglaną i nie można było z niego korzystać.
Łóżka w pokoju stare , po interwencji udało się jednemu dziecku wymienić. Szyby balkonowe popękane. Dzieci wyjechały dzisiaj w o godzinie 9.00 rano (temperatura powietrza powyżej 30 stopni C) . Samochody po drodze miały usterki . Dzieci dostały jako prowiant małą butekę wody mineralnej , 3 kanapki, paluszki , jabłko i ciastka. Miały wrócić na godzinę 21.00 .Po rozmowie z dzieckiem o godzinie 19 okazało się ,że są przed Toruniem (ok. 330 km do Kielc ) Po telefonie do organizatora Pani zapewniła nas , że dzieci przyjadą na godz. 21.30 ( jadąc w takim tempie było to nie realne) Na pytanie o posiłek poinformowano nas że dzieci maja suchy prowiant tzn. te uwędzone kanapki z rana ,które jak się okazało Panie proponowały dzieciom po naszym telefonie ( chyba żeby się zatruły).
Kolejny telefon wykonaliśmy ok. godz. 22.00 i Pani poinformowała nas ,że dzieci dojadą za godzinę o w tym samym czasie wychowawczyni informowało dzieci w autokarze, że najwcześniej dojadą na godz. 00.30. Kolejnych telefonów już Przedstawicielka firmy nie oodbierała.
Dzieci dojechały na godzinę 1.00
zosienkab / 93.105.130.* / 2012-02-22 14:27
mało tego kierownik tej kolonii p. Grzegorz zamknął w pokojach drzwi na klucz, dzieci na 3 pietrach były zamknięte, a on z 4 wychowawczyniami poszli sobie na nocne pływnie, dzieci widziały go przez okno. pozostałym 2 wychowawczyniom zakazał otwierania drzwi. nienormalny ! takich ludzi zatrudnia biuro !
czytacz / 79.185.46.* / 2010-07-21 12:16
kwesteie pokoi rozumiem , ale telewizor?po co dzieciom telewizor na kolonii??chyba wystarczy, że w domu siedza cały czas przed tv i komputerem...
zosienkab / 93.105.130.* / 2012-02-22 14:28
warunki były okropne ... dzieci zrobiły zdjecia !!! psy mają lepiej !
marekg@wp.pl / 77.223.215.* / 2010-02-10 10:32
Oszustów pełno jest na tym świecie niestety. Z firmą Primatour lepiej nie organizować wyjazdów a już na pewno wyjazdów zorganizowanych. NIE POLECAM
pannaa / 87.206.131.* / 2009-09-26 09:13
Niestety moje dziecko też to przeżyło. Nigdy więcej już go nie wyślę z tym biurem podróży
wwer / 89.79.44.* / 2009-10-11 11:06
Potwierdzam. Wymienię kilka CECH tego biura:
-nierzetelność,
-niezgodność oferty z umową,
-miły usmiech tylko przy podpisywaniu umowy
weliki / 84.10.149.* / 2010-08-03 07:38
Ja to czekam aż nastapi moment kiedy wsadzą do p****** obie panie szefujące tej obrzydliwej firmie i kiedy wojewoda odbierze im koncesje na prowadzenie biura.
Don pani Justyny - niech pani spojrzy w lusterko to zobaczy pani obrzydliwą chamską jape
domos / 77.223.215.* / 2010-08-16 11:59
Ja z kolei mam nadzieję że już więcej nikogo nie oszukają, bo założę się ze jest mnóstwo ludzi którzy doznali urazy przez to biuro a nie ujawniają się oraz tacy, co czytają takie wątki i nie dadzą się złapać i wprowadzić w bagno
RIMINI / 95.160.5.* / 2010-08-25 19:07
Ostatnio byłam na obozie w Rimini w hotelu Stella d' italia. Hotel miał 3 gwiazdki ale moj pokój nie zasługiwał na 2. Pierwsze skojarzenie jakie się narzuca patrząc na niego- klitka więzienna (łozko piętrowe jak prycza i nic wiecej). Cięzko było zeby w pokoju się mineły dwie osoby. Poza tym jedzenie było okropne!!!! Jak to we Włoszech każde danie składało sie z makaronu z jakimś sosem. Mimo że lubię spagetti to ichniejsze nudle były wstrętne. Ani razu nie było typowej włoskiej pizzy. Porcje były bardzo małe. Chleb był zawsze czerstwy. Najlepsza akcja była z kaucją. Na początku przyjazdu opiekunowie zbierali po 10 euro kaucji. Kazdy miał sprawdzić czy w pokojach nie ma jakiś zniszczeń ewentualne nalezało zgłosić. Na koniec wyjazdu obsługa sprawdzała stan pokojów. Lokatorów w co drugim pokoju oskarzano o połamanie desek w łożkach. (4 euro za sztuke, w moim zgloszono 4 uszkodzone). Jednak poszlismy sprawdzic czy faktycznie cos jest nie tak ale wszystko okazało sie okej i tak ze wszystkimi pokojomi. Hotel szuka frajerów których uda im się naciągnąc. Zenada!! Opiekunka pani Anna B. za wszelką cene starała sie utudnić nam zycie. Anna wchodziła w rolę rodzica. Na kazdym kroku były rozmowy wychowawcze dotyczące seksu. (przyjechałam z chłopakiem, ja mam 17 lat a chłopak 18). Przy pierwszej rozmowie nie wiedzielismy czy się smiać czy płakać. Myslelismy ze to nieudany zart ale jednak nie. Takie kazania powtarzaly przy każdej okazji. Przyjechałam w mily sposob spedzic czas, a tutaj ciagle musialam znosic jakies zalosne docinki ze strony p. opiekun. Tekst "tylko bez niespodzianek" powtarzał się niemal bez przerwy. Pani Anna traktowała nas jak male niedorozwinięte dzieci z przedszkola. Na plaże szlismy niemalze za raczke( byla 50 metrów od hotelu). Opiekunowie z innych grup nie robili takich problemów. Do dyskoteki było 40 minut drogi autokarem !! Byliśmy tylko 2 razy. NIE POLECAM BIURA PRIMA TOUR A SZCZEGÓLNIE PANI ANNY B. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kasiaaaaaaaaa / 93.105.130.* / 2012-02-22 14:38
a ja miałam kierownika p . Roberta który pozwalał nam pić alkohol i palić papierosy przy wychowawcach... pijaństwu nie było konca
RIMINI 2010 / 217.98.75.* / 2011-07-14 23:24
CAŁEJ PRAWDY TO TY DZIEWCZYNO NIE NAPISAŁAŚ!!!

NA PRZYSZŁOŚĆ: POLECAM WAM WYJAZD TYLKO WE DWOJE, BY UNIKNĄĆ RÓŻNYCH "DZIWNYCH" SYTUACJI DOTYCZĄCYCH WASZEGO ZACHOWYWANIA SIĘ W TRAKCIE TRWANIA OBOZU. W TEN SPOSÓB WY SPĘDZICIE "MIŁO CZAS" A OPIEKUN NIE BĘDZIE MUSIAŁ SIĘ Z WASZEGO POWODU DENERWOWAĆ!!!
welura / 77.223.215.* / 2010-10-01 09:38
poprostu biuro PORAŻKA
DNO połączone z oszukaństwem

Najnowsze wpisy