Forum Forum pracyPraca za granicą - opinie

Sens wyjazdu na 6-8 tygodni do pracy za granicę.

Sens wyjazdu na 6-8 tygodni do pracy za granicę.

Garris / 2017-06-07 20:14
Witam.
Jestem uczniem z zawodem informatyka(ale nie sądzę, żebym na tak krótki okres znalazł pracę w właśnie tym zawodzie). Dysponuje angielskim na poziomie FCE. Interesuje mnie rentowność pracy fizycznej przy wyjeździe na 6-8 tygodni. Można znaleźć wiele kolorowych ogłoszeń, ale ile w tym jest prawdy to nikt nie wie :)
Wiem, że od kwot podawanych w ogłoszeniach musiałbym odjąć podatek, wyżywienie, cenę zakwaterowania(w ogłoszeniach często napisane jest, że zakwaterowanie jest za darmo, ale wyczytałem, że najczęściej mija się to z prawdą). No i z tego wszystkiego wynika moje pytanie, czy wyjazd na tak krótki okres czasu, bez doświadczenia ma w ogóle sens? Jeżeli tak to co myślicie o Norwegii? Czy może są lepsze wybory?
Moglibyście polecić mi jakieś agencje? Domyślam się, że temat jest często wałkowany na tym forum, także z góry dziękuję i pozdrawiam!
Gosiakk / 188.146.232.* / 2019-11-17 11:43
Ja wyjeżdzam na 2/3 mies w zaleznosci od kontraktu i widze w tym duzy sens :D nie zatesknie za domem, zaroie ok 1500e na miesiac! Pracuje przez Dobra sztele jako opiekunka:)

Najnowsze wpisy