Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Telefon na kartę dla pracowników?

Telefon na kartę dla pracowników?

szkot54 / 2015-10-05 19:23
Witam,

jestem świeżo upieczonym przedsiębiorcą. Wszystkie firmy biorą abonament dla firm i dają telefony pracownikom. Zatrudniam dwie osoby. Jak myślicie czy nie lepiej byłoby znaleźć tanią ofertę na kartę? Na doładowanie również wezmę fakturę i mogę odliczyć vat. Czemu więc abonamenty są tak bardzo popularne?
Wyświetlaj:
szkot54 / 2015-11-17 19:18
Dziekuję wszystkim za odpowiedzi. Czyli w skrócie - jeżeli mam tylko dwie osoby zatrudnione i nie dużo faktur kosztowych to bardziej opłaca mi się karta mimo wszystko i osobno nie drogi aparat telefoniczny ;) jak się rozwinę to pomyślę o abonamencie. A ktoś ma podobną sytuację i może polecić jakąś dobrą ofertę pre paid?
szklarek / 2015-12-02 08:24
Ten dział forum nie służy promowaniu konkretnych ofert telekomunikacyjnych.
szkot54 / 2015-10-09 21:32
Ja też tak sądzę. Wystarczy usiąść i przez 5min policzyć. Zastanawia mnie tylko popularność abonamentu dla firm.. może to tylko większe firmy które nie mają czasu na zabawę z kartami? Jak myślicie?
szklarek / 2015-10-13 08:43
Są jeszcze trzy kwestie.

-Przy ofercie abonamentowej można mieć jedną zbiorczą fakturę za wszystkie numery ( o ile są oczywiście u jednego operatora ) za jeden okres rozliczeniowy. Doładowania prepaid generują osobne faktury. Liczba faktur też ma znaczenie i pewna elastyczność w płaceniu faktury po terminie.
-Trudniejsze ( przynajmniej w mniemaniu powszechnym ) pozyskiwanie pełnego bilingu numeru prepaid w celu kontroli wykorzystania telefonu służbowego przez pracownika
- Korzystniejsze możliwości oferty tańszych lub darmowych połączeń pomiędzy grupą numerów w ofercie abonamentowej.
luizza / 83.30.142.* / 2015-10-18 09:20
ale czy przy dwóch pracownikach dla szkota54 będzie to opłacalne?
szklarek / 2015-10-19 16:28
Są takie opcje nawet dla mikro pakietu 2 numerów czyli szef-zatrudniony.
luizza / 83.30.244.* / 2015-10-10 13:08
te oferty w abonamencie są przygotowane pod firmy także chodzi pewnie o to, że abonament kupiony dla większej ilości jest bardziej opłacalny... ale nie przy 2-os :)
luizza / 83.30.123.* / 2015-10-08 19:15
abonamenty są popularne, bo wtedy można dostać aparat w "atrakcyjnej cenie"... nie jest to jednak prawdą, gdyż w ramach abonamentu spłacamy później sam telefon. Dużo korzystniej wychodzi na pewno gdy osobno kupimy aparat w sklepie i dobierzemy do niego ofertę na kartę.

Najnowsze wpisy