Forum Polityka, aktualnościKraj

Ekspertyza w sprawie Mirosława G. niejednoznaczna

Ekspertyza w sprawie Mirosława G. niejednoznaczna

Wyświetlaj:
maa / 2008-01-29 10:38 / Tysiącznik na forum
Niejednoznaczna, czy niezrozumiała dla durnowatych nominatów Ziobry?
Tomasz.S. / 83.7.48.* / 2008-01-29 10:03
I znowu będzie wstyd, bo "nasza" prokuratura koniecznie szuka dziury w całym. Jeśli nie potrafi się przeczytać opinii,
to trzeba iść z powrotem do szkoły, a nie dawać następny powód do kpin z poskiego wymiaru sprawiedliwości.
Pajchiwo / 2008-01-29 15:59 / Tysiącznik na forum
Skąd wiesz, że nie potrafi?
Czytałeś ta opinię?
Mi się zdarzyło przeczytać kilka, w których "biegli" sprawiali wrażenie, że płaci im się od słowa a nie od treści - bo za treść nie dostali by niczego.
Stan polskiego wymiaru sprawiedliwości - jakby sie mu tak obiektywnie przyjrzeć - nadal jest beznadziejny.
ŁowcaWykształciuchów / 2008-01-29 09:35 / NiePOsPOlity Intelekt
Michnikowszczyzna wyciera sobie mordę tą ekspertyzą na lewo i prawo (no bo przecież taka dobra, bo zagraniczna) - a kilku specjalistów w kraju twierdzi, że nigdy pod nią nie podpisałoby się. Zagraniczna - to przesądza jej wiarygodność. A to że okazało się, że kontakty towarzyskie doktóra z Niemiec predysponują go do korzystnej dla p. G opinii - kto by się takimi pier.dołami przejmował...
jeronimovip / 79.188.238.* / 2008-01-29 08:24
to co te rozmowy Mirosława G , które wydrukowała Rzeczpospolita to co oznaczają, moze ZATROSKANIE o los pacjęta nowego człowieka honoru wybpomyj ?

Od razu zróbcie z niego szefa kliniki mo.że wykupi ja za jakieś 2 euro i będzie spokój mordo ty moja !
Handel wyrokami 1 / 83.21.10.* / 2008-01-29 08:23
POlska prokuratura uparła sie dostarczyc niemieckiej prasie materiału do kpin z polski na długie , długie lata.
vicejeronimo / 79.188.238.* / 2008-01-29 08:27
wujek a był jakiś okres kiedy tego niekiaszki nie robiły ? Najpierw wymordowali miliony Polaków a później sie z nich śmieją przyjaciele twojego donka. I jakoś dziwnie go ciągnie do pułkownika Putina, czy to z podziwu dla dokonań w Czeczeni ?
KAP / 2008-01-29 10:02 / Tysiącznik na forum
a taki papiez spowodowal w sredniowieczu wymordowanie prawie calej jerozolimy. I co ? powinnismy osadzic jego nastepce prawnego? Historia jest pelna krwi. I co mamy tym zyc?

Najnowsze wpisy