Forum Forum finansoweKonta

Bezpłatne doradztwo finansowe

Bezpłatne doradztwo finansowe

przedstawiciel / 2007-08-20 17:58
Regulamin forum.
Wyświetlaj:
Jakub234 / 79.191.98.* / 2019-09-30 13:49
Lepiej poszukać jakiegoś płatne i dobrego doradce, za darmo to nikt solidnie nic nie zrobi. W Ostrowie Wielkopolskim korzystam z doradcy Marcina Kowalewskiego i nie pozostaje mi nic innego jak polecić.
Aska22 / 79.191.111.* / 2019-10-07 09:06
Jeśli chodzi o Ostrów to muszę przyznać, że ciężko znaleźć tam dobre biuro. A Kowalewskim dużo słyszałam, ale jeszcze nigdy nie skorzystałam, może poczytać więcej opinii.
Marek00 / 164.126.77.* / 2014-05-30 00:09
Ja osobiście uważam, że bezpłatne doradztwo to nie jest dobra sprawa. Nie mam do takiego czegoś niestety zaufania. Sam korzystałem z usług Doradców Łódź i mogę zdecydowanie każdemu polecić. Nie trzeba być bogaczem, aby móc z tego skorzystać ;-)
mfundusz.pl / 79.163.54.* / 2009-03-13 01:02
Osobiście na rynkach finansowych działam od kilku lat i wiem jak różni potrafią być doradcy niezależnie czy są bezpłatni czy są płatni. Wcześniej zajmowałem się reklamacjami (również na doradców), a teraz sam doradzam. Po przeczytaniu wszystkich wypowiedzi nasunęło mi się pytanie co zrobić, aby w oczach klientów być tym dobrym doradcą? Rozumiem, że opinię mogą wydać na ten temat osoby, które już się ze mną spotkały, ale co z rzeszą osób, które nie miały okazji się ze mną spotkać.

Czy to, że przyjmę Państwa w ładnym biurze w Centrum Warszawy to jest wyznacznik dobrego doradcy? Oczywiście mogę tak zrobić, jednak chyba ważniejsza jest wiedza doradcy i umiejętność wytłumaczenia zawiłości rynków finansowych.

Problemem chyba jest to, że duża część ludzi woli radzić się na forach, gdzie w niektórych przypadkach rad udzielają nastolatkowie. Aby nie żalić się później na forach internetowych trzeba pamiętać o tym, że doradca jest po to aby nas wspierać w wybraniu odpowiednich rozwiązań.

Doradca powinien nam dostarczać wiedzę, tak abyśmy mogli podejmować trafne decyzję. Jeśli Klient zarabia to opłaty nie mają dla niego znaczenia.
robert kozicki / 212.50.97.* / 2013-06-05 11:43
Szanowni Państwo,
Nazywam się Robert Kozicki i jestem doradcza klienta w firmie Shanda Consult na Cyprze. Pozwalam sobie na kontakt z Państwem z nadzieja, ze nasza firma może zainteresować Państwa w celu nawiązania bliższej współpracy.
Jesteśmy entuzjastycznym i skutecznym zespołem profesjonalnych doradców podatkowych, audytorów, księgowych i adwokatów zlokalizowanym w centrum Nikozji z głębokim doświadczeniem w:
 doradztwie biznesowym,
 międzynarodowym prawie spółek ,
 międzynarodowym systemie bankowym,
 zakładaniu spółek na Cyprze i na arenie międzynarodowej,
 licencjonowaniu firm i funduszy inwestycyjnych,
 tworzeniu międzynarodowych fuzji,
 administracji powierniczej.
Świadczymy indywidualne usługi z zakresu doradztwa finansowego i prawnego, głęboko wdrażamy koncepcje w zależności od potrzeb naszych klientów. Zarządzamy firma i pozostajemy do dyspozycji klienta także po założeniu spółki . Z większością naszych klientów łącza nas trwałe więzi za pośrednictwem naszych usług powierniczych.
Jeżeli w jakikolwiek sposób bylibyście Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy z nami zachęcam do odwiedzenia naszej strony internetowej. Proszę zadzwonić do nas lub wysłać e-mail. Będziemy szczęśliwi mogąc poznać Państwa i zostać Waszym doradca i przedstawicielem na Cyprze.
W załączeniu znajdziecie Państwu broszurę o nas i naszych usługach.
Z wyrazami szacunku,
Robert Kozicki
katja78 / 2009-02-12 16:37
tak naprawdę to wszystkie doradztwa mają podobną ofertę, więc bardziej chyba zależy na jakiego doradcę traficie, czy się postara i naprawdę dobierze Wam odpowiednią ofertę:) ja osobiście polecam Finamo, bo tam byłam i pani była, bardzo rzeczowa, miła i miała dużooo cierpliwości:)
łukasz80 / 2009-03-14 18:38 / Bywalec forum
ja jakos nie wierze w szczerosc takiego doradztwa
Robert80 / 89.229.10.* / 2009-03-06 16:46
Kajtan zgadzam się z Tobą prawie wszyscy doradcy mają podobne oferty wiec wazne na jakiego sie trafi. Niestety trafilem na panią DOROTA JANECZKO niby niezaleznego doradce ale tak na prawdę posiada tylko produkty firmy Generali (do firmy Generali nic nie mam ma fajne ubezpieczenia np zawieralem tam za posrednictwem netu w mBanku ubezpieczenie na zycie i jestem zadowolony). Pani JANECZKO niestety robi złą reklame firmie Generali gdyz chodzi po klientach i stawia wszystkich innych doradcow innych firm w złym swietle mowiąc ze są nieukami (tak tak była nawet u mnie i się zraziłem do tego typu ludzi!!!) Miałem OFE w Generali po czym w tym roku przepisalem sie do ING w pełni swiadomie a Ta pani przyszła do mnie i wrecz zwymyslala mi oraz oczernila konkurencję. Ludzie TAKIE osoby nie mogą pracowac w branży finansowej; są nie odpowiedzialne. Mnie zraziła do siebie; na samą myśl o niej wlos jezy mi sie na głowie. Pozdrawiam i przdestrzegam przed tą Panią z Torunia ma biuro na ul. Legionów
kloswak / 2009-03-09 08:50
eh, no takich pan full. trudno to kwestia ludzi, nie firmy. a doradcy, choc maja podobne oferty, to chyba jednak sa konkurencyjni, prawda? poza tym duzo zalezy od tych ssamych czynnikow, jakie kieruja ludzmi przy wyborze baku, np. czy ma duzo bankomatow, czy jest jakis blisko mojego domu/pracy, czy ich reklamy sa mi "blizsze" niz konkurencji, czy mam wsrod pracownikow banku jakiegos znajomego, ktoremu moge po prostu zaufac bardziej niz samej marce. niby nic, ale robi roznice...
Sine ira et studio / 150.254.101.* / 2009-03-05 10:57
Popieram katja. Ja również skorzystałem z doradztwa finamo i muszę stwierdzić, iż było profesjonalne i przede wszystkim to ja uustaliłem godzinę i czas spotkania, któe nic nie kosztowało i nie trwało przysłowiowych "5 minut"
robsonn / 213.158.196.* / 2008-07-10 23:28
Chciałem wszystkim odradzić ewentualne korzytsanie z firmy Efekt w Warszawie. To naciągacze i krętacze. Straciłem przez nich pieniądze. Jeśli będzie dla was waża praca z zaufanym doradcą polecam każdego tylko nie tą firmę. Dodatkowo są chamscy
nie doradzca / 95.49.199.* / 2009-12-07 15:04
popieram najbardziej nieudolna firma na rynku doradztwa finansowego
miki3d / 83.16.54.* / 2007-09-21 12:00
Oczywiście, że nie ma nic za darmo. Idąc do banku i zakupując jakiś produkt płacimy za niego prowizję (nawet jesli nam sie wydaje, że jest inaczej, nawet w SFI). Zazwyczaj w banku czy biurze maklerskim klient poniesie taka samą prowizję, jak u pośrednika. Teraz pytanie jest o jakość obsługi. Czy Pani w okienku bakowym będzie sie interesowała losem oszczędności swojego klienta? A może z internetowego rachunku maklerskiego dostaniemy maila z rekomendacją konwersji do innego funduszu? Nie?

Nie odpowiadam za to, jak wygląda to we wszystkich firmach pośrednictwa finansowego. Wiem jak to wygląda w tej, w której pracuję. Zajmujemy się w 99% tylko inwestycjami, robimy wszystko, żeby powiększać swoją wiedzę, mamy dostęp do większej liczby danych, niż przeciętni użytkownicy internetu. I w odróżneniu od okienek bankowych opiekujemy sie inwestycjami klienta. Jasne, że klienta kosztuje to zazwyczaj nieco więcej niż w SFI mbanku, ale tez otrzymuje dużo więcej. Ponadto zaletą współpracy z pośrednikami bywa dostęp do produktów, które praktycznie nie występują "luzem" na rynku.
przewodnick / 2007-09-26 02:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Panie Mikołaju.Za zaimiłowanie do spotu szacuneczek. Za komentarz troszkę mniejszy, ale zawsze :)
bartollomeo / 193.238.13.* / 2007-08-31 14:46
Bezpłatne doradztwo finansowe typu OpenFinance, expander itp to zazwyczaj podedukowani handlowcy na prowizji. Dobry doradca zarabia duuużo wieksze pieniądze i na pewno nie jest bezpłatny.
Bezpłatne doradztwo finansowe - tak jak i darmowe minuty to dobre dla naiwnych
pietrolino / 89.76.196.* / 2007-09-16 12:54
expander nie jest darmowy, darmowy jest golden, w tym sensie, ze klient nie oplaca ich za usdluge, w ich interesie lezy dobranie takiego kredytu, by klient byl zadowolony a oni by mogli na prowizji zarobic. w golden sa zawodowcy, potrafia zadowolic i siebie i klienta, gorzej byloby gdyby mysleli tylko o sobie, albo nie potrafili zarobic na uludze, nie mieliby racji bytu na rynku.
treecool / 83.26.231.* / 2008-08-29 20:17


2007-09-16 12:54:13 | 89.76.196.* | pietrolino
expander nie jest darmowy, darmowy jest golden, w tym sensie, ze klient nie oplaca ich
za usdluge, w ich interesie lezy dobranie takiego kredytu, by klient byl zadowolony a
oni by mogli na prowizji zarobic. w golden sa zawodowcy, potrafia zadowolic i siebie i
klienta, gorzej byloby gdyby mysleli tylko o sobie, albo nie potrafili zarobic na
uludze, nie mieliby racji bytu na rynku.

Ja korzystałem z usług OVB Allfinanz... nie wiem jak wam, ale mi zależy na wysokiej renomie danej firmy... a z produktów które zamówiłem jak i z samego zachowania doradcy jestem bardzo zadowolony. Plusem jest też to że w tej chwili doradca jest na każde moje żądanie a za jego usługi nic nie muszę płacić... wystarczy wejść na stronę http://www.ovb.org.pl i w zakładce kontakt wyrazić chęć skorzystania z usług... doradca sam się skontaktuje, przyjedzie na własny koszt.... polecam
sebastian9 / 87.96.19.* / 2007-09-05 11:33
Jeśli chcesz to wystawie CI fakturę za swoje usługi i wtedy nie będziesz czuł sie naiwniakiem:-)
roney / 2007-09-03 12:51
A skąd Ty wiesz ile oni zarabiają? ja korzystałem z usług GoldenEgg i jestem super zadowolony, nie czuje się naiwniakiem. Oni zarabiają przez to, że mają podpisane umowy z bankami i innymi instytucjami finansowymi i dostają na pewno dobre pieniądze na swoje pensje:) pozdro
bartollo / 193.238.13.* / 2007-09-12 11:17
No to kolego ciesz się z tego że żyjesz w błogiej nieświadomości (albo jesteś ich pracownikiem- naganiaczem).
Ciesz się naiwnie wierząc w to że "Oni zarabiają przez to, że mają podpisane umowy z bankami i innymi instytucjami finansowymi"
i
"dostają na pewno dobre pieniądze na swoje pensje" (z Twojej kasy)

Jest jeszcze jedem powód żebys się cieszył: są to Twoje darmowe minuty w sieci i na stacjonarne...
bartosz milewski / 83.15.203.* / 2007-09-06 13:48
skoro jestes zadowolony to napewno masz małe oczekiwania, doradca nie ma za zadanie tylk odoradzać ale równiez uczuć inwestora, jak któryś z ludzi z instytucji typu Open finans, Gooldenegg, , expander ,xelion, to firmy które nie doradzają, nie ma tam specjalistów, ludzie zajmuja się kredytami, inwestycja, pożyczkami, oraz wszystkim co tylko możliwe, wiec skoro cos jest do wszystkeigo to jest do niczego , ci którzy tego nie zrozumieją , mogą się zdziwić przy wypłatach po zaczkończeniu inwestycji, bo na rachunku mozna wszystko przedstawić ,ale znam osoby które wypłacały juz kapitał i kwota nie była zgodna z rachunkiem. pozdrawiam
bartosz milewski / 83.24.55.* / 2007-09-08 13:50
pozatym tak naprawde bezpłatne doradztwo nie istnieje ,a wyglada to tak, JA jestem pracownikiem pewnej instytucji która również doradza ludziom jak inwestowa , firmy typu Open finans , xelion, expander, itp.. korzystaja z naszej oferty, nasza firma przygotowywuje oferte dla tych firmy i oni z tego korzystają, posredniczą i wiem jakie my mamy opłaty a jakie dodaja te firmy, a pozatym cos co jest za darmo jest do niczego albo tego nie ma, lub ewetualnie jak to jest w przypadku tych firmy płącisz duzo wiecej niz tobie sie wydaje , lecz o tym nie wiesz a jak bys wiedział to napewno bys nieinwestował przez tych pośredników.
pin / 87.105.148.* / 2007-09-08 14:14
Jak dla mnie właśnie stałeś się mało wiarygodny :)))
co to za człowiek, który chwali się, że współpracuje z firmą a nie zna jej nazwy :)))
Chyba o Open Finance chodziło.
Brawo ;-)

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: