Forum Forum finansoweInne

Co wybrać dla emeryta który ma 30000 tys i chce na rok, dwa zainwestować?

Co wybrać dla emeryta który ma 30000 tys i chce na rok, dwa zainwestować?

raul_7 / 2007-12-25 01:25
Takie pytanie wynioslem z wigilijnego stołu. Czy może obligacje dwulatki ma kontynuowac z nową emisją bo jest zaangażowany a termin wykupu w styczniu?Czy może jakaś lokata?co polecacie.Pan jest starszy i o dużym ryzyku nie ma mowy.Wesołych Świąt i dziękuję za odp
Wyświetlaj:
kaarrool / 2008-01-02 17:08 / Bywalec forum
Tak jak przedmówcy obligacje bym odpuścił, już lepiej wpłacić na lokatę.

Czy rok, dwa to termin ostateczny bo w przypadku planowania długoterminowej inwestycji to Union Investment ma kilka ciekawych propozycji a w razie potrzeby pieniądze można wyjąć za te dwa lata.
Jest tam wiele opcji, ja tak inwestuje od 2 lat i jak dotąd jestem zadowolony. Do wyboru opcje ryzyka, a warunki napewno lepsze od obligacji.
Balrog1 / 2008-01-02 17:28 / Bywalec forum
Witam,
Mam podobną kwotę do zainwestowania tylko szukam dobrej inwestycji.
Masz może kontakt do jakiegoś zaprzyjaźnionego doradcy, który by doradził a nie tylko próbował sprzedać swój produkt?? A może sam nim jesteś??
Szukam już trochę byłem na kilku spotkaniach i mam dość słuchania "Będzie Pan Zadowolony!!"
gosikon11 / 87.105.190.* / 2008-01-25 18:56
Witam!
Jeśli szukasz niezależnego doradcy to zapraszam na telefon. Być może będę Ci w stanie coś podpowiedzieć.
Pozdrawiam
Małgorzata Konowałek
+48603291301
Balrog1 / 2008-01-05 18:17 / Bywalec forum
Powodzenia i samych dobrych inwestycji w nowym 2008 roku. Mam nadzieje że będzie bardziej przyjazny dla inwestorów.
kaarrool / 2008-01-02 17:33 / Bywalec forum
Nie jestem, też byłem na kilku spotkaniach i w końcu zdecydowałem się i jak narazie jest dobrze nikt mi nie obiecywał tu cudów tylko czarno na białym, a i ja też nie ryzykowałem za bardzo.

Proponuje odwiedzić stronkę i poczytać, mi odpowada ale nie musi każdemu.

http://union-investment.pl/klienci_indywidualni/index.html
oloo / 91.94.38.* / 2007-12-30 13:18
Polecam kontrakt lokacyjny dający stabilny roczny zysk na poziomie 12%. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.dtsfinance.pl
Gość / 192.193.245.* / 2007-12-27 10:26
Jeżeli nie chce zainwestować środków na dłuższy termin i nie ma mowy o ryzyku to polecam rachunki oszczędnościowe, ewentualnie lokaty negocjowane (są Banki, które negocjuja % lokaty juz od 20K zł). Czy obligacje??? Przy rosnących stopach procentowych może się to okazać niezbyt korzystne. Ja w każdym razie obligacje bym sobie darował, chyba że jakieś strukturyzowane (np. 100% ochrony kapitały, a zarobek zależny od określonych indeksów), ale one sa zwykle na 3-4 lata.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: