Forum Forum prawnePracy

umowa merchandisingu

umowa merchandisingu

anaPL / 2007-11-17 15:42
Witam,
nie mogąc nic znależć w tak ogromnym źródle jakim jest internet, postanowiłam spróbować tutaj. Już mówię o co chodzi.
Na studiach mam przedmiot zwany "Elementy prawa" (na kierunku mechanika i budowa maszyn...), na których każdy ma przygotować wystąpienie z danej umowy. Mi przypadła umowa merchandisingu. Wiem czym jest merchandising, natomiast o umowie nie mam najmniejszego pojęcia. Jeżeli ktoś czułby się na tyle kompetentny, że mógłby mi pomóc (np. podać linki lub polecić literaturę) byłabym niezmiernie wdzięczna.
Pozdrawiam, Anna
Wyświetlaj:
przewodnick / 2007-11-17 18:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Umowa merchandisingu to nic innego jak umowa-zlecenie. Popytaj koleżanek lub kolegów - może ktoś wykonywał te czynności.
przewodnick / 2007-11-17 18:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Chyba, że chodzi o umowę między agencją a klientem ? Takiej umowy nie zdobędziesz, bo to tajemnica handlowa.
anaPL / 2007-11-18 15:07
dziękuję, tylko chodzi o to, że prowadząc prezentację muszę powiedzieć o niej wszystko od strony prawnej, status, powstawanie etc...
przewodnick / 2007-11-18 15:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A chodzi o umowę między agencją a zleceniobiorcą czy miedzy agencją a klientem ?
anaPL / 2007-11-18 19:20
w zasadzie to nie mam pojęcia :/
już pokazuję jak to wygląda: każdy wybrał sobie jakąś umowę a wykładowca dał nam kartkę na której było napisane tak:
"Struktura treści referatu dotyczącego umów nienazwanych:
1. Nazwa umowy
2. Definicja, dziedzina życia, zakres jej stosowania
3. Przykład umowy
4. Wskazania elementów przedmiotowo istotnych
5. Wskazanie elementów ubocznych
6. Wskazanie elementów podmiotowo istotnych
7. Odmiany umowy i ich opis (jeśli takie występują)"

i to niestety wszystko...
przewodnick / 2007-11-18 21:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Czego to nauczyciele nie wymyślą.... Myślę, że chodzi tutaj o umowę między agencją a klientem, a takiej nie dostaniesz, bo to tajemnica handlowa. Możesz się podszyć pod potencjalego klienta, ale przecież to nie jest zgodne z prawem.... Nie ma czegoś takiego jak szablon umowy a każda firma ma swój wzór. Szkoda, że nie przypadła Ci umowa o pracę tymczasową - bo bym mógł Ci pomóc. Umowy o świadczenie usług merchandisingu nie mogę. Powodzenia
anaPL / 2007-11-19 16:22
i tak dziękuję bardzo za pomoc:)
pozdrawaim

Najnowsze wpisy