Forum W wolnym czasieKomputery i nowe technologie

36.6 w Plusie - rewolucja w telefonii dla młodzieży?

36.6 w Plusie - rewolucja w telefonii dla młodzieży?

Wyświetlaj:
spy33 / 83.10.212.* / 2008-11-15 01:44
dla mnie to rewolucja, bo do tej pory nikt mi nie dawal kasy za sluchanie reklam lub pozwalal dzwonic nawet jak miałem 0 zł na koncie
Paulina_k / 212.76.37.* / 2008-11-14 19:28
Mnie tez sie bardzo podoba ta oferta,odpowiada mi pod kazdym wzgledem,jest tanio no i to jeden taki prepaid gdzie mozna dzwonic maja zero na koncie.
Fortran / 83.6.197.* / 2008-06-29 17:44
faktycznie, oferta ciekawa. szczerze mówiąc zastanawiam się, czy przypadkiem nie zaczną się tworzyć małe kliki smsowe. masy dzieciaków, które pokupują startery i będą za 3 zł do siebie smsować do woli. no i przy okazji przez wespół w zespół będzie też taniej można rozmawiać w dużej grupie. w tym momencie oferta bije heyah i orange pod względem smsów jeśli się ich wysyła więcej, bo tam trzeba zapłacić po 6 zł. nie zdziwiłbym sie, jakby tego rodzaju trend się pojawił na rynku. w tym momencie Plus mógłby to wykorzystać dając większe kwoty doładowań za reklamy, bo więcej reklamodawców by się pojawiło.
astra_błękitna / 83.11.86.* / 2008-06-30 18:58
co by tu nie mówić - oferta jest ciekawa i zrobiła niemałe zamieszanie na rynku - bo inni operatorzy prześcigają sie teraz w wymyślaniu nowych promocji. plus wymyślił nową, fajną markę i promocje, jakich nie ma w tej chwili gdzie indziej, choćby nieograniczona liczba smsów do sieci za 3 zł - w innych sieciach trzeba za to więcej zapłacić no i smsy mają zawsze jakiś limit.
Norbie / 83.11.86.* / 2008-06-30 23:29
prawda jest taka, że kalkulowanie na zasadzie - ile obniżyć ceny połączeń i smsów żeby ludzie to kupili, jest kiepskim pomysłem. wszystko to już się dawno przejadło. dlatego Plus z tymi czterema rozwiązaniami, które zaproponował może zrobić niemałą aferę na polskim rynku. z pewnością dobrze wypada w porównaniu z innymi operatorami - a co najważniejsze - inaczej. przez co jest rozpoznawalny.

Najnowsze wpisy