Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ustawa pożyczkowa to rozsądny kompromis - ocenia KIG

Ustawa pożyczkowa to rozsądny kompromis - ocenia KIG

Wyświetlaj:
tetyk / 89.64.149.* / 2015-08-03 10:37
W Niemczech powstają i już są i działają banki islamskie .Tam dostają kredyt na dom czy zakup mieszkania sami islamiści i u nich tak jest ,że tyle ile wiozłeś kredytu ,tyle oddajesz . Żadnych opłat i odsetek ,w ich wierze każda taka opłata to lichwa ,a lichwa jest zakazana i za lichwę jest śmierć.
Pawel40.80 / 62.254.2.* / 2015-08-03 07:59
Kredyt? Nie dziekuje, splace tylko ten haracz ktory mam i nie biore wiecej. Mam dosc zaciskania paska, jeszcze troche to trzeba bedzie zaciskac go ale chyba na szyji. Niech sie banki martwia o przyszlych kredytobiorcow, Za lekcje zaplacilem juz swoje, wole juz jezdzis starym gratem niz sie znow martwic z czego zaplace.
pszek / 188.33.57.* / 2015-08-02 06:56
Myślę, że nie zdążą uchwalić.
belfer45 / 89.67.109.* / 2015-08-01 19:22
Dlaczego Polska jest jedynym krajem z nieuregulowanym rynkiem pożyczek? Sejm ponoć podejmuje same DOBRE ustawy-idące w tysiące.Dla kogo? Bo w mętnej wodzie lepiej łowić naiwnych kredytobiorców.I potem są odsetki od odsetak i weksle na 200% .LOBBING zadziałal!A biedota bez zdolności kredytowej w BANKACH nabija kabzę parabankom.
~Anka / 79.186.26.* / 2015-08-01 18:44

To ostatni dzwonek na uchwalenie przepisów, które mają uregulować rynek pożyczek


Diabli mnie biorą jak to czytam - a gdzie była platforma nieobywatelska przez 8 lat - a teraz na wariata chcą nas chronić - a dlaczego widząc jak banki udzielały toksycznych pożyczek i powstawały jak gdzyby po deszczu Amber Goldy czy inne - nie zrobiły NIC - wtedy los ludzi naciąganych przez pseudo banki ich nie obchodził - a teraz raptem sie obudzili - wstyd mi po prostu za nich - bo gdy im sie grunt pali pod nogami to obiecują cuda (ale ja i tak wiem że nie zrobią tego bo sa zależni od finansowania ich partii przez te organizacje)
marika mądralińska / 178.42.80.* / 2015-08-01 18:30
obudzili się przed wyborami tylko , ze za pozno . Polski już nie ma jest teoretyczna i to jest prawda. Banksterzy mają w tym udział wielki

Najnowsze wpisy