Forum Forum finansoweKarty

Uwaga na Allegro, BZWBK, PayBack !!!

Uwaga na Allegro, BZWBK, PayBack !!!

xtradex / 89.174.83.* / 2010-03-01 19:36
Witam,
od pewnego czasu nie zgadzają się punkty Payback przydzielane za obrót na Allekarcie (karta kredytowa).
Zadzwoniłem do BZWBK żeby złożyć reklamacje, Pani poinformowała mnie że nie może przyjąć reklamacji (o dziwo jakiś rok przyjmowała i reklamacja była uwzględniona), powinienem zgłosić sprawę do Payback.
Napisałem do Payback otrzymałem odpowiedź:
"...W celu wyjaśnienia zgłoszonej przez Pana sprawy, proszę się skontaktować z Biurem Użytkownika Allegro..."
Skontaktowałem się biurem Użytkownika Allegro.
Pan Marek Kowalczyk (Zespół Allegro) odpowiedział że powinienem skontaktować się z Payback.
Na co odpisałem wiadomość z PayBack j.w.
Dostałem od Pana Marka odpowiedź
"...Uprzejmie informuję, że przekazuję Pana reklamację do odpowiedniego działu..."
Za dwa tygodnie napisałem czy odpowiedni dział już odpowiedział ?
Po kilka krotnej próbie kontaktu brak odpowiedzi.
Zadzwoniłem do BZWBK ponownie i zażądałem przyjęcia reklamacji, Pani nie chciała przyjąć więc poprosiłem o reklamacje na wprowadzanie klienta w błąd !
Przyjęła !
Nagle odpisała Pani Magdalena Gołebiewska (Zespół Allegro) wklejając w treść emali "...Jednocześnie informuję , iż punkty za miesiąc grudzień oraz styczeń naliczone zostaną do końca przyszłego tygodnia.
..."
Odpisałem Pani Magdalenie że w historii email jest napisane że nie chodzi tylko o grudzień i styczeń.

Pani Magdalena odpisała 24.02.2010.
"...aby przeliczyc Pańskie punkty sprawdzę jutro raporty bankowe z Pańskimi obrotami, które zostały do nas przesłane. Jutro otrzyma Pan od nas wyjaśnienie.
Jeszcze raz przepraszam za zwłokę ..."

Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem odpowiedzi.....
Wyświetlaj:
wyl_biciel / 2016-05-30 11:44
w programie premium nie było takich problemów nigdy...
marek_jankowski_1998 / 2015-03-04 19:10
A próbował się Pan kontaktować ponownie? Może proszę stawić się do placówki banku. Tak może być o wiele łatwiej.
m842 / 217.144.218.* / 2014-04-09 11:23
Porazka,
zle naliczone punkty z BZWBK i ALLEGRO
W ALLEGO i BZWBK wysylaja do Payback, w Payback wysylaja do BZWBK i ALLEGRO
Na glupia ladowarke czekam juz drugi miesiac
bibliofil / 2013-04-04 15:04 / Bywalec forum
Ja już dawno przestałem robić zakupy na Allegro , równeiż od dłuższego czasu nie kupuję rzeczy z Paybackiem... totalna żenada...
Artur80 / 109.243.36.* / 2013-04-04 13:31
OSZUSTWO,niech nikt nie da się nabrać na Payback. Płaciłem non stop kartą kredytową, aby nazbierać 126299 pkt na nagrodę, i po zgromadzeniu tych punktów okazało się, że nie można za punkty odebrać nagrody powyżej 76000 pkt, czyli 76000 pkt pobierają z konta , a resztę oszukany kliencie sobie dopłać, w przypadku mojej nagrody jest to ponad 500 pln, OSZUSTWO
Sebek740 / 89.79.148.* / 2013-10-30 00:39
Ja jestem zadowolony z programy Payback,zwykle wymieniam pkt-y na bilety do kina i nie czuję się oszukany ;)
Zbieram pkt od operatora, na stacji paliwowej, z Frisco - za zakupy spożywcze (stąd najwięcej mi wpada),allegro
Payback user / 46.171.141.* / 2013-03-08 09:43
Popieram. Jedno wielkie oszustwo i totalne olewanie klienta!!!
Banita145 / 87.205.74.* / 2012-09-24 22:46
Lipa jakich malo!
Na poczatku bylo ok - wybralem sluchawki Panasonica w 2008r, bo na konto firmowe kupowalem - wtedy to bylo dozwolone...
W miedzyczasie zrobili obostrzenia, kategorie zabronione itp itd. Od dwoch lat mam ok 30tys punktow i nie jestem w stanie wybrac sensownej nagorody!!! Jak cos wybiore, to sie okazuje, ze niedostepne. Reasumujac - niepotrzebny badziew :(
PREDATOR / 83.22.254.* / 2015-02-09 09:14
DLATEGO WLASNIE JA IM ZAWSZE ODMAWIAM TEJ KARTY , LUDZIE ALE WY JESTESCIE TEPI JAK WIDZE WASZE KOMENTARZE TO MI WAS NIE ZAL --- A CO MYSLICIE ZE W ZYCIU JAK KTOS CI DAJE KARTY TO ZA DARMO BEDZIESZ SEE POBIERAC ROZNE RZECZY HAHAHAHA, ZASADA JEST PROSTA ALBO URODZISZ SIE W BOGATEJ RODZINIE ALBO W ZYCIU NIE MA NIC ZA DARMO I DO TEGO JESLI NA COS GRUBEWGO JUZ UZBIERASZ TYPU DOM ITP TO TRZEBA SIE PILNOWAC ABY HIENY CIE NIE ZJADLY POTEM BO BEDA JESZCZE SZUKAC Z KTOREJ STRONY CIE UKASIC BO PRZECIEZ UCZCIWIE ZAROBILES KASE NA SWOJE MARZENIE DLA HIEN TO NIE MOZE MIEC MIEJSCA NO JAK TO MOGLES SEE UCZCIWIE ZAROBIC HEHEH TO NIE JEST SMIESZNE ...
belize / 46.76.69.* / 2012-10-21 09:52
zgadzam sie. rowniez nie moge wybrac zadnej nagrody. nawet nagrody, ktore "wisza" na ich stronie juz po zlozeniu zamowienia jako dostepne nie sa wysylane, poniewaz podobnież maja chwilowy ich brak. Poczta przychodza informacje , iż nagrody zostana przeslane pozniej ( prawie 2 mc juz czekam), na zapytanie emailowe do bok otrzymalam informacje, ze zamowienia zostana anulowane i punkty wroca na konto. do dnia dzisiejszego ani punkty nie wróciły na konto, ani nie zobaczyłam nagród. nie rekomenduje tego programu. zastanawiam sie czy jak przekaze punkty na "pajacyka" czy faktycznie ta fundacja otrzyma jakies pieniadze? jak to sprawdzic?
korrado37 / 87.248.75.* / 2011-12-13 17:21
Payback toi jedno wielkie oszustwo. Jeśli nie sledzisz na bieżąco na swoim koncie w Paybacku, czy punkty sa dopisywane, to możesz przezyć wielkie rozczarowanie - wielokrotnie musiałem reklamować nieuzwględnianie punktów - co prawda za kazdym razem stan punktów był korygowany, ale zrezygnowałem z korzystania z paybacka, gdyż nie mam siły sprawdzać po kazdej transakcji rzetelności dopisywania punktów.
Justyna1089 / 31.182.93.* / 2014-03-14 09:47
NOTORYCZNIE za zakupy są mi anulowane punkty payback! Najpierw przyznawane potem odbierane. Dodam ze za towar płacę i nie robię zwrotów,w ciągu dnia potrafią mi anulować punkty za trzy transakcje!!!! Bezpodstawnie! Pisze reklamacje potem mi je zwracają po jakimś czasie ( przeprosin żadnych ) by na drugi dzien robić to samo. To jest ZENUJĄCE!!!!!
jam go / 95.49.86.* / 2010-03-02 17:52
System karty cobrendowej PAYBACK jako pomysł, jest obecnie najlepszym na rynku. Cóż. Z Twojego opisu wynika, że najlepszą koncepcję można zepsuć i to jest w tym najsmutniejsze :(
rzaruwka / 91.212.84.* / 2010-03-01 22:00
a jak dziala lyoness ?

pewnie bedzie tak samo...
M00zar / 83.17.143.* / 2010-03-18 12:10
Lyoness to coś zupełnie innego, tam punktów takich nie naliczają. Wstąp na spotkanie firmy prezentacyjne i się dowiesz wszystkiego, a nie pytasz na forum ludzi, którzy nigdy o tym nie słyszeli.

Najnowsze wpisy

Karta kredytowa - najlepsza oferta: