Forum Polityka, aktualnościKraj

Victor Orban w Polsce. To dobry czas na pytania o jedność UE

Victor Orban w Polsce. To dobry czas na pytania o jedność UE

Wyświetlaj:
qwedqew / 83.12.121.* / 2015-02-19 11:00
istnieją pogłoski że CIA dostarczyła na Ukrainę walizkową bombę atomową. Szykuje sie kolejna false flag a po niej eskalacja konfliktu. Wszyscy piszący to o "pogonieniu ruskich" nareszcie beda mogli to zrobic z karabinem w reku
respect / 94.42.189.* / 2015-02-19 10:46
tyle razy mogliśmy się o tym przekonać po 2010r.
Myślę, że następne 5 lat bronka zamieni Polskę na strefę wielkich wpływów Rosji. Pamiętajmy , po Magdalence zostało w Polsce 15 000 agentów sovieckich z imunitetem nietykalności ! Tak to była wolna Polska !
wef2341234 / 194.28.248.* / 2015-02-19 09:15
nie wpuszczac zdrajcy do polski!!!
respect / 94.42.189.* / 2015-02-19 10:51
na Węgrzech jest na pewno mniej sovieckich agentów niż w Polsce ! Tu pod parasolem obecnej władzy mają zagwarantowaną nietykalność.
Broneki tusk tak osłabili polską armię, że może tylko przez 3 dni bronić Polski, taki był cel obecnej władzy aby dokonać IV rozbioru Polski. Najpierw złupać co się da a później podzielić na rosję i niemcy. Zresztą jakbyś dokładnie czytał i słuchał co wyrabiają PO&PSL to do takiego wniosku i sam być doszedł.
qeweqwewq / 83.12.121.* / 2015-02-19 09:51
zrozumienie realpolitik na poziomie starszaków z przedszkola. Nie kompromituj się.
Ktos403 / 77.65.82.* / 2015-02-19 08:51
Orban gratakimi kartami jakie ma. Problem UE jest taki, że chcą grać takimi kartami jakich nie mają. Socjalistyczna UE może skoczyć Rosji. Pytanie z jakim Polska powinna się borykać to handel z czego jest kasa, skąd surowce i drugie najważniejsze pytanie, jak stoimy z obronnością. Jak mówi JKM nie po to się zbroi aby atakować, ale aby przeciwnik 2 razy się zastanowił czy da radę.
europa2015 / 81.210.106.* / 2015-02-19 08:28
Unia zawsze była podzielona.W Polsce też.Był niepożądany dla Kremla prezydent Kaczyński i pożądany w Warszawie człowiek Moskwy czyli Tusk. Była u nas i jest nadal lobby prorosyjskie. Postkomunistyczna PO zawsze ciążyła ku Kremlowi,a Palikot nigdy nie ukrywał otwartego poparcia dla Kremla.Skupmy się na własnym podwórku zamiast szukać tematów zastępczych.
Rozbawiony / 164.127.161.* / 2015-02-19 10:03
Interesujace, ze nie wymieniles JKM jako polityka popierajacego Kreml, a wspomniales o Palikocie, ktorego Rosja nigdy specjalnie nie zajmowala.
Interesujace rowniez, ze Polska pod przywodztwem ciazacej ku Kremlowi PO uznawana jest w swiecie (zwlaszcza przez samych Rosjan) za jeden z najbardziej antyrosyjsko nastawionych krajow.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
europa2015 / 81.210.106.* / 2015-02-19 10:22
Gdybym miał wymieniać wszystkich co są za Kremlem to nie starczyłoby papieru.Propagandę Kremla na temat sytuacji w Polsce nie uważam za wiarygodną.
Kreml głosi to co mu wygodne.Nie bez powodu zaproponował podział na złego Kaczyńskiego i dobrego Tuska co rządząca PO przyjęła z entuzjazmem i z gorliwością wykonywała.Jest chyba oczywiste że Kreml przyjąłby wygraną Palikota w wyborach z jeszcze większym entuzjazmem niż wygraną Tuska.
Rozbawiony / 164.127.161.* / 2015-02-19 11:32
Bardziej oczywiste jest, ze Kreml z wiekszym entuzjazmem przyjalby wygrana JKM, ktorego ostatnie prorosyjskie wypowiedzi oraz zaciekla niechec do Unii sa tam powszechnie komentowane. Ponadto pewnie usilowalby wyprowadzic Polske, co dodatkowo wprowadziloby zamieszanie w UE dzialajace na korzysc Rosji. Ty natomiast z uporem maniaka nawiazujwsz do nieznanego w Rosji, odplywajacego w polityczny niebyt Palikota.
Zgadzam sie, ze propaganda Kremla glosi to co akurat im pasuje. Nie rozumiem wiec dlaczego taka wage przykladasz do zdania Kremla na temat Kaczynskiego. Mowili to, co im wtedy pasowalo i tyle. A, ze byl bardziek bratem Prezesa niz Prezydentwm, to i w Polsce notowania mial takie jakie mial. Ponadto opinie o takim nastawieniu Polski do Rosji nie sa chyba wylacznie wymyslem prokremlowskiej propagandy. Chyba, ze Orban takze jej ulegl, a Kreml nie wiedziec czemu bezpardonowo krytykuje "swojakow" z PO, zamiast sie skupic na prawdziwym "zagrozeniu" jakim byloby dla Rosji przejecie wladzy przez PiS.
Ani ladu, ani skladu, ani logiki w twoich wywodach.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
europa2015 / 81.210.106.* / 2015-02-19 13:19
JKM nie dojdzie do władzy i nie ma co się nim zajmować.Palikot natomiast jest związany z partią rządząca i ma potężne wpływy w aparacie medialnym. Jego poglądy będące zawsze zbieżne z interesem Kremla pewnie nie są przypadkowe.Można oczywiście wierzyć w propagandę tworzoną przez GW i postkomunistyczne media.O logice proszę nie pisać bo mógłbym coś napisać o Pańskiej. Komunistom zawsze się wydaje że ich teorie są logiczne i naukowe.Niech Pan wierzy dalej w te propagandowe dyrdymały.Przekonywanie kogoś mnie nie interesuje.Powodzi mi się bardzo dobrze i nie zamierzam udowadniać komunistom że wierzą w bzdury.Jak chcą niech wierzą że ich teorie są logiczne i naukowe.Ja widziałem wśród komunistów zawsze dużo tępaków i morderców.I tyle na ten temat.
Rozb / 88.156.132.* / 2015-02-19 17:23
Palikot też nie dojdzie do władzy niezależnie od swoich rzekomych wpływów, więc nie wiem po co stawiać takie hipotezy, skoro na temat JKM nie warto.
Nie wiem dlaczego moje dyrdymały są propagandowe, a twoje już nie - chyba wyłącznie dlatego, że są nielogiczne.
Nie wiem też co tu ma do rzeczy co wydaje się komunistom. Wiem jedno - fakt, że coś tam im się wydawało nie oznacza, że nie można cię spytać o logiczną spójność wypowiedzi, której u ciebie waść zdecydowanie brakuje.
"Komunista" i "wierzyć w propagandę tworzoną przez GW i postkomunistyczne media" - tylko tyle potrafisz w dyskusji? Naprawdę zabawny jesteś.

Najnowsze wpisy