Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wiesław Wojas, prezes obuwniczego giganta

Wiesław Wojas, prezes obuwniczego giganta

Money.pl / 2011-03-09 15:08
Komentarze do wiadomości: Wiesław Wojas, prezes obuwniczego giganta.
Wyświetlaj:
Won502 / 89.72.247.* / 2016-05-17 18:33
Ja czekam już prawie miesiąc na zwrot gotówki za półbuty ze sklepu internetowego, oddane do sklepu stacjonarnego następnego dnia po dostarczeniu przez kuriera, a wg ich własnego regulaminu zwrot w tym przypadku ma być do 14 dni! Zdecydowanie nie kupię już nigdy więcej w f-mie Wojas.
anna.bb / 37.47.32.* / 2017-03-05 18:11
Ja mam to samo. Ponad miesiąc. W czwartek dostałam maila ze mam odebrać nowe buty. Pojechałam do sklepu w niedziele a butów nie ma. Żarty i kpina. Odradzam wszystkim.
Wnerwiona Ex Klientka / 109.243.81.* / 2016-04-08 21:04
Na jesieni w 2014 kupilam kozaki Wojas, na szpilce. 699 PLN. W styczniu tego roku zlamal mi sie obcas. Bylam przekonana, ze kupilam te buty w firmie przyjaznej klientowi, ktora dba o jego interesy i rozpatrzy reklamacje pozytywnie. Bardzo sie mylilam. W opinii rzekomy rzeczoznawca napisal, ze buty nie byly uzywane zgodnie z ich przeznaczeniem (nie gralam w nich w koszykowke ani nie szlam pobiegac!) oraz zgadywal, ze buty klejone byly Kropelka oraz widoczna jest ingerencja szewska w obuwie! Czyli nie powinnam ich naprawiac ani o nie dbac, a zepsute wyrzucic...
Napisalam odwolanie. Czekam. Zastanawiam sie, co zrobic w razie odmowy. Chodzi o wymiane zlamanego obcasa (koszt moze 20 PLN). Mysle, ze firma Wojas lekcewazy klientow, nie stosuje zasady pomocy klientowi w problemie wynikajacym z niskiej jakosci towarow uzytych do produkcji obuwia, czyli nie poczuwa sie do zadnej odpowiedzialnosci wzgledem klienta.

Co moge zrobic, zeby dochodzic swoich praw w razie kolejnej odmowy?
Piotr Siwiński / 188.146.168.* / 2017-01-10 16:04
To,że lekceważy to mało.Właśnie odebrałem buty z reklamacji NIE NAPRAWIONE!!! Bo zażądałem zwrot gotówki,za tandetny produkt.Na wycieraczce,po dwóch dniach odleciał mi obcas.
Firma Wojas ma głęboko gdzieś klientów. Jak można oddać nawet gdy nie chcą zwrócić pieniędzy,uszkodzone buty!!! To są bandyckie zasady!!!! Wcisnąć klientowi bubel i powiedzieć niemal wprost-odwal się. Po tym co dziś zaszło,będę zaciekle mówił komu sie da,że TYCH BUTÓW SIE NIE KUPUJE!!! Bo dużo zapłacisz i nie wiesz co będzie dalej. Tak jak usłyszałem od panie z działu reklamacji tel.18 264 92 10,że w zasadzie to oni są czyści,bo to już moje buty!!!! A że rozpadły... no cóż. Bojkot,bojkot i jeszcze raz bojkot... Jest wiele innych firm
olivvv / 2016-03-22 14:08
Wojas ma bardzo fajne buty i nie rozumiem czemu tak narzekacie na tę firmę. To że obsługa jest niemiła to przecież nie wina samej marki a kwestia sklepu, w którym kupujemy. Ja mam akurat dobre doświadczenia i pewnie będę tam kupować dalej.
Madziaryna / 89.70.223.* / 2016-03-20 07:57
Widzę,że nie jestem jednostką jeśli chodzi o odrzuconą reklamację.W moim przypadku po 3 miesiącach użytkowania obuwie nie nadawało się do chodzenia,drut którym był otoczony but przebił materiał i wbijał mi się w nogę oraz niszczył odzież,reklamację odrzucono jako "uszkodzenie mechaniczne". Nie zostawię tej sprawy tak,ponieważ obuwie owej firmy nie należą do tanich.Kiedyś to była naprawdę firma,w której kupowałam obuwie oraz grono moich znajomych,ponieważ w tych butach chodziło się lata,opłacalnym więc było wydać więcej pieniędzy,ale użytkować je długie lata.Na chwilę obecną inwestują w kampanię reklamową ,zamiast wywiązywać się z reklamacji.
ex klientka / 194.165.48.* / 2015-11-27 13:18
Jestem rozczarowana i jednocześnie zniesmaczona traktowaniem klientów sklepu. Jestem posiadaczką dwóch par butów z Pańskiej firmy. Czółenka są ok, natomiast kozaki kupione niecałe 2 lata temu za 450 zł, to już totalna porażka. Złożyłam reklamację po sezonie użytkowania(wszak to kozaki a nie obuwie całoroczne),ponieważ puściły szwy na szyciu cholewki. Reklamacja nie została uznana. Sprawa oparła się o RPK, niestety nic nie wskórał. Następnie urwał się "dings" od suwaka w jednym bucie! Rzecz niepojęta, bo nie zdarzyła mi się tego typu niemiła niespodzianka przy żadnym obuwiu, nawet dużo starszym i dużo tańszym. Nie będę już składała reklamacji, bo nie mam na to czasu i zdrowia i przewiduję, że odpowiedź byłaby znów odmowna. Podejrzewam, że firma tylko czeka na takich klientów, którzy są zmęczeni walką o swoje prawa i odpuszczają. Zdecydowanie odradzam zakupy w firmie Wojas.
S0WA / 2016-03-16 14:09
Ja akurat lubię polskie marki butów i nic do nich nie mam. Kupuję i wojasa i ryłko. Obie firmy mają fajnej jakości skórzane buty, a panu Wiesławowi zazdrościć nie będę. Jak się dorobił to niech ma
OSÓCH MARZANNA / 46.45.105.* / 2015-11-24 17:54
CHCESZ MIEĆ CZARNE STOPY TO KUP SOBIE BUTY WOJAS, NIESTETY DRUGA REKLAMACJA ODRZUCONA. OMIJAJCIE SKLEPY WOJAS!!!
Zofia Kryza / 79.184.123.* / 2015-11-22 13:04
Witam ! Gratulacje Wielkie :)Panie Wiesławie .Piękne buty zakupujemy z pańskiej firmy w Bydgoszczy w Galeri odz.Wojas.Tz Ostatnio córka zakupiła śliczne kozaki,,572651/36-41,, za 699 zł .i skorzystała z 25 % zniżki .jest bardzo zadowolona z zakupu.ma kilka par z,, Wojasa,, Baedzo dobra marka :)Pozdrawiam i życze dużo pomysłu na kolejne lata P Wiesławie
Gosia czapiewska / 94.254.129.* / 2015-11-04 01:45
Witam Panie Wiesławie

Chciałam z przykrością choć z pewności bez znaczenia dla państwa wyrazić swoje rozczarowanie Pana sklepem. Zakupiłam wczoraj torebkę ( prezent dla mamy) jednak nie trafiłam w gust w związku z czym udałam się dzisiaj do sklepu aby torebkę zwrócić , niestety zostałam poinformowana ze sklep zwrotów nie uwzględnia jedynie ( zakupy internetowe) .Nie mieszkam w Polsce od 10 lat i przez chwile nie przyszło mi do głowy ze coś takiego istnieje jak odmowa zwrotu towaru.Sprawdziłam na internecie i faktycznie nie łamią państwo prawa Polskiego ,ale większość sklepów które uwzględnia reklamacje to ich dobra wola no niestety sklep Wojas takiej woli nie posiada.(a tak na marginesie we wszystkich no może 99% sklepów UE zwroty są przyjmowana wiec pytanie czy nasze prawo jest zgodne z prawem UE) Nie zakupie już nigdy u państwa niczego (nie ma to większego znaczenia dla waszego sklepu) ale choć pisząc tego maila i krytykę na forach mogę wyrazić moje niezadowolenie .
Z poważaniem rozgoryczony były klient
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Zbyszek M. / 31.178.85.* / 2015-09-22 08:04
A mnie się podobają moje Wojasy. Kupiłem ich już kilka par choć przyznam, że kupuję również ECCO niej więcej 50/50. Jeśli buty Wojas są produkowane przez polaków w Polsce to będę popierał krajowy przemysł.
tailor / 83.13.139.* / 2015-05-25 13:56
Buty dla frajerów. Kiedyś miały jakość i markę. Teraz nie dosyć, że lipne, to jeszcze usiłują wmówić, że to moja wina. Nie przyjmują reklamacji. jak ktoś chce się z nimi użerać, to proszę bardzo. Dla mnie pieniądze wyrzucone w błoto.
Gabriela Bywalec / 79.187.10.* / 2014-12-12 13:57
dot.reklamacji nr.259/2014/137
W dniu 17.11.2014 wysłałam do panstwa pismo odnośnie reklamacji. do tej pory nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Jako szanująca się polska firma powinniscie traktować klientów poważnie.Buty które zakupiłam kosztowały 399zł.a ja w dalszym ciągu nie mam w czym chodzić.
Pozdrawiam
Gabriela Bywalec
klient_wojasa / 80.51.12.* / 2014-09-02 00:21
Zmierzyłem większość półbutów w salonach Wojas. Wszystkie dopasowane do wąskich stóp. Dlaczego nikt nie pomyśli o szerokich stopach, które gniotą się w ciasnych butach? Nie wmawiajcie, że buty rozbiją się, bo kształt nadaje podeszwa. Tylko zamszowe z ubiegłego sezonu podobne do 4020-25 były nieco szersze. Ostatecznie kupiłem 4034-76 ze względu na stabilniejszą gumową podeszwę, ale teraz żałuję. Wystarczy półtoragodzinna jazda autobusem, aby dały o sobie znać. Chociaż nie dostałem skurczu, dolegliwości mam do teraz. Czytam, w ten sposób blokuje się dopływ krwi. Jakie mogą być skutki zdrowotne za ciasnych butów? Chciałem polskie buty, a u konkurencji za 200 zł kupiłbym bardziej dopasowane i szersze.
anziol / 89.71.243.* / 2014-08-26 18:51
Nie polecam.polecam. Sprzedają produkty skórzane,które FARBUJĄ. .W/g ich 'ekspertów', skora naturalna ma prawo zabarwiać odzież (sic!). Oczywiście reklamacja jest odrzucona.
Liczy się tylko kasa...Dobrą reputację już i tak dawno stracili.
Były Stały Klient / 46.115.155.* / 2014-05-24 19:46
Kiedyś była to porządna firma kupowałem w niej obuwie od lat. Jednak teraz... niech rekomendacją będzie to buty rozpadły się po 5 miesiącach (chodzenia, że tak się wyrażę niedzielnego) rozpruły się a skóra pękła nie nadawały się do użytku. Portfel pękł po niecałym miesiącu- reklamację i odwołanie odrzucono. (Na e-maile firma nie odpowiada).
ela123 / 46.238.239.* / 2014-01-03 18:39
http://wojas.pl/produkt/11870

kupila te buty i dopiero teraz zwrocilam uwage na podeszwy, ze sa "odlane" byc moze puste w srodku obcasy... buty podobaja mi sie jednak boje sie jak zachowaja sie podeszwy podczas uzytkowania, moze ktos ma te buty, moze wie czy warto bylo kupic?? pozdrawiam
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy