Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Wyniki Integer.pl. Jest lepiej niż w ubiegłym roku

Wyniki Integer.pl. Jest lepiej niż w ubiegłym roku

Wyświetlaj:
Maciek Koiminiar / 37.247.58.* / 2015-09-28 12:20
Przedsiebiorstwo Brzoski ma sie dobrze, bo po prostu gosc jest bardzo kumaty. Wie jak zarabiac pieniadze, potrafi zarzadzac i poruszac sie po wolnym rynku. Ma 38 lat bodajze, a dorobil sie fortuny, z tego co czytalem to zaczynal od ulotek, wiec nie mowcie mi ze sie nie da. Nie rozumiem pretensji do niego. Kazdy mogl zostac przedsiebiorca i zrobic miejsca pracy. Jak umiecie leoiej to zabierajcie sie do roboty, a nie tylko potraficie biadolic przed monitorem. Szkoda mi was, ze nie zauwazacie mozliwosci jakie daja wolny rynek i ciezka praca.
marta_jezyk / 2015-09-09 14:39
a mi sie podoba ten Rafal Brzoska jest mlody przebojowy i mam wrazenie ze wie co robi. To nie przypadek ze jako mlody czlowiek juz osiagnal taki niebywaly sukces. Mozecie mowic co chcecie ale to jest przyszlosc biznesu w Polsce. Taki ludzi mam wrazenie ze nam brakuje, z klasa i wiedzacych wszystko o rynku.
Ven252 / 77.255.62.* / 2015-08-30 08:55
Ten pan ma marzenia. Na razie niech usprawni działanie tego co robi - również swoich zdezelowanych urządzeń. Wszyscy pamiętają bezradność w zakresie dostarczania pism, głownie sądowych?!
paweł 77 / 93.105.182.* / 2015-08-30 08:46
A i jeszcze jedno. Powinien pan się zastanowić co jest lepsze rotacja ludzi,którzy się zwalniają z powodu warunków pracy i płacy, a którzy poznali swoje rejony czy bardzo wiele nie dostarczonych w terminie przesyłek sądowych ,pomylonych adresów,zaginionych przesyłek. Jak by było tak różowo jak to pan opowiada to ludzie by się nie zwalniali.
paweł 77 / 93.105.182.* / 2015-08-30 08:34
Panie Prezesie pan chyba nie bardzo wie co się dzieje w pana firmie i w oddziałach. Gdzie ludzie nie dostają wynagrodzenia na czas i zwrotu kosztów za paliwo. Nie długo w wielu oddziałach nie będzie pan miał pracowników,jeśli będą takie wynagrodzenia i takie podejście do pracowników jak stosuje pana firma i odziały wam podległe. Zapraszam pana do rozwożenia listów po wioskach własnym samochodem przy ogromnym terenie(całe gminy), będąc narażonym na pogryzienie przez psy,i wypadki samochodowe, nie otrzymując wynagrodzenia na czas,i nie mając umowy o prace.
karlito882 / 89.234.157.* / 2015-09-09 14:53
Przeciez Inposty to jest franczyza/oddzialy i jeden czlowiek nie jest w stanie nad wszystkimi ludzmi tam pracujacymi zapanowac. Do tego potrzebny jest system, nad ktorym rafal brzoska pracuje, zeby to usprawnic. Tutaj nikt nikogo nie chce oszukac. Niestety tam gdzies sa ludzie sa i bledy. Brzoska robi wszystko zeby to bylo oplacalne. Wedlug mnie i tak jest lepiej niz bylo z Poczta Polska. Poza tym w tym kraju jest naprawde ciezko o umowe o prace i nie chodzi o pracodawce tylko o panstwo jako calosc.
renifer447 / 78.9.128.* / 2015-08-30 07:39
Bardzo dobrze, ja tez widze jak sie rozwijają pczkomayy. kiedys faktury dostawałem w wysokosci 200zł
Teraz jest to juz ok 900zł
Pab_1970 / 37.47.15.* / 2015-08-30 07:06
Zamiast ekspansji, może lepiej byłoby przypilnować tego co jest? Tylko w lipcu i sierpniu :
11 paczek do mnie przyszło opóźnionych , z czego 9 o ponad tydzień.
3 zginęły, a w systemie jest informacja, że zostały doręczone
Teraz jak robię zakupy i mam zapłacić za przesyłkę to sam zamawiam kuriera PP bo prośby żeby mi nie nadawali Inpostem albo PGP nie skutkują.
Pozdrowienia dla Pani z Reklamacji z Torunia, mimo wszystko, żadna z zaginionych jeszcze nie dotarła
bartek11123 / 92.222.113.* / 2015-09-09 14:45
Inpost dopiero sie w sumie uczy, ale mysl i kierunek sa dobre. Nic od razu sie nie buduje, ja co prawda wyslalem tylko kilka paczek tym paczkomatem i wszystkie dotarly tak jak trzeba. Wszedzie pracuja ludzie i bledy sie zdarzaja. Wydaje mi sie ze potrzebna jest cierpliwosc, a wszystko wroci do normy. Na Poczte Polska bym juz nie liczyl.
Bob Toronto Canada / 73.186.250.* / 2015-08-30 04:11
oh ci UPS placza ze strachu ,w zyciu bym nie wyslal paczki listu polska firma
olkawarszawa / 176.31.51.* / 2015-09-15 14:50
no ja wysylam tylko z inpostu paczki ostatnio i to jest najlepszy sposob jaki dotad powstal. Poczta Polska, kurierzy z UPS,DPD nie maja szans, gdy staja w szranki z paczkomatami - bo z tego korzystam. Nie rozumiem hejtow na inpost generalnie, podejrzewam ze to mozni z poczty polskiej maczaja w tym palce. Troche wysylam tych paczek bo na tym polega moja praca i robie to wlasnie wylacznie przez inpost.
Stary Góral / 31.175.15.* / 2015-08-29 22:31
Ten pan to cwaniaczek który żeruje na umowach śmieciowych , niedoskonałości prawa i braku rynku pracy. Wystarczy spytać się pracowników aktualnych czy byłych , co to za firma.
pietrek33 / 185.65.135.* / 2015-09-15 15:07
Ciekawe skad Ty jestes cwaniaczku, bo wygladasz mi na pracownika pr z Poczty Polskiej, który wszczyna awantury na forach na temat Inpostu - co nie jest prawdą. Spójrzmy obiektywnie na poczynania INpostu i Poczty Polskiej i wyniki są jednoznaczne i są na korzyść Inpostu. Dlaczego Poczta Polska wybrała strategię obrażania i wciąż "hejtuje" każde działanie Inpostu - to nie fair.
genia12 / 85.25.103.* / 2015-09-14 15:14
Prosze mnie pytac, ja pracuje w inposcie i nie narzekam. Mam szkole srednia i w sumie tak sobie mysle ze co ja moge wiecej oczekiwac. Zle nie jest, pieniadze na czas pracuje w placowce inpostu w poznaniu. I wcale nie jest tak jak niektorzy pisza ze to wyzysk. Nie wiem skad takie informacje. pana rafal brzoska to bardzo fajny facet. dzieki niemu mam za co zyc i mam prace. mialam tez stycznosc z poczta polska i moge cos o tym tez powiedziec, tam byl dramat kompletny. w inposcie jest duzo lepiej!
kamyczek11 / 188.138.9.* / 2015-09-15 14:56
ja tagze pracuje w inposcie i w cale nie jest zle , ja jestem zadowolony a zadnej innej pracy nie moglem znalezc . tutaj mam przyzwoita pensje za ktora spokojnie sobie zyje . mieszkam sam , wiec sam oplacam mieszkanie spokojnie sobie kupuje jedzenie czy kupuje sobie raz w miesiacu jakis ciuch . na wodke tez wystarczy , dla tego ja nie wiem kto takie bzdury pisze ze w inposcie jest zle!? dla mnie jest bardzo dobrze!
kamyczek11 / 77.109.141.* / 2015-09-15 14:55
ja tagze pracuje w inposcie i w cale nie jest zle , ja jestem zadowolony a zadnej innej pracy nie moglem znalezc . tutaj mam przyzwoita pensje za ktora spokojnie sobie zyje . mieszkam sam , wiec sam oplacam mieszkanie spokojnie sobie kupuje jedzenie czy kupuje sobie raz w miesiacu jakis ciuch . na wodke tez wystarczy , dla tego ja nie wiem kto takie bzdury pisze ze w inposcie jest zle!? dla mnie jest bardzo dobrze!
Emilia444 / 176.113.203.* / 2015-08-29 22:20
Pierwszy raz zamówiłam paczkę - z odbiorem w paczkomacie Inpost............ paczka pobraniowa......zupełny brak info jak ją opłacić - nie posiadam karty płatniczej. Infolinia bez możliwości pogadania z żywym człowiekiem, pani w punkcie inpostu w tym samym mieście niekompetentna, nie doradziła co z tym zrobić...strona internetowa na którą odsyłała mnie automayczna sekretarka nie obsługiwała mojego banku.....wniosek - paczka wraca skąd przyszła! wrażenie beznadziejne! nigdy więcej nie skorzstam z ich usług?
amon777 / 95.171.109.* / 2015-08-29 21:43
Na Zachodzie to nie przejdzie, tam ludzie nie dadzą się tak dymać przez prywaciarza.
kolina / 81.210.61.* / 2015-08-29 21:39
UWIELBIAM paczkomaty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nigdy nie miałam problemów ani z obsługą, ani z przesyłką. Odbieram przesyłkę w takim czasie, który mi najbardziej odpowiada. Nie denerwuje się, że kurier przyjedzie w momencie gdy biorę prysznic, czy wyrzucam śmieci i się z nim poprostu minę. Jak dla mnie super rozwiązanie!! Nie wnikam w gospodarkę finansową firmy i płace dla pracowników. Jednak jesli faktycznie zarabiają mało proszę o podwyższenie pensji :D
KURIER KATOWICE / 176.115.87.* / 2015-08-29 21:26
W Katowicach kurierzy zarabiaja najnizsza krajowa 1300 na umowe o prace i 1400 na zlecenie do tego jazda swoim autem i paliwem nie ma to jak wydoic pracownika i oczywiscie jazda od rana do wieczora paczki umowy bankowe listy przekazy pieniezne odbiory z sadow i prokuratur
mariusz200k / 188.146.77.* / 2015-08-29 20:18
Już od początku były problemy. Na drugi dzień po odbiorze paczki zgłosiłem się do oddziału pokazując uszkodzoną paczkę a kierowniczka przy świadkach odmówiła zrobienia czegokolwiek kierując mnie do kontaktu przez internet. W ciągu 24 godzin złożyłem reklamację udokumentowaną kilkunastoma zdjęciami pokazującymi że przy wgnieceniu ewidentnie jest naklejka pracownika Inpost przyznającego się do tego uszkodzenia. Po 2 tygodniach dostałem standardowe pisemko że powinienem wykonać 7 punktów w tym w ciągu 7 dni od otrzymania paczki zgłosić się z nią do oddziału. Kolejne dwa tygodnie zajęło mi tłumaczenie że kierowniczka oddziału odmówiła kierując mnie do nich oraz pytając czy ustalili kim jest ów pracownik Cichocki który się nakleił obok wgniecenia na paczce "Cichocki 133926 itd..." Wymieniliśmy 10 mejli gdzie w 8 Pani Rolnicka przyznała że ona nie czytała mojej reklamacji więc nie wie nic o co pytam co co nie przeszkadzało jej się wcześniej podpisać pod pismem które wysłali że ją odrzucają.." Po moim naporze napisała mi że że ponownie rozpatrzą tę sprawę i dostanę nową decyzję ale przez 3 miesiące się nie odzywali więc gdy ja zapytałem jak z tą sprawą przysłali mi znowu znowu to pierwsze pismo z 7 punktami które mam spełnić - w tym w terminie 7 dni od dostarczenia zgłosić się z paczką do oddziału " hello minęły 4 miesiące" Pani Rolnicka z BOK Inpost i jej szefowa przez 4 miesiące nie były w stanie odpowiedzieć na proste pytanie na temat pracownika więc nie ufam też Panu Brzósce bo wiadomo że przykład idzie z Góry. Pan Brzóska na pewno nauczył ich osobiście jak gardzić klientem.
Wszystko co napisałem jest prawdą. zainteresowanym przyślę szczegóły. klassm@gazeta.pl
TOMEK930 / 176.221.120.* / 2015-08-29 19:46
NIECH PAN BRZÓSKA POWIE ILE PŁACI PRACOWNIKOM A WTEDY ZOBACZYCIE JAKI TO "GENIUSZ"!!!!!
bbbjjj / 93.105.236.* / 2015-08-29 21:46
Placi tyle na ile zgadzaja sie pracownicy. Bo chyba nie pracuja tam pod przymusem?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
emilka1212 / 130.255.153.* / 2015-08-29 20:59
mogę się przyznać ile tam zarabiam, ale na priva, bo nie chcę wkurzyć co niektórych nadwrażliwców ;) pracuję od dwóch lat, umowa o pracę na czas nieokreślony. A wy dalej wierzcie w komentarze opłaconych naganiaczy, mające zdyskredytować prywatną firmę, która ośmieliła się konkurować z monopolistą, pozdrawiam
ptawda / 94.254.193.* / 2015-08-29 21:42
Syf, kiła i mogiła. Dwie umowy, jedna o pracę na najniższą krajową, druga zlecenie z inną firmą ze spółki. Niszczenie korespondencji, nie doręczenie, błędne wykazyeanie złych adresów, dziwne awiza. List polecony do odbioru w kiosku, dostęp przez osoby bez zaświadczenia o niekaralności. Wstyd
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
do początku nowsze
1 2 3
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy