Wypożyczalnia

plrental / 77.223.228.* / 2014-11-30 15:41
Dzień dobry. Szanowni Państwo chcę stworzyć bez większego rozgłosu :) sieć wypożyczalni środków transportu na terenie całego kraju. Poszukuję do współpracy osób zamieszkujących w pobliżu hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych, szczególnie w małych miejscowościach. Chcę docierać do Klientów tych obiektów z ofertą wypożyczenia rowerów, skuterów, quadów, itp. Przyda się znajomość lokalnego rynku, zaangażowanie, kultura osobista, gotowość dzielenia się pomysłami, dostęp do internetu i telefon. Niezbędne pomieszczenie do przechowywania sprzętu (np. garaż). Obowiązki partnera to m.in. zakup środka/ów transportu, kontakt z szefami pensjonatów, hoteli, kompleksowa obsługa Klientów, budowa pozytywnego wizerunku marki na lokalnym rynku. Oferujemy unikalny pomysł na prowadzenie działalności gospodarczej, współtworzenie marki na lokalnym rynku, sieciową stronę internetową, sieciową skrzynkę pocztową, niskie koszty inwestycji (wystarczą na początek 2 rowery).
Może na początku wielkich pieniędzy z tego nie będzie, ale z czasem biznes powinien się fajnie kręcić. Nie zamierzam zdzierać na opłatach franczyzowych nie wiadomo jakich pieniędzy. Na pewno będą nie duże, bo z czegoś chcę żyć i rozwijać firmę.
Jeśli ktokolwiek z Państwa jest zainteresowany współpracą na zasadzie franczyzy, a przy okazji rozwijać własny biznes to zapraszam do kontaktu.

Najnowsze wpisy