Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Zakup nieruchomości w hiszpanii pod wynajem

Zakup nieruchomości w hiszpanii pod wynajem

Jaca1980 / 178.43.37.* / 2015-06-10 11:39
Dzień dobry drodzy forumowicze!

Mam pytanie, chciałbym moje wątpliwości poddać pod dyskusję :)

Myślę, czy dobrym pomysłem byłby zakup mieszkanie w Hiszpanii, np. Gandia, Benidorm, Torrevijeja i wynajmowanie go głównie w okresie od czerwca do końcówki października. Oczywiście gdyby się dało to i więcej... Całą inwestycję, a właściwie 40% chciałbym sfinansować z kredytu, reszta to gotówka. Może znacie jakieś przypadki osób, które tak zrobiły? Jakie są wasze przemyślenia na ten temat? Co sądzicie? Może inna lokalizacja? Generalnie piszcie wszystko co wam przyjdzie na myśl w tej sprawie. Może pomożecie mi podjąć decyzję ;)

pozdrawiam!
Wyświetlaj:
Mati244 / 31.182.134.* / 2020-04-20 13:21
Bardzo fajna sprawa, znajomy ma domek na Maderze i jest zachwycony, wiem że korzystał z pośrednika polskiego na wyspie Madeira dreams i jest mega usatysfakcjonowany z decyzji
aleksandermaj / 2020-01-20 15:34
Jeśli nieruchomość chcesz przeznaczyć na wynajem, to bardzo dobrze przemyśl lokalizację - w tym przypadku lepiej wybrać turystyczne miejscowości. Może warto zastanowić się też, np. nad Alicante? Prawdę mówiąc, to najlepiej będzie, jak skonsultujesz się ze specjalistami ds. hiszpańskiego rynku nieruchomości. Możesz skontaktować się np. z agencją whiszpanii.pl - doradzą Ci, gdzie zainwestować, żeby szanse na wysoki zwrot z inwestycji były największe. Dodatkowo, wytłumaczą Ci wszystkie kwestie związane z finansowaniem inwestycji i przeprowadzą przez niezbędne formalności.
Krsytian221 / 83.26.59.* / 2021-02-17 17:29
Cześć, no ja właśnie się zastanawiam między nieruchomościami w Hiszpanii i Chorwacji. Przestrzał cenowy jest całkiem spory między tymi krajami, posiłkuję się stroną https://onesta.com.pl/ Chyba się rozwijają dopiero ogłoszeń nie wiele ale są niektóre przyjemne.
Ewelina891 / 2020-09-07 15:16
Kupno nieruchomości za granicą typowo pod inwestycję to dobry pomysł. Trzeba tylko rozsądnie podejść do tematu, zwłaszcza wtedy, gdy planuje się zakup z myślą o późniejszym wynajmowaniu. Niewątpliwie kluczową rolę odgrywa tutaj lokalizacja – topowe turystyczne regiony będą gwarancją bezpieczeństwa. Jeśli rzeczywiście myślisz nad inwestowaniem w Hiszpanii polecam: https://agnesinversiones.com/pl/sprzedaz/. Mają sporą bazę i solidnie sprawdzone nieruchomości. Co do lokalizacji – sam wybierasz – mają tu tego sporo.
Anita22 / 185.158.9.* / 2020-02-28 11:31
W chwili obecnej w Torrevieja nie jest zbyt wesoło, przed zakupem sprawdź co to za miasto polecam stronę torrevieja.info.pl tu znajdziesz wszystko o tym mieście.
Romek111 / 83.26.72.* / 2021-03-25 14:58
a ja też polecę https://www.onesta.com.pl. Generalnie chyba trochę ceny spadły przez tę pandemię?
Mateusz Wit / 2018-07-27 15:19
Dzień dobry Jaca1980! Dzień dobry forumowicze!

Odpowiedzi na niemal wszystkie Twoje pytania znajdziesz w obszernym artykule na blogu strony globly.eu

Link: https://globly.eu/kupno-mieszkania-w-hiszpanii-na-wynajem/

Znajdziesz tam:

- przykłady zakupu mieszkania w Hiszpanii na wynajem

- przykłady zarobków na wynajmie wakacyjnym oraz stały

-... i wiele więcej ciekawych i przydatnych informacji o dodatkowych kosztach zakupu, utrzymania nieruchomości, kosztach kredytu, podatkach itd.

pozdrawiam!
Edyta Lubanska / 2.141.105.* / 2018-11-22 13:10
Costa Homes jest preznie dzialajaca agencja nieruchomosci na terenie Hiszpanii w rejonie Costa Blanca (Denia, Javea, Jalon, Pego, Gandia, Moraira, Calpe, Benidorm,Torrevieja) Jesteśmy profesjonalni i kompetentni w temacie nieruchomości zagranicznych i inwestycji w Hiszpanii. Oferujemy bogaty wybór nieruchomosci typu: nowe inwestycje, działki budowlane i rekreacyjne, wille nowoczesne i w stylu hiszpanskim, domki wakacyjne, apartamenty, bungalowy, a takze komercyjne typu hotele oraz restauracje. Zajmujemy sie sprzedaza a takae mamy bogata oferte nieruchomosic na wynajem! Organizujemy transfery z i do lotnisk, wypozyczamy samochody oraz organizujemy wycieczki!

Costa Homes zajmuje się kompleksową obsługą naszych Klientów. Naszym celem jest promowanie najlepszych ofert i bezpieczne poprowadzenie transakcji w profesjonalnej atmosferze. Do współpracy mamy najlepszych w tej branży partnerów na rynku hiszpańskim z wieloletnim doświadczeniem, znajomością prawa, przepisow i procedur. Dla Państwa to gwarancia bezpieczeństwa, profesjonalizmu i najlepszych ofert sprawdzonych pod względem prawnym i formalnym. Klienci z Polski mają zagwarantowany komfort obsługi w języku polskim na miejscu w Hiszpanii. Do kazdego klienta podchodzimy indywidualnie! Przygotowujemy oferty specjalnie ad wymagan i preferencji. Nasz zespol udziela kompleksowego wsparcia w trakcie całego procesu zakupu we wszystkich czynnościach cywilnych i prawnych. Od pierwszego spotkania, wizytację na nieruchomości, po przygotowanie i tłumaczenie dokumentów oraz rezerwację nieruchomości, kredyt hipoteczny i akt notarialny przeniesienia własności. Zajmujemy sie calym procesem od poczatku do konca. Uczestniczymy na kazdym etapie zakupu nieruchomosci.

Dla zainteresowanych Klientów jest opcja dalszej współpracy przy wynajmie zakupionej nieruchomości. Obsługa domu czy apartamentu w procesie wynajmu przez przygotowanie nieruchomości w zakresie sprzątania i zakwaterowania gosci. Nieruchomosc w słonecznej Hiszpanii nie musi byc tylko marzeniem, pomozemy znalezc nieruchomosc o jakiej marzysz aby szybko stala sie Twoim drugim domem w ktorym mozesz zapomniec o wszystkim i cieszyc sie sloncem przez caly rok. Zakup nieruchomosci to rowniez doskonała inwestycja poniewaz zakupione nieruchomości przeznaczone na wynajem wakacyjny dostarczają naszym klientom dodatkowe źródło dochodu.

Pomagamy rowniez w uzyskaniu kredytu hipotecznego na najbardziej dogodnych warunkach i w oparciu o sytuacje ekonomiczna naszego klienta. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami zawartymi na naszej stronie www.costahomes.es. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mieli okazję spotkać się z Państwem osobiscie aby przygotowac prezentacje wybranych nieruchomosci specjalnie dla Panstwa!

Z myślą o Państwie i aby polepszyć naszą komunikację posiadamy także numer telefonu w polskiej sieci. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania lub wątpliwości, to proszę nie obawiać się dzwonić pod numer 0048 697 562 600
marek232 / 2020-11-24 15:37
Ja osobiście pokusiłem się na taką inwestycję. Idealny apartament pod wynajem znalazłem tutaj https://agnesinversiones.com/pl/ wiadomo, że nieruchomości zakupione pod wynajem to dobrze ulokowany kapitał, ja stwierdziłem że wynajem pod turystów w tak rozchwytywanej miejscowości jak Costa del Sol to pewien zysk
bart jacobs / 81.47.162.* / 2019-09-11 13:22
Kupuj nowe nieruchomości w Hiszpanii za pośrednictwem dewelopera

Vistabella Golf Homes jako renomowany klient realizuje apartamenty, wille w zabudowie bliźniaczej, wille w różnych lokalizacjach na Costa Blanca

meer info op : www.vistabellagolfhomes.com

Ceny od 567,555,85
PLN bez kosztów
Kamil716 / 217.99.250.* / 2018-05-21 10:05
Ja mogę zaproponować apartament w Puli i jeszcze jeden w Bułgarii w Banskiej. W razie czego proszę o kontakt kamillysikconsulting@gmail.com
Beata683 / 37.249.74.* / 2018-05-09 11:22
Ja ostatnio też zastanawiam się nad inwestycją w nieruchomości w Hiszpanii. Przeglądałam już kilka ofert od ncbhome.com, mają niezłe ceny. Tylko jak myślicie, co lepiej wybrać dom czy apartament?
ArturWGN / 85.202.147.* / 2018-03-12 19:37
Ja pośredniczę w sprzedaży nowych apartamentów i domów głównie na Costa Blanca. Jeśli chodzi o opcję łatwego wynajmu przez cały rok oraz możliwość późniejszej odsprzedaży, to bez wątpienia mogę polecić zakup apartamentu/domu w centrum popularnych miast jak Alicante czy Benidorm. Zainteresowane osoby zapraszam na www.hiszpania-wgn.pl.
Sandra209 / 77.114.129.* / 2018-01-24 14:21
Pomysł super, kiedyś mój chłopak o tym myślał, ale jakoś się w końcu nie zdecydował. Jego brat mieszka w Hiszpanii i w sumie fajnie mu się żyje, ale my jakoś jesteśmy chyba zbyt mocno przywiązani do rodziny. Jednak kluczowa jest kwestia rozliczeń i tutaj mogę polecić biuro, które znajdziesz pod adresem www.biuroksiegowewhiszpanii.pl. Dzięki odpowiednim osobom wszystkie kwestie formalne, rozliczeniowe będą ok. Pozdrawiam
Ania177 / 46.169.60.* / 2018-01-16 10:18
Do tego celu to akurat lepiej kupić jakiś fajny apartament :) Tutaj sobie zobacz https://nieruchomoscicostablanca.com.pl/ mają ciekawe propozycje apartamentów w Hiszpanii.
Stanlaurel / 2018-01-11 17:54
Zapraszamy do grupy na Google Plus gdzie możecie dowiedzieć się więcej nt. kupna i wynajmu nieruchomości wakacyjnych https://plus.google.com/communities/102141412695178810342
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - Stanlaurel.]
StanPr / 90.214.201.* / 2018-01-11 17:47
Zapraszamy do grupy na Google Plus gdzie możecie dowiedzieć się więcej nt. kupna i wynajmu nieruchomości wakacyjnych https://plus.google.com/communities/102141412695178810342
kotla / 212.96.244.* / 2017-11-15 14:20
W Polsce macie całe mnóstwo nieruchomości, które można przejąć na dobrych warunkach, ale problemem jest brak inwestorów. JARTOM ma w swojej bazie 99 proc. tego rynku. Popatrzcie ile hal jest normalnie gotowych pod biznes, można tam działać od zaraz. Brakuje tylko po prostu profesjonalnego, rzetelnego inwestrowa. A potencjał rynkowy w tym momencie jest naprawdę ogromny.
PaulinaMalaga / 79.157.58.* / 2017-07-18 11:39
Uważam że to niezły pomysł na zarobek.
Piszesz o wynajmie od czerwca do końca października - z doświadczenia wiem że jest możliwe więcej - na Costa del Sol; 320 dni w roku słonecznych; Miejsce uwielbiane przez Skandynawów, Anglików i Holendrów;
Mam spore doświadczenie w tym rejonie, więc zapraszam do kontaktu wszystkich zainteresowanych
A. Partyka / 83.22.253.* / 2018-02-18 12:03
Chcę kupić tam apartament. Mogę prosić o kontakt
ted123 / 94.254.225.* / 2017-04-25 13:22
witam . przeciesz to sa reklamy bior nieruchomosci.trzeba jechac samemu rozejrzec sie jakie miejsca i jak wyglada tern popytac lydzi. naj lepiej ipolakow tam mieszkajacych i lokalnej ludnosci. warzna jest pozniejsza odsprzedaz.Bioro wam sprzeda wszystko co zechcecie . nawet rujne na wsi i powie ze to dobra inwetycja , co nie znaczy zeby nie kupowac przez bioro , ale miec swoja orjentacje i swoj rozum. Pozdrawjam
zuzannamalkinska / 37.47.11.* / 2017-02-27 20:00
zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości w hiszpanii
http://podsloncemhiszpanii.eu
Katarzyna201 / 77.114.67.* / 2017-01-27 15:48
Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł szczególnie, że nieruchomości w Hiszpanii są tanie jak barszcz. Inwestycja prędzej czy później Ci się zwróci. Wiem, że moja przyjaciółka ma dom w Santa Susana i kupowała je za pośrednictwem polskiej stronie więc nie miała problemów z dogadaniem się. Wyprowadziła się tam i dobrze się jej wiedzie. Za miesiąc jadę ją odwiedzić.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy