Forum Polityka, aktualnościPolityka

Zjednoczona Lewica – dobre zmiany przed wyborami.

Zjednoczona Lewica – dobre zmiany przed wyborami.

niepokorny1968 / 2015-09-29 21:52
Wybory niedługo. Już czas podjąć ostateczne decyzje, zarówno co do partii, jak i posła. Mam wrażenie, że te wybory wyjątkowo są ważne i wbrew opiniom jakie są głoszone, że głos który nie jest oddany na PiS albo na PO jest zmarnowany. Jest na szczęście jeszcze inny wybór. Życie w cieniu hasła – gospodarka najważniejsza jakoś się nie sprawdził. Wzrost kosztem ubóstwa ludzi to już za wiele. Teraz miesiąc przed wyborami i liberałowie i partia prawicowa skręciła na lewo, i miłe dla ucha obietnice składa. A po wyborach? Będzie jak zawsze.
Dlatego, jeżeli chcemy zmian, to musimy mieć w parlamencie Zjednoczoną Lewicę. Dla pracujących, emerytów i dzieci. [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
.,.... / 31.61.138.* / 2015-10-15 11:17

Dlatego, jeżeli chcemy zmian, to musimy mieć w parlamencie Zjednoczoną Lewicę. Dla pracujących, emerytów i dzieci.

Miałem do niedawna wątpliwości na jaką partię głosować . Chciałem na SLD, ale ostatnio usłyszałem w TV od Nowackiej ,że 500zł. na dziecko to zły pomysł(?!). Petru mówi; - a skąd na to pieniądze wziąć. Więc na gorąco mu odpowiadam: ze zmarnowanych pieniędzy na niepotrzebne referenda,z wątpliwych wydatków rządowych na przeróżne audyty,z całorocznych wynagrodzeń na pensje dla Komisji Wyborczej,z opodatkowania banków itd,itd. można tak wyliczać w nieskończoność.
W związku z czym zdecydowanie głosuję na PIS !

Najnowsze wpisy