Trwa ładowanie...
bDIdZMKZ

Notowania

Archiwum artykułów autora Materiały Prasowe

25.01.2021 11:02

WAKACJE.PL
 / 
Krzysztof Zych z nową funkcją w zarządzie Wakacje.pl

Od początku lutego zarząd spółki Wakacje.pl zacznie pracować w nowym składzie. Krzysztof Zych dodatkowo obejmie stanowisko VP Sales. Z zarządu ochodzi Damian Ozga, który skupić ma się na rozwoju serwisu Parklot.pl. Trwa rekrutacja na stanowisko lidera obszaru produktu.

2
15.01.2021 16:48

KOBIETY
 / 
Sklep internetowy - doskonały biznes dla kobiety

Rok 2020 dla polskiej i światowej gospodarki z pewnością będzie przełomowy w kontekście zmian, których jesteśmy świadkami. Postępująca cyfryzacja we wszystkich niemal dziedzinach aktywności człowieka znacząco wpływa na styl życia i pracy, i na decyzje - w tym biznesowe. Właściciele firm wraz z wiosennym lockdownem szukali sposobów, jak szybko można przenieść biznes do Internetu, a ci, którzy tam już byli - notowali znaczny wzrost dochodów. Nieoczekiwanym ubocznym skutkiem pandemii okazał się rozwój branży e-commerce. Według prognoz i raportów to najlepszy obszar do rozwijania własnego biznesu.

3
05.12.2020 22:08

SAMOCHÓD
 / 
Kupno auta online? Bardziej naturalne niż jeszcze rok temu

Pandemia zmieniła nasze przyzwyczajenia. Zdecydowanie chętniej korzystamy z zakupów online, a to z kolei jeszcze bardziej przyspieszyło rozwój technologii i digitalizacji sprzedaży, niezależnie od branży.

02.12.2020 15:26

BIZNES MÓWI
 / 
Jak poprzez LinkedIn pozyskać finansowanie dla firmy?

Chcesz uzyskać finansowanie dla Twojej firmy, ale nie wiesz, od czego powinieneś zacząć? Masz dopracowany pomysł, gotowy biznesplan, zespół pełen ambicji, który gotowy jest pracować dzień i noc, bo wierzy w sukces tego projektu? Jednak to, co was ogranicza przed podbiciem rynku i stworzenia nowego imperium wielkości Amazon czy Microsoft to pieniądze? Niestety nie zawsze można liczyć na łatwe do zdobycia dotacje czy pożyczki, w szczególności w czasach kryzysu, jaki w tej chwili obserwujemy - pisze dla money.pl Bartosz Paczyński, CEO Content Hero.

02.12.2020 13:22

PEPSICO
 / 
Plastik nigdy nie będzie odpadem. Przełomowa decyzja Pepsico

Jeden z największych producentów żywności i napojów na świecie, firma PepsiCo, w 2021 roku zainwestuje kilkanaście milionów dolarów w pozyskanie przetworzonego plastiku , który umożliwi produkcję w Polsce wszystkich butelek napojów Pepsi oraz Mirinda z surowca zawierającego tworzywo w 100% pochodzące z recyklingu.

bDIdZMLb
34
19.11.2020 11:44

WIRTUALNA POLSKA HOLDING
 / 
Najładniejsze biuro w Europie. Prestiżowa nagroda dla Wirtualnej Polski

Biuro Wirtualnej Polski otrzymało tytuł Award Winner w międzynarodowym konkursie European Property Awards 2020-2021. O tym, że jest to jedno z najlepszych biur w Europie zadecydowało jury złożone z ponad 100 ekspertów.

55
14.11.2020 8:33

WYNAJEM AUTA
 / 
Wynajem długoterminowy. Czy i kiedy się opłaca?

Wynajem długoterminowy samochodu to alternatywa dla kupna i bardzo praktyczne rozwiązanie zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych. Możliwość wynajmu bardzo popularna w krajach zachodnich również u nas stale się rozwija.