Notowania

olejniczak
18.08.2010 14:06

Olejniczak ucina spekulacje, zostaje w SLD

Uciął on spekulacje, jakoby miał zostać członkiem PO.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Europoseł Sojuszu Lewicy Demokratycznej Wojciech Olejniczak uciął spekulacje, jakoby miał zostać członkiem Platformy Obywatelskiej. Takie informacje pojawiały się w mediach.

W oświadczeniu zamieszczonym na stronie internetowej SLD, Wojciech Olejniczak podkreślił, że skupia się na wyborach samorządowych. _ - Zamierzam walczyć o urząd prezydenta Warszawy _ - mówił Olejniczak.

Olejniczak podkreślił, że w kampanii przed wyborami prezydenckimi w Warszawie, będą mu pomagali politycy SLD: Ryszard Kalisz i Katarzyna Piekarska.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/112/t90480.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/nie;namawiamy;politykow;lewicy;by;przeszli;do;po,244,0,657140.html) "Nie namawiamy polityków lewicy, by przeszli do PO" Platforma zaprzecza medialnym doniesieniom o kuszeniu Kalisza i Olejniczaka.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/87/t20311.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/olejniczak;bedzie;kandydowal;nie;ma;rozlamu;w;sld,229,0,642789.html) Olejniczak będzie kandydował, "nie ma rozłamu w SLD" Piekarska: Nikt w SLD nie uważa, że Olejniczak powinien trafić przed partyjny sąd.
Tagi: olejniczak, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz