Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
PiS
18.10.2007 12:21

PiS: Gdzie są pieniądze z łapówki Sawickiej?

Poseł PiS Tomasz Dudziński chce by Beata Sawicka powiedziała, co zrobiła z pieniędzmi, które wzięła jako łapówkę od agenta CBA.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Tomasz Gzell)

Poseł PiSTomasz Dudzińskizwrócił się podczas czwartkowej konferencji prasowej do byłej posłanki POBeaty Sawickiej, by powiedziała, co zrobiła z pieniędzmi, które wzięła jako łapówkę od agenta CBA udającego biznesmena.

Dudziński stwierdził, żena środowej konferencji prasowejSawicka przedstawiła się jako "osoba skrzywdzona". Dodał, że Sawicka przyjęła łapówkę w wysokości 50 tys. zł, a CBA wydało oświadczenie, że ta łapówka nie została zwrócona.

"Mam apel do pani poseł Sawickiej i do PO, aby powiedziała, co się stało z tymi pieniędzmi. Słyszeliśmy, że pieniądze z łapówki miały pójść na wybory" - stwierdził Dudziński.

ZOBACZ TAKŻE:
Co PO zrobi z CBA po wyborach? Zaapelował też do pełnomocnika finansowego PO, aby ujawnił czy te pieniądze nie są częścią finansowania kampanii Platformy, bo - mówił Dudziński - jeśli Sawicka i bliskie jej osoby wpłaciły je na kampanię to oznacza to, że pieniądze te pochodzą z przestępstwa.

Na apel polityka PiS odpowiedziała Platforma. Zdaniem Sławomira Nowaka jego słowa delikatnie mówiąc można nazwać niemądrymi.

"Niech Dudziński lub ktokolwiek inny zapyta szefa CBA gdzie te pieniądze się podziały. Niech zapyta tych agentów - amantów. Jeśli oni wręczali tę łapówkę, to powinni wiedzieć, gdzie są te pieniądze. Na kontach PO nie ma ani jednej złotówki, które wpłaciłaby posłanka Sawicka" - zapewnia Nowak.

Tagi: PiS, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze, wybory
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz