Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

PSL twierdzi, że Tusk pozwalnia ministrów

0
Podziel się:

Anonimowi ludowcy zdradzają, że w Kancelarii Premiera panuje popłoch.

PSL twierdzi, że Tusk pozwalnia ministrów
(kprm.gov.pl)
bEDsFfLV

Anonimowi ludowcy zdradzają, że w Kancelarii Premiera panuje popłoch. Według nich, Donald Tusk powziął decyzję o rekonstrukcji rządu. To efekt ostatnich sondaży.

O planach premiera dowiedział się dziennik _ Polska _. Posłowie PSL zdradzili dziennikarzom, że premier w obliczu spadającego poparcia dla Platformy Obywatelskiej postanowił przebudować swój gabinet. Ostatnie badania opinii publicznej donoszą, że poparcie dzielące PO i PiS stopniało do niecałych czterech procent.

Członkowie Platformy zapewniają, że choć o rekonstrukcji jest mowa, to ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła. Według dziennikarzy, pierwszym, który miałby stracić stanowisko, jest minister obrony narodowej Bogdan Klich.

bEDsFfLX
Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/239/t98287.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/po;w;sondazu;najgorzej;od;miesiecy,80,0,762448.html) PO w sondażu najgorzej od miesięcy Gdyby wybory parlamentarne odbywały się w ten weekend na PO głosowałby co trzeci Polak.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/133/t129669.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/raporty/artykul/w;po;trwa;walka;o;blisko;300;stolkow;w;spolkach,29,0,757789.html) W PO trwa walka o blisko 300 stołków w spółkach? Grzegorz Schetyna zablokował ustawę, która zapewniłaby otoczeniu Tuska kontrolę nad stanowiskami w państwowych firmach.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/245/t127477.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/wikinski;zamiast;dobrego;prawa;mamy;paranoje;po,40,0,744488.html) Wikiński: Zamiast dobrego prawa mamy paranoję PO Rząd tkwi w chaosie. Miała być ofensywa legislacyjna, a mamy paraliż.
bEDsFfMy
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)