Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Rebelianci wybrali przyszły rząd

0
Podziel się:

Powstańcza Narodowa Rada Libijska mianowała Mahmuda Dżebrila jego szefem.

Rebelianci wybrali przyszły rząd
(PAP/EPA)

Powstańcza Narodowa Rada Libijska mianowała Mahmuda Dżebrila szefem rządu tymczasowego, wyznaczyła też ministrów tego rządu - podała telewizja Al-Dżazira.

Dżebril był do tej pory szefem komitetu kryzysowego w Radzie, zajmującego się sprawami wojskowymi i polityką zagraniczną. Wraz z innymi intelektualistami jeszcze przed rewolucją uczestniczył w projekcie pod nazwą _ Libijska wizja _, mającym na celu stworzenie państwa demokratycznego.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/160/t135840.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/zdanowski;al-kaida;szykuje;sie;do;przejecia;libii,183,0,798903.html) Zdanowski: Al-Kaida szykuje się do przejęcia Libii Nie ma szans na zbudowanie w tym kraju demokracji na wzór zachodni.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/170/t127402.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/kik;usa;i;unia;spieraja;sie;kto;zagarnie;libie,168,0,797864.html) Kik: USA i Unia spierają się, kto zagarnie Libię Nie ma żadnego rozłamu w Europie. Do Libii popłynęli ci, którzy mieli popłynąć.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)