Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
banki
15.02.2020 08:30

Problem z dostępem do konta. "Jeśli masz plany na weekend, najlepiej wcześniej wypłać gotówkę"

W nocy z 15 na 16 lutego niektóre usługi ING banku będą niedostępne. Prace serwisowe zapowiedział także Bank Millennium.

Podziel się
Dodaj komentarz
(123RF)
Prace serwisowe zapowiedziały dwa duże banki.

"Jeśli masz plany na weekend, najlepiej wcześniej wypłać gotówkę" - zaleca bank ING w komunikacie do klientów. Jak zapowiedział, nocy z 15 na 16 lutego niektóre usługi będą niedostępne, gdyż prowadzone będą prace serwisowe.

Nie będzie można skorzystać z bankomatów i wpłatomatów, klienci nie zrobią ani płatności internetowych, BLIK-iem ani przelewów ekspresowych. Problemy wystąpią też w dostępnie do konta oraz aplikacji mobilnej.

Frankowicze donoszą na Związek Banków Polskich do UOKiK
Frankowicze wściekli na Związek Banków Polskich. Donoszą do UOKiK

Nie będzie również można aktywować kart i nadawać kodów PIN, zamówić karty Mastercard w telefonie, przypisać do telefonu karty Mastercard w telefonie (aktywacja płatności), dodać karty VISA zbliżeniowa do aplikacji Google Pay oraz Apple Pay i wykonać przelewu z rachunku karty kredytowej - wylicza ING.

"Wszystkie ważne przelewy i wymiany walut w Kantorze, wykonaj w sobotę - 15 lutego do godziny 14:00. Po tej godzinie wyłączymy możliwość wykonywania operacji księgowych w trybie online" - radzi bank.

26 wyroków w sprawie hipotek walutowych zapadło do 30 października
Frankowicze zwyciężają w sądach. Pomógł wyrok TSUE

"Przelewy wewnętrzne tj. pomiędzy rachunkami w naszym banku, przyjęte do realizacji po godz. 14.00, będą realizowane tego samego dnia, natomiast zostaną zaksięgowane w poniedziałek (17 lutego). Przelewy zewnętrzne przyjęte do realizacji po godz. 14:00 zostaną zrealizowane w poniedziałek" - dodaje.

To jednak nie jedyny bank, który na ten weekend zaplanował prace serwisowe. Problem z dostępem do konta będą mieli kliencie Millennium. Jak podaje w komunikacie bank, od godziny 1.00 do 4.00, niedostępne będą: Millenet i aplikacja mobilna, BLIK oraz płatności online oraz płatności kartami.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
15-02-2020

TomWyobrażacie sobie Polskę bez gotówki? Dzisiaj prace serwisowe. Polacy nie jedzą i nie robią zakupów. Dziękuję PiS.

15-02-2020

komandosNajlepiej wypłacić wszystko i wtedy mamy pewność że nie ogolą nas z kasy

15-02-2020

agaTylko gotowka, te swoje Polske bezgotowkowa to sobie Morawiecki w 4 litery wsadz

Rozwiń komentarze (13)