Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Sądowe spory o kredyty we frankach. "Wiele wyroków korzystnych dla banków"

Choć w mediach słychać głównie o frankowiczach wygrywających z bankami, to Włodzimierz Kiciński, wiceprezes Związku Banków Polskich, zwraca uwagę na wiele spraw wygrywanych przez instytucje finansowe. Natomiast ewentualną decyzję Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej w sprawie kredytów frankowych w programie "Money. To się liczy" nazwał "kuriozalną". Wskazuje, że byłby to ewenement na skalę europejską i cios w stabilność systemu bankowego.

0
0
10
Podziel się
Komentarze (10)
zobacz więcej komentarzy (10)
KOMENTARZE
(10)
555tghj
2 lata temu
Precz z lichwą w Polsce !!!!!!!!!!
Hguvjghhju
2 lata temu
Banksterzy @!!!!! UOIKK, RZECZNIK FINANSOWY, NIK, SĄD NAJWYŻSZY A OSTATNIO TSUE NIE ZOSTAWILI SUCHEJ NITKI NA TYCH PSEUDO KREDYTACH ALA FRANK!!!!!! Wasz czas nadchodzi!!!!!!!!
milo
3 lata temu
Szanowny Panie, banki zatrudniają rzekomo najlepszych prawników. Jak to możliwe, że nie potrafili oni założyć takiego scenariusza: kredyt złotowy z oprocentowaniem marża + LIBOR CHF? Przecież w Rekomendacji S KNF zalecał podawanie w umowach sposobu ustalania kursu waluty właśnie w celu ochrony banku przed ryzykiem związanym z wadami prawnymi umów. Skoro banki podjęły ryzyko, to nie mogą się teraz dziwić, że prawo jednak działa.
zaq
3 lata temu
Czy ktoś jeszcze wierzy w te bujdy jakie oni opowiadają? Po wyroku TSUE kredytobiorcy rozjadą w sądach wszystkich tych banksterów. Jeszcze tylko odpowiedzialność karna dla osób w bankach świadomie łamiących prawo i będzie pięknie jak w Islandii.
BERLINER
3 lata temu
NIEMCY - Najpierw by musieli unieważnić te umowy - Niczego nie uzyskacie - Nawet Unia stanie po stronie banków - Na umowie jest Punkt - Bank nie odpowiada w razie zmiany kursu pieniądza - Umowa zawarta i podpisana jest umową i nikt jej nie podważy - A jak już coś się odzyska to i tak adwokaci zjedzą - Zbiorowe nie mogą być - Każda umowa była podpisywana osobno i z każdym - Takie sprawy toczą się latami