Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Sebastian Ogórek
Sebastian Ogórek
|
aktualizacja

Likwidacja OFE. Kiedy pieniądze trafią na konta Polaków?

Kiedy pieniądze z OFE trafią na Indywidualne Konta Emerytalne Polaków (lub do ZUS, jeśli wybierzemy taką opcję)? Zapowiadana przez premiera Mateusza Morawieckiego likwidacja OFE opóźnia się o kolejne miesiące. - Wprowadzenie tej reformy przesunęło się z tego powodu, że mieliśmy pandemię. Jestem przekonany, że w 2021 roku zostanie ona przeprowadzona - tłumaczył w programie "Money. To się liczy" Waldemar Buda, wiceminister funduszy i polityki regionalnej. - My, jako ministerstwo, przekierowaliśmy do Rady Ministrów gotowy projekt ustawy, zaktualizowany o te elementy, które wydarzyły się w 2020 roku w związku z pandemią. Teraz w jej rękach pozostaje, kiedy ten projekt ruszy. Myślę, że termin, który zapisaliśmy w ustawie, że wejdzie ona w życie z dniem 1 lutego 2021 roku, jest cały czas aktualny - zapowiedział.

emerytury
160
Podziel się:
KOMENTARZE
(160)
Many
4 lata temu
Ludzie z platformy okradli ludzi pracy szok nie ukarani
Zżdzich
4 lata temu
Coca-Cola zabija Polaków bardziej niż alkohol. Litr Coli powinien być droższy niż litr wódki.
krzysztof
4 lata temu
Ja tam nie lubię porównywania OFE do PPK bo to zupełnie inne programy, gdzie mam o tyle komfort, że w każdej chwili mogę przerwać program i dosłownie zabrać zebrane środki.
Anty ppk
4 lata temu
Ppk to złodziejstwo i wredne zagranie . Milcząca zgoda .od kiedy milczenie jest zgodą.
Gość
4 lata temu
Tracę nadzieję, że będę mógł odzyskać swoje pieniądze. Rząd poprzedni nas okradł z 60 procent, jednocześnie zmniejszył stawkę procentową na przekazywanie kolejnych składek na konto. W sumie po latach zostały grosze. Natomiast obecny rząd obiecuje ze pieniądze z OFE będzie możne podać, ale niestety odciąga to i tłumaczy się kowidem. N Skoro obecny rząd powiedział A to nich zrobi i B, a niech nie odciąga sprawy. To są pieniądze każdego z nas więc na co czeka za chwilę możemy się dowidzieć że pieniędzy już niema została zapchana dziura i nie będzie szansy już odzyskać. Panie Rządzie do roboty i oddać to co moje. Pozdrawiam
...
Następna strona