Trwa ładowanie...
bDzeyRCJ

Notowania

Przejdź na

Likwidacja OFE. Kiedy pieniądze trafią na konta Polaków?

Kiedy pieniądze z OFE trafią na indywidualne konta Polaków? Zapowiadana przez premiera Mateusza Morawieckiego likwidacja OFE opóźnia się o kolejne miesiące. - Wprowadzenie tej reformy przesunęło się z tego powodu, że mieliśmy pandemię. Jestem przekonany, że w 2021 roku zostanie ona przeprowadzona - tłumaczył w programie "Money. To się liczy" Waldemar Buda, wiceminister funduszy i polityki regionalnej. - My, jako ministerstwo, przekierowaliśmy do Rady Ministrów gotowy projekt ustawy, zaktualizowany o te elementy, które wydarzyły się w 2020 roku w związku z pandemią. Teraz w jej rękach pozostaje, kiedy ten projekt ruszy. Myślę, że termin, który zapisaliśmy w ustawie, że wejdzie ona w życie z dniem 1 lutego 2021 roku, jest cały czas aktualny - zapowiedział.

02-12-2020
568 reakcji
88
320
160
Podziel się
Komentarze (160)
02-12-2020
josefTa mafia nie odda obywatelom nawet złotówki Dawno te pieniądze ukradli
zobacz więcej komentarzy (160)
bDzeyRCV
KOMENTARZE
(160)
josef
2 miesiące temu
Ta mafia nie odda obywatelom nawet złotówki Dawno te pieniądze ukradli
kulfon721
2 miesiące temu
Polaku pamiętaj kto cię okradł
Lord Vader
2 miesiące temu
Zapowiadana przez premiera Mateusza Morawieckiego likwidacja OFE. Macie jeszcze jakieś wątpliwości kto likwiduje Wasze OFE i przytula Wasze (nasze) pieniądze ??? PiS musi odejść !!!
bDzeyRDn
sds
2 miesiące temu
Przewidzieć można że podobny los będzie czekał obecne plany kapitałowe gdzie po kilku dobrych latach te pieniądze znowuu znikną jaz z OFE....co rząd do lepsze decyzje.. tak się okrada społeczeństwo w majestacie prawa...z ich własnynch wypracowanych pieniędzy...
Polan.
2 miesiące temu
Rząd mnie oszukał i to nie pierwszy raz. Bez mojej wiedzy zostały zabrane moje pieniądze z mojego konta OFE. Do dziś nikt za to nie odpowiedział. Do PPK nigdy się nie wpiszę. Zmienię zdanie jak rozliczony będzie obecny rząd oraz te co były. Czekam zgodnie z prawem do nowych wyborów oraz odpowiednich ludzi co to zrobią.
...
Następna strona