MSP chce sprzedać udziały w spółce Złoty Stok Farby

Ministerstwo Skarbu Państwa chce sprzedać należące do niego udziały w
spółce Złoty Stok Farby w Złotym Stoku, zajmującej się m.in. produkcją i sprzedażą farb. Cena
wywoławcza to około 2,4 mln zł.

Ministerstwo Skarbu Państwa chce sprzedać należące do niego udziały w spółce Złoty Stok Farby w Złotym Stoku, zajmującej się m.in. produkcją i sprzedażą farb. Cena wywoławcza to około 2,4 mln zł.

Inwestorzy, którzy chcą wziąć udział w przetargu, mają czas na składanie ofert w sprawie kupna udziałów spółki do 4 października. Wadium dla tej firmy wynosi ponad 116 tys. zł.

Spółka Złoty Stok Farby zajmuje się m.in. sprzedażą produktów z tworzyw sztucznych. Chodzi o folie, opakowania i siatki. Firma produkuje i sprzedaje ponadto farby, wypełniacze i pigmenty. W ofercie przedsiębiorstwa znajduje się również proch i minia ołowiana. (PAP)

dol/ je/

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie