Forum Forum inwestycyjneOpinie o spółkach

11 nowych rekomendacji kupna (16.01.2008r.)

11 nowych rekomendacji kupna (16.01.2008r.)

Prokurator / 2008-01-16 11:49
Witam wszystkich o nietypowej dla mnie porze. Niżej podaję kolejne rekomendacje kupna na najbliższe sesje:.

,,ABG" kupuj z limitem ceny 6,28 zł.
,,Advadis" kupuj z limitem ceny 0,58 zł.
,,Energoaparatura " kupuj z limitem ceny 1,96 zł.
,,Karen" kupuj z limitem ceny 2,30 zł.
,,P.G.F." kupuj z limiterm ceny 76,36 zł.
,,Qumaksek" kupuj z limitem ceny 11,42 zł.
,,Sygnity" kupuj z limitem ceny 0,89 zł.
,,Tim" kupuj z limitem ceny 21,42 zł.
,,Torfarm" kupuj z limitem ceny 53,00 zł.
,,Z.E.G." kupuj z limitem ceny 37,98 zł.
,,Zetkama" kupuj z limitem ceny 15,42 zł.

Ewentualne zlecenia zakupu proponuję złożyć z terminem ważmności do dnia 21.01.2008r. włącznie t.j. na cztery kolejne sesje. Poza akcjami spółekwymienionych w moich ostatnich rekomendacjach kupna ZALECAM KUPNO WSZYSTKICH AKCJI NOTOWANYCH NA RYNKU PODSTAWOWYM WARSZAWSKIEJ GIEŁDY!!!

UWAGA: Nie ponoszę odpowiedzialności za skutki decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie moich rekomendacji.

Prokurator.
Wyświetlaj:
lukout / 2008-01-17 11:56
Mam pytanie do pana co dalej z akcjami ELEKTRIMU???? jesli
chodzi o osoby ktore nie odpowiedzialy n WEZWANIE ANI nie sprzedały akcji? jakie są
mozliwości?
Kupilem elektrim 07.01.2008 i dzisiaj czytam dzisiaj ze Akcje Elektrimu od 11 stycznia nie
są przedmiotem handlu na GPW,
a do 21 stycznia mają zostać wyłączone z obrotu giełdowego. To co teraz nie moge ich
sprzedac ani odzyskac pieniedzy przebywajac za granica. Nic nie rozumiem.

Zgory dziekuje za odpowiedz
Arkadiusz Charuk / 2008-01-17 00:10
Panie Prokuratorze.
Co Pan sądzi o CPA? Obserwuję tą spółkę od dłuższego czasu i oceniam, że przyszedł dobry moment na zakup (przy cenie ok 4,60zł), który w perspektywie 2-3 miesięcy może przynieść godziwy zarobek. Z obserwacji oceniam, że powrót na 6zł w ciągu 2-3miesięcy jest realny.
Proszę o Pański komentarz.
wh / 77.114.98.* / 2008-01-16 23:35
I tu się z Panem zgodzę,analizuję tylko kilka spółek którymi sie interesuję i patrząc po wykresach + niepotrzebna panika wskazują na to że czas zakupów juz nadzszedł,mówią też o tym dziś bardzo duże obroty,więc chyba jesteśmy na samym dołku przed odbiciem,może nie będą to duże odbicia ale juz powinny nadejść,wydaje mi się że najpóźniej od poniedziałku,a co do zakupów to juz dziś można było zauważyć dość znaczne pakiety kupna na wielu spółkach.
serdecznie pozdrawiam i czekam na następne rekomendacje
marokrk / 77.253.168.* / 2008-01-16 16:30
SYGNITY czy SYNTHOS??? cos tu jest nie tak
_MD_ / 2008-01-16 14:05
Prokuratorze,
nie typowałem nigdy według Twoich prognoz...ale kilka sprawdziłem i wiem że Twój system najprawdopodobniej oparty na wzorze ekonometrycznym był trafny... tak więc pełne poszanowanie...

to JEDNAK muszę przyznać że kiedy w grę wchodzi panika napędzana przez media a może nawet zbliżający się krach - taki system jest bezużyteczny... to jest ten składnik losowy który wpływa na kurs i w takim okresie jak ten będzie on znacznie odbiegał... na to już nie ma rady

pozdrawiam
panikarz / 2008-01-16 12:52 / portfel / Nerwowy Gracz Giełdowy
oj prokuratorze nie widzisz co sie dzieje ?
ucierpi twoja renoma na tych rekomendacjach ...
wszystkie spolki rekomendowane sa znacznie nizej juz a w piatek gwarantuje ze bada jeszcze nizej
drozapol faktycznie spadl do 4,7 i zlecenia ludzie zrealizowali co z tego jak po 4 zl juz jest a jutro bedzi etanszy ...
kuzynx / 2008-01-16 14:15 / Tysiącznik na forum
Nie denerwuj sie, w listopadzie ta sama byla gadka, przyszlo odbicie i ci co kupili zarobili,
jest taka prosta zasada ,ktora kazdy zna, ze kupuje sie na spadkach, tylko jak przychodza te spadki i sa mocne to kazdy zapomina co czytal lub czego sie uczyl, dlatego zarabiaja ci, ktorzy kieruja sie z gory ustalona strategia i co najwazniejsze - emocje trzymaja gdzies z boku.....
panikarz / 2008-01-16 22:46 / portfel / Nerwowy Gracz Giełdowy
ok to ty kupuj po 4,7 ja wole poczekac i juz w tym momencie mam ponizej 4 ... po co przeplacac :)
jacekkk87 / 2008-01-16 16:59 / Bywalec forum
Kolego chyba kiepskie ksiazki czytales jak wiekszosc, nie kupuje sie na spadkach . Twierdzenie ze kupuje sie tanio a sprzedaje drogo jest rozpowszechnione wsrod poczatkujacych inwestorow i jest bledne, profesjonalisci mowia - kupuj drogo, sprzedawaj bardzo drogo :-)
Radze poczekac na jakies wieksze odbicie przy konkretnych obrotach, wtedy sygnaly kupna beda mialy jakies podstawy.
STi5510 / 2008-01-16 22:25
@Panowie

Podstawa, to nie lapanie dolkow, bo na to szkoda czasu, a przedewszystkim KASY!!!
Grajcie z trendem i nie zapominajcie: w niepewnej sytuacji stop loss, w trendzie wzrostowym stop loss ruchomy...
Generalnie: gramy z trendem, a kupujemy nie jak spada, bo nastepnego dnia bedzie jeszcze taniej. Kupujemy po porzadnym odbiciu od dolka: ladna biaal swieca i zwiekszony wolumen...

Tak naprawde zasady sa proste, tylko niewielu je stosuje, jakies 20% graczy. Pozostale 80% pracuje na mniejszosc... (i niech tak pozostanie) ;-)

pozdrawiam :-)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy