Forum Polityka, aktualnościGospodarka

500 złotych na drugie dziecko. To będzie pierwszy projekt Beaty Szydło

500 złotych na drugie dziecko. To będzie pierwszy projekt Beaty Szydło

Wyświetlaj:
alek271 / 217.115.65.* / 2015-09-03 07:14
A może zamiast rozdawania nie swoich pieniądzy powrót do normalności? Likwidacja PITu, liniowy ZUS od przychodu, jednolity VAT, zmniejszenie kosztów państwa które i tak jest nieudolne?
CV / 93.105.179.* / 2015-09-03 07:09
JEŚLI TAK SIESTANIE BĘDZIE PANI DLA RODZIN ŚWIĘTĄ!!!
abcde... / 92.60.142.* / 2015-09-03 07:07
Zobaczymy. Czekam na ten krok, w kierunku normalnosci
tomek854 / 94.254.129.* / 2015-09-03 06:57
czekam z utęsknieniem ile pani beata mi da , tylko nie wiem ile zabierze koledze
Jestem za / 193.46.187.* / 2015-09-03 06:52
Jestem całym sercem za tym aby dać rodzinom te 500 zł na drugie dziecko. Właśnie na drugie a nie na pierwsze ( Jedno dziecko jest łatwiej wychować i każdy przeważnie chce mieć to 1 dziecko). Kiedyś ludzie bezdzietni płacili dodatkowy podatek a nawet samotni mężczyźni płacili tzw. bykowe.
Obecnie ludzie bezdzietni zwiedzają świat a ci, co mają dzieci biedują. A Polska się wyludnia bo coraz więcej ludzi widzi, że w tym kraju dzieci to ogromne ryzyko biedy. Prawda jest taka, że ci bezdzietni i samotni na starość będą korzystać z pracy dzieci rodzin wielodzietnych.
Widać jak bardzo egoizm zawładnął rozumami ludzi.
007842 / 83.15.208.* / 2015-09-03 09:42
Prędzej ci bezdzietni będą płacić na te rodziny, na ich pomoc społeczną.
lama2010 / 188.146.82.* / 2015-09-03 06:34
Nikt Ci tyle nie da ile obieca Pis.

Pis to dno
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
jato / 82.160.46.* / 2015-09-03 06:30
Projekt? Ale jaja. Pracę ludziom dajcie, a nie 500 zł na dziecko
mmmst / 83.6.212.* / 2015-09-03 06:22
Ja dam 1000 zł na dziecko glosować na mnie
matylda999 / 89.68.255.* / 2015-09-03 05:37
Łżą w żywe oczy i to w czasie kampanii wyborczej.
Najpierw duda okłamał wyborców, teraz to samo robi śmierdzidło.
Jak trzeba być durnym, aby głosować na pis, mając żywe dowody łgarstwa
podczas kampanii. To co obiecał duda – i już nie dotrzymał tychże obietnic –
teraz mydli oczy tępym 45% polaków, że ona to zrobi za dudę. Ani śmierdziało, ani duda
nie spełnią żadnych obietnic, gdyż wiedzą, że rozwalą budżet, i ich rządy
potrwają max 5 miesięcy. A duda jest największym kłamliwym prezydentem w Polsce. Mówił, że w sierpniu ileż to projektów ustaw trafi do sejmu i CO?????? I CO PANIE ŁGARZU DUDA – KTÓRYŻ
TO PROJEKT TRAFIŁ DO SEJMU????
Polacy!!!! obudźcie się w końcu, bo gdy dacie władzę pisowi, to dopiero będzie prawdziwa bieda w Polsce.
gosik148 / 77.65.95.* / 2015-09-03 06:27
masz racje baba bez polotu obiecuje gruszki na wierzbie a cwoki jej wierza !!!
Starsza Pani / 108.168.64.* / 2015-09-03 04:33
Ta kobieta nie ma wstydu, dobrego przygotowania zawodowego , doświadczenia w biznesie, polityce. Plecie sloganowe bzdety. Na beszczelnego wszystkich w rzadzie , polityce chce pouczać, ekspert w pelnym tego słowa znaczeniu. Tego nie da się ani sluchac , ani już i patrzeć. Zapewne pierwsze pieniądze oddalaby na kosciol , a nie na rodzine, w podzięce za wyb ory.Mam nadzieje , ze Polacy na tyle sa madrzy i nie dadza się wpuscic w maliny. Malo tego sama bedac burmiestrzem w swojej gminie wpakowala ja w ruiny.
http://natemat.pl/150403,oto-gmina-brzeszcze-tu-mieszka-beata-szydlo-i-tu-byla-burmistrzem-czy-doprowadzila-ja-do-ruiny
Mala gmina , a ona chce rzadzic Polska, to mi dopiero sasr.na Premier.
Już zafundowala nam Prezydenta i pokazuje jakim to jest Prezydentem wszystkich Polakow, uprawia prywate, karierowicz.Wstyd , może za to ze początek ale mysle, ze już mu woda sodowa bije.
konsekwentny_krytyk / 31.182.67.* / 2015-09-03 04:00
Ludzie!!! Błagam o opamiętanie!!! Nie dajcie się kupić tak idiotycznymi obietnicami!!! Od razu zaznaczam - nie jestem wyborcą PO (nawet na nich ani razu nie zagłosowałem). Nie rozumiem jednak, jak rozgoryczeni rządami PO ludzie lgną do PISu obiecującego najbardziej absurdalne reformy. Tą propozycję powinni szczególnie przemyśleć ludzie ze średnim i małym dochodem, którzy mają jedno dziecko (choćby z przyczyn zdrowotnych nie mogą pozwolić sobie na drugie), a którzy zarabiają na tyle dużo, by propozycja dopłaty nie objęła ich pierwszego i jedynego dziecka. Jak myślicie? Kto będzie pracował na dzieci z rodzin, którym będzie przysługiwała dopłata do drugiego dziecka, a którzy mogą zarabiać więcej od Was? Wy złotówki z tego tytułu nie zobaczycie, ale Wasze podatki co miesiąc będą ROZDAWANE i tym faktycznie potrzebującym i tym, którzy będą lepiej sytuowani od Was. Poza tym pamiętam, jaką patologię potrafiło zrodzić jednorazowe becikowe. Stacje telewizyjne w programach pokroju "Sprawy dla reportera" bądź "Interwencji" poruszały problem zdegenerowanych rodzin, które decydowały się na dziecko tylko po to, aby dostać jednorazowo tysiąc złotych, z którego dziecko i tak nic nie miało, bo pieniądze rodzice trwonili na zabawy i własne potrzeby. Teraz podobny proceder może rosnąć na niewyobrażalną skalę. Teraz taki cwany nierób który wręcz robi wszystko, aby nie podjąć pracy i wyłudzać do państwa zasiłek, zacznie płodzić dzieci, aby co miesiąc mieć kilku krotność tej dopłaty. I takim sposobem Pan Prezydent i Pani Beata Szydło zafundują Polakom całą armię niedożywionych dzieci!!! Teraz mam pytanie - ta propozycja idiotycznego rozdawania pieniędzy to obłuda i bezmyślność z ich strony? Ludzie, błagam, zastanówcie się, nim oddacie głos w najbliższych wyborach.
tenpiotr325 / 89.69.21.* / 2015-09-03 03:59
jeju jak ja nienawidzę tej baby, diabeł w oczach...
naoko / 23.91.230.* / 2015-09-03 03:50
baba w odlocie. Do czeg sluzylo szydlo - pamietacie?
Stan1410 / 89.239.89.* / 2015-09-03 01:41
pis umarł - kto nie wierzy niech wsłucha się w wypowiedzi. Maliniak został prezydentem przypadkowo, prezesunio wystawił człowieka z trzeciej linii aby przegrał i on zrobił niespodziankę. Dzięki komu???
Następnie błogosławił smutną Beatkę, która zaczyna być na topie. Dzięki komu??? Więc ten ktoś nie zobaczy siebie na listach do sejmu. Posłowie pis przez 8 lat stanowili opozycję i z tym jest im dobrze. Od katastrofy w Smoleńsku ich jedynym zajęciem było uczestnictwo w spotkaniach Antosia. A kasa idzie. Dlatego prezes jest zły na maliniaka i ma nadzieję,że smutna Beatka wraz z jej ktosiem się pogrążą.

Najnowsze wpisy