Forum Polityka, aktualnościKraj

87 osób zginęło w katastrofie rządowego samolotu

87 osób zginęło w katastrofie rządowego samolotu

Wyświetlaj:
VA / 83.24.111.* / 2010-04-10 16:47
#1 To, ze tylu oficjeli znajdowalo sie na pokladzie JEDNEJ maszyny, zakrawa na zdrade.
#2 Maszyn byla rok temu naprawiana przez rosjan.
#3 PO trzyma calosc wladzy.
#4 KONCESJONOWANE media zwalaja wine na pilota, czyli to nie byla jego wina.
#5 Pytanie czy stoi za tym BND (ordung uber alles), FSB (tranzyt) czy MI5 (Sikorski)
sceptyk / 2010-04-10 16:57 / Tysiącznik na forum
ad 5. Wszyscy wymienieni, ale zapomniałeś o Mosadzie.
Śmierć WSZYSTKICH dowódców rodzajów sił zbrojnych RP i Szefa Szabu Generalnego WP jest wielce znamienna.

Kluczowe jest nazwisko osoby, która układała listę pasażerów samolotu.

No i układ panów Tuska i Sikorskiego z ruskimi szachistami, że obchody będą OSOBNO z ich udziałem i osobno z Kaczyńskim. Oni wrócili. Kaczyński nie doleciał.
Ewue / 94.254.130.* / 2010-04-10 16:46
LUDZIE NIE SZUKAJCIE SENSACJI W TRAGEDII!!!!

W takiej sytuacji nie liczy się przynależność i solidarność z żadną partią polityczną. Na
pokładzie tego samolotu lecieli wprawdzie "politycy", ale przede wszystkim ludzie.
Ludzie, którzy musieli ciężko pracować na swoje stanowiska i pozycje. Ludzie, którzy
musieli w życiu podjąć szereg poważnych decyzji- wiadomo, że nie zawsze akceptowanych
przez innych. Fakt jest taki, że zginęły osoby, których nawet jeżeli ktoś nie popierał w
polityce, to je szanował. Stała się tragedia. Kilkadziesiąt rodzin opłakuje swoich
bliskich, cały naród opłakuje śmierć elity politycznej.
kaczorek ma motorek / 2010-04-10 16:17 / Tysiącznik na forum
bardzo dziwne jest to że mgła była tylko na lotnisku , ze byla tak gęsta że nic nie było widać , jednak świadkowie widzieli co się stało
romek1741 / 79.175.235.* / 2010-04-10 15:15
Wykonywali pracę do której sami się zgłosili,tak jak wielu inych polaków
(Smieciarz,Górnik,Kierowca,Brukarz,i wielu wielu innych).
Więc po co tu tyle zamieszania.Jeszcze wielu zginie,dziś,jutro,za miesiąc.Jaka
to elita,kto uważa ich za elitę - nieroby, karjerowicze,
.....................................Tak im było pisane.Jest jeszcze
.................................... na tym świecie.Niech odpoczywają w spokoju.
Floyd / 2010-04-10 16:02 / Tysiącznik na forum
Jak byś zamknął dziób, to było by jeszcze mniej zamieszania.
myślę sobie / 83.31.242.* / 2010-04-10 15:00
Gen. Sikorski też domagał się od sowietów prawdy o Katyniu. Potem był Gibraltar....
MusimySieZmienic / 77.253.9.* / 2010-04-10 15:00
Padł mit, ze polscy lotnicy potrafią latać nawet na wrotach od stodoły.
Padł mit, ze Polska jest zieloną wyspa.
Polska jako taka jest wyjątkowo biednym krajem - krajem ogołoconym!

Złomowiskiem, jakim latała najważniejsza osoba w Polsce - Prezydent Rzeczpospolitej nie lataj juz chyba wodzowie plemion afrykańskich.

Wydarzyła się nieznana w historii ludzkości tragedia i dotknęła akurat nas – Polaków i Polki.
Musimy przeżyć ta tragedia, stać wzmocnionymi i wreszcie się ocknąć i zrozumiec, o co tutaj w tym wszystkich chodzi.

Inna sprawa jak można było dopuścić, aby na jednych wrotach od stodoły leciało tyle najważniejszych osób w kraju!
Teraz Polska / 83.23.189.* / 2010-04-10 14:42
Ile w końcu jest ofiar? Media podają bardzo różne liczby od 70 do 140.
pospolita kobita / 79.163.205.* / 2010-04-10 14:38
Polacy to taki "zjednoczony" naród, ale kiedy? Moim zdaniem tylko w wyniku jakiegoś zwycięstwa lub tragedii, no i dobrze ktoś powie... no nie wiem dziś jesteśmy świadkami ogromnej targedi, katastrofy zginęło wielu znanych polityków. Osobiście się polityka nie interesuję ale wiem jakie my Polacy mamy do niej podejście nigdy nam nie pasuje prezydent którego wybraliśmy sejm itp. Ta kadencja świętej pamięci Lecha Kaczyńskiego była pełna napięć konfiktów itp. Ile razy się słyszało w telewizji jak to ośmieszją prezydenta czy kogoś innego jaki to wstyd dla Polski. Moim zdaniem teraz ci ludzie co wypowiadali jakieś słowa w tym i ja, która nie ma zbytniej wiedzy politycznej na temat naszego prezydenta jest im głupio...jest nam żal ich rodzin bo przecież wieku z nich zostawiło swoje dzieci, żony w przekonaniu iż wrócą. Jednak to śmierć nie winnych osób....
G. / 81.190.247.* / 2010-04-10 14:30
Wojna polsko-rosyjska 1632-1634 (wojna smoleńska), dziwny zbieg okoliczności
Pospolita / 79.163.205.* / 2010-04-10 14:43
No tak teraz się będziemy się doszukiwać winy Rosji, spekulacje jakieś chore teorie, bo przecież samoloty nie spadają same na drzewa i eksplodują. Ludzie dajcie spokój stało się nic już nie zwróci życia zabitym.

gew

egwh / 81.6.134.* / 2010-04-10 14:21
powie mi ktoś jak jest z wyborem nowego prezydenta w przypadku nagłej śmierci obecnego?
pospolita / 79.163.205.* / 2010-04-10 14:26
Prezydentem zostanie marszałek sejmu Komorowski, na jakiś czas a później będą wybory przyśpieszone
Lysy 25 / 77.255.209.* / 2010-04-10 15:30
Muszę przyznać że będą to jedyne w swoim rodzaju wybory w Polsce.
Sensownego kandydata przedstawi tylko jedna partia polityczna bo pozostali liczący się kandydaci zginęli a Jarosław Kaczyńki ma zbyt duży elektorat negatywny aby się liczyć.
ojro / 91.193.208.* / 2010-04-10 14:37
Komorowski nie będzie prezydentem, będzie jedynie do czasu wyborów pełnił część jego obowiązków.

http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/po;smierci;prezydenta;wladze;przejmuje;marszalek,245,0,607989.html - tutaj masz co i jak
ździcho / 77.255.43.* / 2010-04-10 14:18
Co jest przyczyną tej tragedii/ Nienawiść, ksenofobia, nacjonalizm, żądza zemsty i żądza mordu w ogóle. Tacy są Polacy właśnie. W polskich słownikach wyraz "przebaczenie" jest tylko terminem. Nie dziwię się dzieciom pomordowanych, które widziały swych ojców żywych przed wyruszeniem na wojnę, ale ich rany to już tkanka bliznowata, bo to już 70 lat minęło. Ale nie! Jak już własne rany nie dają się rozdrapać, bo paznokcie się łamią, to trzeba je rozdrapywać swoim dzieciom, wnukom, uczniom w szkołach! Potem szuka się dziury w całym, domaga się przeprosin od ludzi którzy są ledwie po dopiero czterdziestce (prezydent Rosji)! A może ktoś jest pazerny na odszkodowania. Wówczas zamiast siedzieć na dupie w domu, to się lata do wroga, by na niego pluć jadem. Ja tam wiem swoje. Gdyby nie antyruska propaganda, która przybrała na sile w ciągu ostatnich, powiedzmy, trzech lat, być może nic nikomu by się dzisiaj nie stało, ale niestety jest, jak jest...Teraz będzie szukanie zamachowców. Głowni podejrzani to Miedwiediew i Platforma Obywatelska.
Ryszard W / 83.28.190.* / 2010-04-10 15:26
Zdzicho , masz swoja racje a durnie wierz w to co głosisz, ze historia i pamięć przeszkadza w zyciu.. Dekalog równiez stanowi powazne utrudnienie w karierze.
Dla przypmnienia zacytuje ci jak zwolennik sp Prezydenta Kaczynskiego co o nim mówili;
Marszałek Sejmu p. Komorowski(PO) - " JAKI PREZYDENT, TAKI ZAMACH" Gruzja
Min Spraw Z. p. Sikorski (PO) - należy " WYRŻNĄĆ WATAHE" POLSKA
Min od wszystkiego p Bartoiszewski (PO) = oceniajac opozycje powiedział " BYDŁO" OBYWATELSKIE


Śmierc nie niszczy pamięci.
tutekdd / 85.221.177.* / 2010-04-10 14:26
"ździcho" jesteś zwykłym antysemitą, bo podważasz holokaust i ściganie zbrodni 70 lat po wonie
TyKretynie / 66.203.207.* / 2010-04-10 14:48
Gdzie ty wydzisz antysemityzm ty idioto? Gdybyś w ogóle wiedział kim jesty semitą to byś nie pisał bzdury.
KatastrofaBudzi / 66.203.207.* / 2010-04-10 14:17
Człowiek tylko uczy sie katastrofą. Teraz to trzeba będzie się bić o Polskę przeciw EUnuchami i ich prawcia dla wszystkich oprócz własnych obywateli i kolonizacji Polski.
qqwertyy / 96.9.172.* / 2010-04-10 14:10
P.S. Dlaczego dopiero teraz portal Money.pl zamieszcza NORMALNE zdjecie Prezydenta Lecha Kaczynskiego s.p.? Dlaczego do dzisiaj portal ten zamieszczal wybiorcze Jego zdjecia, szydzac z Niego i uragajac ludzkiej przyzwoitosci???
rgr / 83.27.162.* / 2010-04-10 15:21
Wyborcza nawet dzisiaj daje takie 'krzywe' zdjęcia z grymasami.
Podłość tych ludzi po prostu nie zna granic
Amii / 83.21.155.* / 2010-04-10 13:59
Mi też jest wstyd za Polaków-jestem Polką mieszkam w Polsce i doszło do tego że wstydze się swojego pochodzenia. Za granica wole sie nie przyznawać bo maja nas za złodzieji oszustów chamów prostaków-i czy to nie jest prawda?? Narzekamy na Rosjan i Niemców wypominając im bezlitosne postępowania wobec nas-ale czy my jesteśmy godni szacunku skoro nie postepujemy jak ludzie? Nie uważajmy się za lepszych jeżeli takimi nie jesteśmy-nikt nie jest lepszy a w każdym kraju są wyjątki, wiec nie osadzajmy wszystkich wg. obywatelstwa.
ból / 188.33.218.* / 2010-04-10 14:22
Boże dziewczyno co ty piszesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja mieszkam w wielu krajach i moja mama biologiczna też jest Polką.
człowieku ZGINĘŁO TYLE LUDZI TAK WAŻNYCH DLA TEGO KRAJU.
PREZYDENTA KACZYŃSKIEGO SZANOWAŁ CAŁY ŚWIAT OPRÓCZ ROSJAN!!!!!
ZGINĄŁ OJCIEC TEGO KRAJU A NASTĘPNIE DZIECI SIĘ ROZPROSZĄ!!!!
to jest tragedia czynowa a nie losowa.
LekcjaKatastrofą / 66.203.207.* / 2010-04-10 14:12
Dobra, wiemy że nikt nie jest perfekcyjny, ale czy morzesz chociaż przestać gadać bzdury, prostaczko?
sceptyk / 2010-04-10 14:08 / Tysiącznik na forum
Rozumiem, że w sprawie chamstwa, prostactwa itd. piszesz ZA SIEBIE i o SOBIE.
Niestety, to właśnie tacy jak ty tworzą bandę wynarodowionych opluwaczy sterowanych przez New York Times i jego polskojęzyczne tłumaczenie - Gazetę Wyborczą.
LB59 / 78.8.129.* / 2010-04-10 14:12
Wstyd mi za forumowiczów Money.pl
Zginęli ludzie , a wy dalej sączycie jad .
Obejrzyjcie sobie zagraniczne stacje i posłuchajcie co się mówi .
Znamienne jest to , że stacje zagraniczne widzą w tym szansę pojednania po 70 latach narodów
Polski i Rosji , wspólnych ofiar stalinizmu . My tego nie dostrzegamy sądząc po większosci
wpisów.
Ufam , że rację mają obserwatorzy zagraniczni. Oby ta śmierć miała głębszy sens . Ufam , że ma
joungmilton / 2010-04-10 14:02 / Bywalec forum
O czym ty piszesz, z drzewa się urwałaś? Tu nie chodzi o masę obywatelską a interesy międzynarodowych elit politycznych.

Najnowsze wpisy