Forum Forum prawneCywilne

Adwokat rozwód - Gdańsk pilne !

Adwokat rozwód - Gdańsk pilne !

dziolcha15@ / 2011-01-03 20:11
Znacie kogoś?? Możecie polecić??
Wyświetlaj:
krol999 / 31.182.204.* / 2020-02-05 15:14
Ja uważam że przy wyborze prawnika warto kierować się również wysokością wynagrodzenia za prowadzenie sprawy i porady prawnej.... Tak było w moim przypadku. Spisałam sobie kilku prawników najczęściej polecanych przez innych, obdzwoniłam ich ustaliłam widełki związane z prowadzaniem sprawy i porady prawnej a następnie podjęłam decyzję co do wyboru prawnika. Mój wybór trafił na mecenasa KLIMKOWSKIEGO. Bardzo dużo poleceń na rankingu prawników oraz forum-rodzinnym.pl. Za poradę prawną nie zapłaciłam ani grosza. Stąd wybrałam tego człowieka i się nie zawiodłam. OSOBIŚCIE przyjął mnie na spotkanie, OSOBIŚCIE REPREZENTOWAŁ na terminie rozpraw. Sprawa oczywiście zakończona SUKCESEM za co jestem bardzo wdzięczna mecenasowi.
kiniakoli989 / 37.48.116.* / 2020-02-05 13:33
A ja uważam, że Adwokata trzeba wybierać bardzo przemyślanie.Trzeba podjąć mądrą i rozważną decyzję i sprawdzić dokładnie z kim się ma do czynienia. Jak długo ktoś jest adwokatem - patrz rejestradwokatow.pl. W czym się specjalizuje i czy ma sukcesy. Popytać znajomych i dokładnie sprawdzić w necie kogo ludzie polecają i od kiedy o danym adwokacie są opinie w internecie. W ten sposób ja trafiłam do ADWOKAT MAGDALENY CHRÓŚCIELEWSKIEJ. To renomowana kancelaria specjalizująca się w sprawach rodzinnych, działająca od wielu lat i odnosząca ogromne sukcesy. W kancelarii Pani Adwokat poczułam się jakbym weszła do innego świata. Widać, że wszystko od samego wnętrza kancelarii aż po obsługę jest zrobione po to aby zapewnić klientowi luksus i obsługę na najwyższym światowym poziomie. Co do prowadzenia sprawy to Pani Chróścielewska jest prawdziwym strategiem. Wyprzedza ruchy drugiej strony o lata świetlne co daje niesamowitą przewagę i jest gwarancją pewnego sukcesu. Setki przeprowadzonych spraw robią swoje. Oczywiście moja sprawa zakończyła się 100 % sukcesem a ja gdybym miała jeszcze raz się rozwodzić wybrałabym tę samą kancelarię. Polecam zajrzeć na www.skuteczny-adwokat.com
marlena1966 / 91.146.241.* / 2020-02-05 00:35
W 100% polecam Pana Mecenasa KLIMKOWSKIEGO. Sprawa na pozór beznadziejna okazała się całkiem inną, oczywiście została rozstrzygnięta w 100% na moją korzyść. Pełny profesjonalizm, podczas całej sprawy otrzymywałam od Pana Mecenasa tylko rzetelne i realne informacje oraz porady co do postępowania, żadnego bicia piany oraz tworzenia fałszywych obrazów jak to niejednokrotnie bywa i z czym miałam do czynienia przy współpracy z innymi prawnikami. Mecenas przygotowywał mnie przez każdą rozprawą dzięki czemu nie byłam zaskoczona pytań sądu i adwokata strony przeciwnej. Pełne zaangażowanie i życiowe podejście z ludzkim zrozumieniem sytuacji. Nie wierzyłam ale faktycznie można powiedzieć, że Pan Mecenas jest specjalistą od 'beznadziejnie' trudnych praw. Polecam jeszcze raz i dziękuję za pomoc. Nr aktualny ten co podałą karojala1980 - 600 365 228
karojala1980 / 31.182.204.* / 2020-02-04 14:06
Najważniejsze żebyś miała bezpośredni i osobisty kontakt ze swoim adwokatem. Sprawy rodzinne maja szczególny charakter i opowiadanie o swoim życiu prywatnym sekretarkom czy innym prawników jest co najmniej słabe.
Zwracaj uwagę czy twoja sprawa będzie prowadzona przez osobę z którą podpisujesz pełnomocnictwo czy będziesz miała z nią osobisty kontakt nie tylko telefoniczny ale również osobisty. Dla mnie to było najważniejsze i tym się kierowała przy wyborze pełnomocnika. Ja również jestem szczęśliwa klientka mecenasa KLIMKOWSKIEGO któremu bardzo bardzo dziękuję za wszystko. Polecam. Ceny bardzo konkurencyjne np. za poradę zapłaciłam 100 zł brutto, sprawa o rozwód z bez orzekania o winie łącznie zapłaciłam 1700 zł brutto. Pozostawiam bezpośredni nr do. Pana mecenasa 600365228 lub adres jego strony www.klimkowski-kancelaria.pl.
VictoryV / 37.48.116.* / 2020-02-04 11:26
Gdyby nie pomoc Pani Adwokat Magdaleny Chróścielewskiej to pewnie teraz nie miałabym jak napisać podziękowań, bo mąż by mi zabrał wszystko a tak ja mam dom, alimenty i dzieciaki a on musi żebrać ode mnie.
Titilina / 188.146.63.* / 2020-02-03 23:25
Rozwód spadł na mnie niespodziewanie. Mąż oświadczając, że kogoś ma i chce rozstania, sprawił że mój świat runął. Była to dla mnie bardzo trudna do przeżycia sytaucja, potrzebowałam wsparcia bliskich i prawnika, który pomoże mi przejść przez tą całą sytuacje. Potrzebowałam pełnomocnika, który wprowadzi mnie w ten świat sądownictwa od A do Z, byłam jak dziecko we mgle. Przybita do tego emocjami. Już zawsze będę wdzięczna Kancelarii Prawa ROdzinnego Family Law za to że myśleli za mnie w toku procesu - za to że walczyli dla mnie i moich dzieci godne warunki życia. Oprócz fachowości w zawodzie, wykazali się niezwykłą empatią. Anioły nie ludzie. Dziękuję.
AngelikaTra / 92.118.13.* / 2020-01-31 19:41
Jak koleżanka wcześniej pisząca uważam, że najlepsza jest ADWOKAT MAGDALENA CHRÓŚCIELEWSKA super profesjonalistka, od wielu lat jest adwokatem.
Tutaj możecie sprawdzić:
www.rejestradwokatow.pl/adwokat
Prowadzi sprawy rozwodowe z samymi sukcesami.Moją sprawę wygrała tak jak zaplanowałyśmy. WINA MĘŻA, ALIMENTY DLA MNIE 3000 zł i po 2000 zł na każde z dzieciaków.
Anna Bulkani / 5.173.219.* / 2020-01-31 15:58
Jak dla mnie mec KLIMKOWSKI. nr 1 w rankingach. OSOBISTY kontakt i OSOBIŚCIE uczestniczy w rozprawach. Polecam. Super. Moja sprawę ROZWODOWA WYGRAŁ.
Karolcia1111 / 185.183.105.* / 2020-01-30 11:13
A ja uważam, że Najlepsza od rozwodów w jest ADWOKAT MAGDALENA CHRÓŚCIELEWSKA. Serdecznie ją pozdrawiam i bardzo dziękuję za WYGRANIE mojej sprawy.
Trole980 / 5.173.179.* / 2020-01-29 23:46
Mecenas Klimkowski ocena 5/5. Polecam
MagdalenaGD / 77.111.247.* / 2020-01-27 21:22
Potwierdzam pozytywne opinie o mec. Klimkowskim . Prowadził moją o alimenty. Jest kulturalny i ma dużo empatii. Bardzo mi pomógł. Jasno tłumaczy o co chodzi, jest dostępny i widać, że ma doświadczenie.
Paulina225 / 5.173.168.* / 2020-01-27 17:32
Dziolcha15Aśka uderzaj do mecenasa Klimkowskiego. Prowadził moja sprawę o podział majątku. Zakończona nierównymi udzialami oczywiście na moją korzyść. Co prawda sprawa w drugiej instancji ale jestem pełna nadziei. Trafiłam do mecenasa Klimkowskiego Z polecenia kolzeaki której prowadził rozwód. Była bardzo bardzo zadowolona. Ja również. Ceny bardzo konkurencyjne. Zostawiam namiar 600365228
Carolina981 / 37.120.211.* / 2020-01-22 23:44
Witaj! Mi pomogł przejść przez trudną dla mnie sprawę rozwodową mec. Igor Klimkowski. Nie miałam już siły sama zmagać się z sądami, pismami, odwołaniami, świadkami. Dzięki niemu ten proces był zdecydowanie mniej traumatyczny i zakończył się dla mnie pozytywnie.
EwaRas / 5.173.160.* / 2020-01-22 12:57
Polecam Kancelarię Prawa Rodzinnego Family Law. Mi prowadzili rozwód w sądzie w Gdańsku. Nie wiem czy Pani Mecenas prowadzi sprawy w całej Polsce ale w moim przypadku z Gdańskiem nie było problemu. Tu musisz już konkretnie Pani Mecenas najlepiej zapytać. Co do współpracy to ja byłam bardzo zadowolona. Najpierw przyjechałam do Kancelarii w Łodzi na spotkanie wszytko z Panią Adwokat ustaliliśmy co i jak . Później albo przyjeżdżałam do Łodzi na spotkania albo telefonicznie lub mailowo mogłam sama zdecydować jaka forma mi nadziej odpowiada. O było tak ze czasami przyjeżdżałam a czasami przez telefon Pani Mecenas mi doradzała ale zawsze kontakt miałam z Panią Mecenas bezpośredni i nie było z tym najmniejszego problemu. U mnie sprawa była o tyle ciężka ze ja do Pani Mecenas trafiłam już w trakcie procesu i wszytko było przeciwko mnie a walczyliśmy z mężem o dzieci. Pani Mecenas jednak podjęła się tego i mimo ze sprawa już wcześniej trwała rok to wywalczyła dzieci dla mnie kiedy nikt mi już nie dawał szans. Gdybym nie trafiła do tej Kancelarii to mąż by mi je zabrał. Pani Mecenas zadaje dużo pytań w sądzie jest bardzo dobrze przygotowana.
KalinaR335 / 109.173.156.* / 2020-01-22 11:57
Polecam pana mecenasa Igora Klimkowskiego. To osoba rzetelna i fachowa, ma odpowiednie podejście do tematu. Telefony odbiera osobiście, na rozprawach też stawia się osobiście. Z jego pomocą wygrałam sprawę rozwodową z orzeczeniem o winie męża. Bardzo dziękuję za pomoc. Kontakt bezpośredni telefoniczny: 600365228 . Więcej info tu: www.klimkowski-kancelaria.pl .

Najnowsze wpisy