Forum Forum prawneCywilne

Adwokat ROZWÓD Łódź

Adwokat ROZWÓD Łódź

Dorota889 / 185.135.2.* / 2019-08-22 21:19
Jak w temacie poszukuję dobrego adwokata do rozwodu z Łodzi.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - KlaudynaKost.]
Wyświetlaj:
zadowlon / 31.182.195.* / 2020-01-23 16:01
Najlepszy prawnik u jakiego byłam! Jestem bardzo zadowolon z całej współpracy, a najbardziej z jej końca, czyli wygranej sprawy. Mimo dużych problemów na całej drodze sądowej Pan Igor zawsze był przygotowany na ewentualne "kłody" co pozwoliło mi uchronić się przed wieloma przykrymi niespodziankami. Dziękuję jeszcze raz za pomoc! Na rozprawach osobiście mnie reprezentował.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - KlaudynaKost.]
Szczwanalisica / 83.7.124.* / 2020-01-21 22:01
Ja też wybrałam Panią adwokat Magdalenę Chróscielewską. Starannie szukałam spradzonej adwokatki z mega długim doświadczeniem i specjalistki w temacie. Na sam koniec jak podjęłam decyzję sprawdziłam jeszcze, żeby się upewnić, bo przezorność to podstawa https://rejestradwokatow.pl/adwokat
Tam jest napisane kto ile lat jest adwokatem.
Miałam dzięki temu 100% pewnność, że dokonałam dobrego wyboru decydując się na panią ADWOKAT Chróścielewską i się nie pomyliłam bo sprawę wygrałam.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - KlaudynaKost.]
Karolinkaaaaa / 5.173.178.* / 2020-01-21 20:21
Dorota889 najważniejsze żebyś miała bezpośredni i osobisty kontakt ze swoim adwokatem. Sprawy rodzinne maja szczególny charakter i opowiadanie o swoim życiu prywatnym sekretarkom czy innym prawników jest co najmniej słabe. Zwracaj uwagę czy twoja sprawa będzie prowadzona przez osobę z którą podpisujesz pełnomocnictwo czy będziesz miała z nią osobisty kontakt nie tylko telefoniczny ale również osobisty. Dla mnie to było najważniejsze i tym się kierowała przy wyborze pełnomocnika. Ja również jestem szczęśliwa klientka mecenasa Klimkowskiego któremu bardzo bardzo dziękuję za wszystko. Dorota889 polecam. Pozostawiam bezpośredni nr do. Pana mecenasa 600365228 lub adres jego strony www.klimkowski-kancelaria.pl.
Dorrrota / 189.106.165.* / 2020-01-12 13:30
Wybór Adwokata do rozwodu to tak jak decyzja o ślubie. Trzeba podjąć mądrą i rozważną decyzję i sprawdzić dokładnie z kim się ma do czynienia. Jak długo ktoś jest adwokatem. W czym się specjalizuje i czy ma sukcesy. Popytać znajomych i dokładnie sprawdzić w necie kogo ludzie polecają i od kiedy o danym adwokacie są opinie w internecie. W ten sposób ja trafiłam do Adwokat Magdaleny Chróścielewskiej. To renomowana kancelaria specjalizująca się w sprawach rodzinnych, działająca od wielu lat i odnosząca ogromne sukcesy. Bardzo trudno jest się tam umowic na wizytę bo nie maja wolnych terminów ale jak juz mi się udało to poczułam się jakbym weszła do innego świata. Widać, że wszystko od samego wnętrza kancelarii aż po obsługę jest zrobione po to aby zapewnić klientowi luksus i obsługę na najwyższym światowym poziomie. Co do prowadzenia sprawy to Pani Chróścielewska jest prawdziwym strategiem. Wyprzedza ruchy drugiej strony o lata świetlne co daje niesamowitą przewagę i jest gwarancją pewnego sukcesu. Setki przeprowadzonych spraw robią swoje. Oczywiście moja sprawa zakończyła się 100 % sukcesem a ja gdybym miała jeszcze raz się rozwodzić wybrałabym tę samą kancelarię. Pozdrawiam Panią Adwokat Magdalenę Chróścielewską życząc jej kolejnych sukcesów w Nowym Roku a wszystkim poszukującym adwokata życzę żeby to właśnie im udało się żeby ich sprawę poprowadziła właśnie Pani Chróścielewska.
Kamil001 / 188.146.35.* / 2020-01-12 00:34
Ja też się zdecydowałam na Kancelarię prawa rodzinnego Family Law i jak ktos ma problemy z rozwodem to polecam. Ja miałem ogromne problemy ale Pani Mecenas opanowała całą sytację. Mocne pozycje w rankingach to nie przypadek. Tak jak sprawdzałem to cała Kancelaria bardzo wysoko stoi w rankingach.
Martyna254 / 109.173.156.* / 2020-01-11 12:49
Dołączam do poleceń mecenasa Klimkowskiego. To świetny fachowiec, który ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu takich spraw. Tutaj zostawiam do niego numer telefonu: 600365228 . Warto przedzwonić i się dopytać o szczegóły.
Malenkapanienka / 177.221.34.* / 2020-01-09 01:20
W wyborze kancelarii, która będzie mnie reprezentowała przy rozwodzie kierowałam się jej doświadczeniem, specjalizacją w sprawach rodzinnych i renomą. Podobnie jak kupując samochód szuka się dobrej sprawdzonej marki. Zdecydowałam się na Panią Adwokat Magdalenę Chróścielewską i teraz wiem, po tym jak wygrałyśmy cały rozwód, że miałam rację. Brawo dla mnie za dobry wybór a dla Pani Mecenas za wygraną sprawę!
Michał M / 188.146.35.* / 2020-01-07 09:00
Bardzo skuteczna przy rozwodach jest Kancelaria Prawa Rodzinnego Family Law. Ja namiary dostałem do nich od koleżanki której też pomagali tylko że w sprawie alimentów. Kiedy do nich trafiłem byłem już w trakcie rozwodu w beznadziejnym polozeniu zona wyrzuciała mnie z domu, straciłem przez nią pracę i jeszcze chciała wysokich alimentów dla siebie. Myślałem że już po mnie i wtedy trafiłem do Kancelarii Family Law. Pani Mecenas mnie uratowała i sprawe wygrała. Dom podzieliliśmy sprawiedliwie , rozwód z winny żony i alimentów żadnych nie dostała.
Pitusiowa / 5.173.184.* / 2019-12-25 00:33
Również polecam mecenasa Klimkowskiego. Potwierdzam wcześniejsze opinie że osobiście prowadzi sprawy, kobtakt bieżący. Naprawdę współpraca i jakość usługi SUPER na najwyższym poziomie. W mojej ocenie jeden z najlepszych adwokatów. Wcześniej korzystałam z usług adwokat kobiety i nie miałam wrażenia i poczucia bezpieczeństwa. Bałam się i. Zmienjilam na faceta. Właśnie na mec Klimkowskiego. Polecam
marta_krzyzanowska19 / 2019-12-20 12:22
Mój rozwód prowadził adwokat Jarosław Szkudlarek z Łodzi. Wszystko było szybko załatwione i po mojej myśli
Balbinkaann / 85.194.243.* / 2019-12-19 12:38
Ja wybrałam panią Magdę Chróścielewską bo ona ściśle specjalizuje się w sprawach rodzinnych.
rudzkaalina / 2019-12-18 10:55
Szkudlarek to bardzo dobry adwokat z Łodzi. Ma szeroki zakres usług i profesjonalnie podchodzi do sprawy :)
Krystynnnla / 85.194.243.* / 2019-12-17 13:33
To co pisze Margotka559 o adwokat Chróścielewskiej to szczera prawda. Sama się przekonałam. Najlpesza w swoim fachu!
Margotka559 / 83.7.124.* / 2019-12-06 12:38
Korzystałam z usług kancelarii Pani Adwokat Magdaleny Chróścielewskiej. Kancelaria, która od wielu lat specjalizuje się w sprawach rodzinnych. Ma niesamowitą renomę i doświadczenie. Pani Mecenas nic nie zaskoczy i wygrywa sprawy jedna za drugą. Tak było u mnie. Nie żałuję, ani jednej wydanej złotówki. Obsługa perfekcyjna. Piękna kancelaria widać dbałość o każdy detal a przede wszystkim o to aby klient czuł się komfortowo. P.S. Tak pysznej kawy w życiu nie piłam.
Dziemian5 / 89.64.25.* / 2019-12-04 22:34
Gorąco polecam Adwokata Igora Klimkowskiego, naprawdę świetnie rozwiązał moją sprawę, do tego wszystko zostało załatwione bardzo szybko.

Najnowsze wpisy